.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    moje li da sam bremenna

    Zdraveite,imam problem i iskam da znam kakvo mislite po vaprosa.Na 17 sam i po princip menstrualniqt mi cikal e mnogo neredoven,no ve4e mi zakasnqva 3 meseca,pravih si 3 testa za bremennost i 3te bqha otricatelni,no ve4e zapo4vam da se pritesnqvam dali ne sam bolna ot ne6to.Blagodarq vi predvaritelno

  2. #2
    testa za bremennoste e nad 99% siguren niama na4in da si bremenna.No az znam kakvo e da se pritesniavash za podobno nesto taka 4e te savetvam da otidesh na ginekolog (az dnes hodih :P ) i taka hem ste se uspokoish 4e ne si bremenna hem ako imash niakakvi smustenia ste ti predpishe hap4eta i vsi4ko ste e nared.Pregleda struva 10 do 15 leva.

    Otidi zastoto i da ne si bolna taka ste se razboleesh ot pritesnenia

  3. #3

    blagodarq

    blagodarq ti mnogo,taka pone sam malko po-spokoina,ne iskam da hodq na ginekolog posledniq pat kogato hodih me natapka s hap4eta i ka4ih 10 kila i posle edvam si gi svalih

  4. #4
    da ne bi da barka6 cvetovete na testa..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i na edna priqtelka taka ne i idva6e 3 meseca, ne be6e bremenna no i dadoha nqkvi hap4eta s koito i predizvikaha cikula , taka 4e po-dobre e da otide6 na lekar

  6. #6
    Guest
    blagodarq vi,ne ne barkam 4erti4kite)

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Tva e mnogo vuzmojno da e na hormonalna osnova. Idi pri ginekolog zaduljitelno. Kato mu kaje6 kak stoqt ne6tata, moje daje da te pregleda samo vun6no, ma nqma garanciq.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Задулжително иди на гинеколог,дори да не ти се иска.Ако не си доволна от този,при когото си била-смени лекаря просто,но задължително отиди.Вероятно е на хормонална основа,лесно може да се оправи-мога дори да ти кажа какво ще е лечението,но е безсмислено-трябва да те види специалист.Не е хубаво да отлагаш,аменореята е сериозен проблем,но пък се коригира лесно Успех

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Furious_boy
    da ne bi da barka6 cvetovete na testa..

  10. #10
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Да, темата е от 2005.Ако е била бременна вече има 3-4-годишно дете
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  11. #11
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Да, темата е от 2005.Ако е била бременна вече има 3-4-годишно дете


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си