.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 75
  1. #1
    Guest

    Историята на вашите никове

    Напишете историята на вашите никове, как сте си ги измислили, колко на брой са и какво означават

    Значи моята история на моя ник е доста дълга но ще се опитам да я разкажа на кратко Всеки ден бяхме в залите и играехме :P Една вечер както се чудех за нещо ми хрумна ника ми е просто малко никче което ми дойде ей така на ум понеже съм много ламъв хух базик де и така се регистрирах в http://www.teenproblem.net/forum

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    amm moya nick... idva do nyakade ot pryakora mi - kazvat mi Vampi ( vampir4e) i t.n. za6toto samo v 4erno se nosya... i se zapaligh postepenno po vampirite.. gledah : the queen of the damned.. i v na4aloto na filma Lestat kazva: "Immortality seems like a good idea untill you realize that you're going to live it alone" Bezsmurtieto zvu4i dobre, dokato ne osaznae6 4e 6te go prekara6 sam! veliko nali
    we'll die alone like a stone ^^

  3. #3
    [B]aneD ee toz moq 4ovek znae kvi temi da puska we podpe4atan pi4 ee mom4eto !!!

    mi edinput s edni aver4eta i averki bqhme v edna zali4ka i ni be6e tupi4ko nqma6eko dap praimm i re6ihme da iurnem sofiqnci v sofiskiq kanal malko na buzik isi4ki si slojihm ejenski nikove moq be6e karamel4eto{T} i posle me iskefi kak zvu4i i go narpaih karamel4eto`m tva e za ediniq drtugiq e shark ima taturiovka na gurba na shark natpisa ot energy drinka samo4e samo akulata i ot tam !

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    P.s. dobra temi4ka !!!
    we'll die alone like a stone ^^

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade_u_BG
    Мнения
    4

    :)

    to4no tozi nik mi doide kogato edin put mi ebhse mnogo gadno i mis e revehse i togava se regesrirah i poneje se 4ustvah mn obarkana i razkasana mejdu dve protivopolojni meshta9dulga istoriq) i za tfa mi doide tfaina4e imam mnogo nikoveponqkoga sum fuck_kudravite(kudravite da en se zasqgat)ili iskam_timbuktu:0 i nekvi takiaa
    "LoVe Is BlInd;friendship closes its eyes" Anonymous

  6. #6
    Guest
    Immortality_ karamel4eto`m np

  7. #7
    Mi to moq mi go izmisli edin fr Shtoto kaza 4e sum bila mnogo zlobni4ka i tn...i poneje toi vliza6e s podobno nick4e v mIRC i na men mi xaresa i taka... Ama tva samo maskirovka,da ne re6i nqkoi 4e sum lo6i4ka xaxax

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Страната на Сънищата
    Мнения
    241
    През есента на 2003 бях се зарибила по Roxette - Anyone и известно време се пишех така в чата, а после се регистрирах и във форума с този ник
    anyone - който и да е, всеки
    Яба-да-ба-дууууу ;РрРрР

  9. #9
    Ми моя не го харесвам! Много е барбенски, детински, но съм свикнала да се пиша навсякъде еднакво и затова съм още с него Един ден преди 4 години си го измислих за 2-3мин.
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Ми моя не го харесвам! Много е барбенски, детински, но съм свикнала да се пиша навсякъде еднакво и затова съм още с него Един ден преди 4 години си го измислих за 2-3мин.
    БУХАХАХАХАХАХА, ще ме побъркаш...барби :P
    Моя ли ? Ъммм...ми де 'а знам. Тука пробвах к'ви ли не никове и само тоя май беше свободен...пък и съм скейтърче и...
    А ти БАРБИ, ми нали си мод, не можеш ли да го смениш ? Или кат си вътрешен човек да помолиш админа за хелп
    АКО ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО ТЪРСИШ НАЧИН, А АКО НЕ ИСКАШ-ПРИЧИНА

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    huahahauahauahuahauahauahaua barbi...ti me razbi be 4oveK
    we'll die alone like a stone ^^

  12. #12
    mi moiata specialno na tozi e takava:
    neznam zashto ot kakto doidoh v shveicaria kato jiveeh v Bern edni rapari vse se mucheha da me dtaznat i zapochnaha da mi kazvat taka
    sled tfa se premestihme v drug grad i edni po sushtia nachin opak mi izmisliha sushia priakor ot togava se kefia na tozi nick
    imam edin drug Damned Ksintia ot edna kniga za edna vampirka i tia Ksintia beshe glavnata rolia
    Dark Princess e porednia nick,taka mi kazva edin ..amm...priatel
    i FuckMeJesus e e oshte edin koito polzvam,tfa e shtoto,shtoto mrazia jesus,smiatam che ne sushtestvuva,taka che niama kak da m e ebe,a i mayhem imat edin album s sushtoto zaglavie...tfa sa nai chesto izpolzvanite mi nickove

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    sf
    Мнения
    134
    moqt pak e za6toto naistina mn malko ne6ta haresvam v tqloto si,no glavno tova sa o4ite.
    pak i sa mi kazvali 4e sam kato angel4e. osobeno dokato spq

  14. #14
    Моя никнейм произлиза от едно изпълнителче
    MeThTiCaL съм го сглобил от част от името на изпълнителя и един от албумите му. Значи рапърчето е Method Man и аз накратко Meth а пък албума се казва Tical и така се получи MeThTiCaL Малко хора обаче успяват да свържат ника ми точно с този човек дори и те да са фенове, но се намират такива които се сещат де

  15. #15
    Guest
    Сосай Масутатсу Ояма - създателя на киокушинкай карате, най-силното бойно изкуство на света, един от най-великите някога живяли бойци - на световни боксови, карате, и други турнири е нокаутирал до един всички свои противници за броени секунди. Като решил да създаде нов стил към 1955та година се преместил в америка и измислил ефектна реклама - отишъл в една кланница и се изправил срущу бик на двора - убил го с голи ръце. В рекордите на гинес е записан като единствения тореадор в историята който действа без оръжие. В цялата му пратика убил общо 51 бика. Освен това имал много интересни демонстрации - трошел речни камъни като масло, отсичал гърлото на изправена бутилка бира с отворена ръка без тя да падне , бил е камикадзе през втората световна ама не му се отворил шанс да си изпълни дълга. ко ви интересува цялата история го пишете в гугъл. Аз си го избрах като ник за щото ми се стори яко, може би не заслужавам да се кръщавам така ама все пак тва е един ник. И все пак взеха кат влеза в залата да ми викат - ООООо-яма.

  16. #16
    И аз не си харесвам ника, особено във форума. Тва щото съм голяма фенка на Vin Diesel, а не на марката, както си мислеха някои Ееее така просто ми беше хрумнало, ама вече ми омръзна. А иначе в IRC никовете са ми доста. Там вечеме кефят, ама в темата не се пита май за тях.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    amii istoriikata na moq nik e slednata:zna4i moje bi predi 2-3 godini haresvah edno mom4e,koeto se pi6e6e manqka v 4ata ili ne6to podobno be6e.taaa ottogava vlizam navsqkade s toq nik.e,az mani4ko go popromenih de.men li4no mnogo si me kefi.
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    moq nick e dosta nov btw-predi mnogo vreme u4itelkata mi po angliiski prodava6e piratski diskove i si kupih FF8 i igrata mn mi haresa,sled tva gledah filma i stanah nai-golemiq fen na FF i eto go:final_fantasy_fan

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    79
    Ам...значи за моя аз по принцип в IRC влизам с ApBeH (Арвен е тая елфката от "Властелина на пръстените" и всички ми викат принцесо и понеже "съм" елфка от там идва и Elven Princess. А и звучи доста нежно като имаш предвид, че елфите са най-красивите същества (не казвам, че съм красива де)

    Ден без думи...миг без красота...живот без теб...Това е реалността!!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Emi az za toq ve4e sym obqsnqvala.. Zvu4i dosta typo ama kakto i da e... Bolid e kola ot F1 ( i za poreden pyt da spomena-ne gledam f1!) Kogato si praveh pyrviq mail, nqmashe kakvo da izmislq, a pyk i ne mi se pisheha nqkvi prostotii i se setih za tova ( togava neznaeh kakvo zna4i ) i taka se regnah... Ot togava navsqkade taka se pisha.. Osven po 4atove..
    A za nikovete mi v irc... Te sa mnogo... Ama sq nali se pita za foruma samo :P


  21. #21
    Пиша се с този ник навсякъде, защото отговаря на същността ми. Или поне се опитвам да бъде симпъл..

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    hah ami moq e ot edno serial4e, ne 4e sum mu fenka, ama mi haresa stava vupros za"Dharma i Greg"
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    ами моя идва от ника ми в IRC, вече бях изчерпала сякви възможни съкращения на raffaelka и това ми дойде на ум. пък то после се оказа и че има такъв сладолед. яко,а
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    ///
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  25. #25
    Cyberdyne_101
    Guest
    Аз съм кибернетичен организъм с жива тъкан върху метален скелет модел Cyberdyne_101. Луд, луд фен на "The Terminator"

    Другия ми ник е Rammstein4o. Скоро ми хрумна.... докато си слушах Раммщайн

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си