.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Sled Sre6tata V Plovdiv

    Hey Hora ... beshe gotinko .... makar da ne bqhme vsi4ki koito pisaha v temi4kata
    bqhme Az,Bratov4ed mi,She-Devil,edin nein fr.,BaT_GirL i Legally_Blonde.Beshe meko kazano - Strahotno.Sybrahme se ... i otidohme "
    "Atlas"-a.V na4aloto dokato se poopoznaem - pomyl4avahme si malko - no posle se porazgovorihme i stana super shou.Napravihme si nqkolko snimki v "Atlas"-a,posle hodihme v Gradinkata sreshtu poshtata.Tam imame pak nqkolko snimki .Za sega e tova ... podrobnosti - BaT_GirL kaza 4e shte vlezne da dovyrshi.Mnogo sorka na vsi4ki koito ne doidoha ... moje bi sled 2 sedmici shte si napravim pak sreshti4ka i shte se vidim vsi4ki.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    ИСКАМЕ СНИМКИТЕ!!!
    Иначе мн. се радвам, че и вие сте си прекали добре (както и ние в сф).

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    snimkite ...nai mnogo do 1-2 sedmici shte sa skanirani posle shte vi dam link.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    emi dano v skoro vreme napraimte oshte nqkoq sreshti4ka det da moga da ostana pove4e,mnogo me e qd 4e trqashe da tragvam ama sledvashtiq pat ne me interesuva ostavam s vas do kraq :P
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    emi dano v skoro vreme napraimte oshte nqkoq sreshti4ka det da moga da ostana pove4e,mnogo me e qd 4e trqashe da tragvam ama sledvashtiq pat ne me interesuva ostavam s vas do kraq :P
    \btw koe beshe 2-roto momi4e s teb ?!?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    mi edna priqtelka ne vliza vav foruma
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Здравейте всички и от мен.Тедо е започнал а аз нека довърша(с подробностит)как мина срещата.Той каза че бяхме малко хора вече.Ми снимахме се в "Атлас"-а пихме кафенца и колички и както винаги не останахме назад и с глупостите.Братовчеда на Тедо-Митко правеше от кутий от цигари куклички(мъжко и женско)и тъй като She-Devil(Маша)си е малко перверзничка ги сложихме в доста "интелектна"поза на съседната маса.Е сервитйорката ги махна само как не ни изгони не разбрах.После се разкарвахме и отидохме в "Цар Борисовата градина"и там се щракахме тъй че ще видите Тедо,мене,Маша,Нушка,Митко и Асен.Дано ви харесаме. :P Сега по същество най-смешните части.Значи след изхабяването на лентата отидохме да ядем сладолед в Мак Доналдс като по пътя разбрахме биографията на Тедо от братовчед му(който беше доста сладък... )Еми вървяхме си по Вазов говорихме си.Получи се доста кумично защото гаджето на Тедо-Маша започна да се сваля с Legally_Blonde(Нушка)тъй че в компанията се получи малко би секскуални...или поне на такива се правиха.Станахме свидетели на някакви "певци"посред главната и Нушка и Маша потанцуваха пред хората(лиготийки )ама иначе не ни напусна всички веселият дух.Накрая заведхме с Нушето Тедо,Асен,Митко и Маша в кичука(където живеем)и им показахме училището ни.Беше ми доста интересно как Тедо си изгаси фас в езика(е Маша му каза да забрави за целувки )и как си затвори устата със същия този фас в нея но малко преди това.Може да ви се вижда тъпо,досадно или дори банално ама да си ви кажа мене ми хареса!!!Отдавна не бях излизала с такива откачета но си беше върховно.Надявам се да дойдат другия път всички защото тези които не бяха не знаят какво изпуснаха.А в най-скоро време очаквайте снимки....(само да извадят лентата и да ги сканират)

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Bravo.. Radvam se 4e ste si prekarali dobre


  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    BaT_GirL
    kaza go dosta pravilno Kliu-Kliu ... btw kakvo shte kajesh da pusnem taq subota ili nedelq nova temi4ka ?:> za sreshta?E ima oshte vreme ... shte go uredim.Btw s teb trqq da si pogovorim v 4ata (tyi kato ne te namerih snoshti). Btw ... na koito mu trqq icq-to mi --> 264946565.
    She-Devil ako 4etesh tova - Dnes 15:30 znaesh kade ... shte uspeq da doida no .. ne i na kafe :~(
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво Ииии с нетърпение чакам снимките.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    BaT_GirL
    kaza go dosta pravilno Kliu-Kliu ... btw kakvo shte kajesh da pusnem taq subota ili nedelq nova temi4ka ?:> za sreshta?E ima oshte vreme ... shte go uredim.Btw s teb trqq da si pogovorim v 4ata (tyi kato ne te namerih snoshti). Btw ... na koito mu trqq icq-to mi --> 264946565.
    She-Devil ako 4etesh tova - Dnes 15:30 znaesh kade ... shte uspeq da doida no .. ne i na kafe :~(
    Ми Тедо снощи се посдърпах с майка и трябваше да си готвя сама за т'ва не седнах на компютъра.Днеска верно трябва да си поговорим.Ми намери ме ама чак след 8.30

  12. #12
    iskam snimkiiiii,i za liatoto kato si doida v bg,iskam obizatelno da napravim oshte edna sreshtaaaa

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    az pak zimata 6te si idvaaaaam i az iskam da vi vidya...e ne si4ki de !!! xDDD ama da vi vida mutrite po-otblizo weeee a pak i na sre6ta v sofia trea da se otide ta zna4i kat si doida i az si4ki da zznayat- 6te ima ob6ta sre6ta- na plovdiv i na sofia... hihihiihih tva naistina ve4e 6te e razcepva6to
    we'll die alone like a stone ^^

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    vseki slu4ai ne i na Zemqta
    Мнения
    37
    ...


    dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от danger_girl
    ...


    dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
    shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Madhouse
    Мнения
    47
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    Цитирай Първоначално написано от danger_girl
    ...


    dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
    shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam
    Moie li i as da doida? :P
    Na nikoi ne mu puka che si neshtasten,
    taka che po-dobre bydi shtastliw!


  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Suddenly
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    Цитирай Първоначално написано от danger_girl
    ...


    dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
    shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam
    Moie li i as da doida? :P
    ela :P estesveno 4e moje hah,tva beshe mn 4udno vapros4e
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    kakvo shte kajete na 23-ti ili 24-ti da se vidim pak ?!?! (pada se 23-ti sybota .. 24-ti nedelq ... reshavaite koi den shte e ili pusnete nova tema za sreshta v Pld na tezi 2 dati).
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  19. #19
    Mi za mene e po-udobno v sabota,ama vie kajete de se mi e edno:}
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  20. #20
    She-Devil
    Guest
    EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
    Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Цитирай Първоначално написано от She-Devil
    EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
    Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa
    ха ха ха смешна ....

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от She-Devil
    EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
    Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa
    Ще и пратя ама споко и неиния ще ревнува(те вчера се задоми...)

  23. #23
    She-Devil
    Guest
    Samo da ne i se kara mn mn!!!xaxaxa A superrrr! Da mi e jivi4ka i zdrafa!!!!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от She-Devil
    Samo da ne i se kara mn mn!!!xaxaxa A superrrr! Da mi e jivi4ka i zdrafa!!!!
    Ние в неделя бяхме нашествие.Цели 3 двойки станахме.Аз с един пич,Нушка с един и оше двама.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от She-Devil
    EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
    Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa
    tq ti e zavyrtqla glavata?!?
    Masha - sybudi se ... ne iskam da si razvyrtam kra4eto ... ne obi4am da kick-vam :P
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си