.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    kak da spra bqlo te4enie!

    abe da vi kaja az piq edin 4ai ot bql ravnec i zari4e i otkakto go piq baloto mi te4enie MNOGO namalq.po4ti sprq!toq 4ai sigurno se prodava vuv aptekata ili v magazin za 4aiove.

  2. #2
    Guest
    10X mnogo za informaciikata!Az ot mnogo vreme se 4udq kakvo da vzemam da go spra tva te4enie.Problema mi e 4e sam v amerika i neznam dali 6e namerq 4ai ot bql ravnec.I imam e1 vapros4e.Koko vreme go za da ti podeistva i po kolko?10X

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    ami

    ami vsqka sutrin piq po 1 4a6a.za okolo 10 dni ima6e podobrenie.nadqvam se i pri teb da e taka.mejdu drugoto beliq ravnec pomaga i pri menstrualni bolki i neredoven cikul.ami ako nqkoi va6 pritel ot bg doide da vi poseti ili nqkoi rodnina ili ako si hodi6 do bg prez lqtoto moje da si go kupi6.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Podmivai se s voda sus svarena laika i pii nqkvi bilkovi 4aiove. Ako ne pomogne, Nistatyn mai se kazva6e maziloto. Tova e antibiotik bez recepta, pomaga pri vlagali6tni infekcii. Moje i hap4etata da pie6, no ne prekalqvai, vse pak sa antibiotici. I se konsultirai s lekar predi tova!

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Nistatyn mai se kazva6e maziloto. Tova e antibiotik bez recepta, pomaga pri vlagali6tni infekcii. prekalqvai, vse pak sa antibiotici.!
    Не си предписвайте никакви лекарства,без да се консултирате с лекар,без значение дали ви се струват безобидни или не.
    Белият равнец наистина и най-ефикасната билка против бяло течение,ненапразно се нарича "женска билка".Горчиво е и неприятно,ама е полезно

  6. #6
    Аватара на amfetamink1a
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    21
    БЛАГОДАРЯ ВИ в най-скоро време и аз ще опитам с бял равнец....ааа не за др и аз съм така и търсех как да спра бялото течение без да е нужно да ходя по генеколози...дано подейства ... мерси
    Всичко хубаво се постига с цената на голямата болка!!!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Много стара тема...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си