.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    izvednash mi se zavi sviat:)

    Hi all :P ,
    Predi okolo 3chasa i 30min.sediax na edin prozorec i gledax niakakvi kak gi restuvat{tova beshe okolo 30 minuti},prozoreca beshe goliam i e na 16tia etaj.Dokato si sediax izvednash mi se zavi sviat.Ot togava v prodaljenie na veche 4 chasa pochti ne spira da mi se vie sviat.Kato stana i zalitam ,nemoga da pravia pochti nishto,a triabva da opraviam
    Ta vaprosat mi e dali tova viene na sviat se dalji na prozoreca ili neshto drugo? I ako se setite nikakvo xapche protiv tova pls kajeto go!!!
    10x predvaritelno!!! :P

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    sa nz dali se dulji na prozoreca no e mn vazmojno.Hap4e...nz ...po-dobre izpii edno kafe i si legni da si po4iva6-nai-dobre !

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  3. #3
    fikserr
    Guest
    ami tova ne se dulji na prozoreca ili viso4inata na koqto se namira.
    spored men vsi4ko e vupros na stres sled kato si gledala kak arestuvat nqkoi , veroqtno si se upla6ila, sudurjanieto na adrenalin v kruvta ti se e poka4ilo a ot tam i kruvnoto nalqgane.
    prosto trqbva da si po4ine6, legni da pospi6 malko i sled kato stane6 ste si kato nova

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Да ти кажа на мен често ми се вие свят и причината е ниско кръвно. Може и при теб да е така... Изпии едно кафе, хапни шоколод и ако не ти мине отиди на лекар! А може и да е от пролетната умора, на мен вече втори ден много ме боли главата и незнам от какво е ...! Може да е и от смяната на сезоните, дано се оправиш! :P
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  5. #5
    Cyberdyne_101
    Guest
    Честито Вие ще ставате майка

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от final_fantasy_fan
    sa nz dali se dulji na prozoreca no e mn vazmojno.Hap4e...nz ...po-dobre izpii edno kafe i si legni da si po4iva6-nai-dobre !
    кво кафе в 10 часа е ...тя нама да може да спи цяла нощ Най-добре си легни

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Страната на Сънищата
    Мнения
    241
    Еми според мен е от ниско кръвно, аз съм с такова и редовно като се изправям ми причернява и започва да ми се вие свят. Пий повече течности и кафе най-вече. За да ти мине неразположението си напръскай лицето със студена вода и полегни малко. Това трябва да помогне
    Яба-да-ба-дууууу ;РрРрР

  8. #8
    Guest
    S icherpatelnite otgovori smiatam temata za prikluchena!!!
    10x na vsichki :P.
    Blagodaria za vnimanieto!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си