.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    Koi ot vas jiveqt ili sa bili v Germaniq?

    HELLO na vsi4ki.az jiveq ot 2 godini v germaniq, v muenchen.mnogo iskam da znam kakvi sa VA6ITE vpe4atleniq ot Germaniq, i iskam da si pi6a ako moje s nqkoi ot vas.

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    NiaKyDe iz BG
    Мнения
    7

    Re: Koi ot vas jiveqt ili sa bili v Germaniq?

    Цитирай Първоначално написано от kalin4itsa
    HELLO na vsi4ki.az jiveq ot 2 godini v germaniq, v muenchen.mnogo iskam da znam kakvi sa VA6ITE vpe4atleniq ot Germaniq, i iskam da si pi6a ako moje s nqkoi ot vas.
    Taka li i kak e v Germaniq,6toto az sega u4a nemski i sled nqkolko godini moje da stanem sysedi
    ТоВа КоеТо Не тЕ УбиВа Те ПраВи пО-СилЕн!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    hi...ami az byah samo za 1 sedmica v germany ama mnogo mi haresa... vsi4ko tam e strahono... obojavam vremeto... pak i poneje sam malko antisocialna ne me barka 4e horata sa studeni4ki... i brat mi sega u4i tam...ta me4tata mi e nyakoi den pak da otida
    we'll die alone like a stone ^^

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    hehe

    ami mnogo e 4isto, i moje da se kaje 4e i bezopasno....ve4e si presi4am ulicite bez da se oglejdam.az sum vuv Evropeisko U4ili6te, za6toto maika mi raboti vuv Evropeiskiq patanten ofis, i ne sum vuv nemski klas a angliiski.u4a angliiski, nemski, ispanski i latinski, a moga sled nqkolko godini da nagrabq i o6te ezici ama mai nqma....u4itelite sa mnogo razli4ni.kolkoto i da ne vi se vqrva te IMAT 4uvstvo za humor.tva koeto mnogo me kefi e, 4e muenchen e blizo do alpite i moga da hodq na ski vsqka subota i nedelq.

  5. #5
    az sum sushto v M

  6. #6
    колко теми за германия бе
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=2529

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си