.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 77
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Нова Среща В Пловдив?!

    Кой иска нова срещичка?!
    какво ще кажете за ... другата неделя?Значи пада се ... 24-ти Април ... отново в 14:30 ... само кажете каде ... тоя път аз не казвам ... значи 24-ти април ... 14:30 (мястото избирате вие)
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    Заради подписа ти съм навит да дойда на тази среща
    Not a fuckin music, but a finnish fuckin music!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Niilo
    Заради подписа ти съм навит да дойда на тази среща
    okay no izmislete kade shte e sreshti4kata
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    Предлагам да е една екскурзия до Альоша Няма нищо по-хубаво в този град от тази гледка горе. А и има къде да се сяда.

    Надявам се нямате идеи да се забиете в някакви шибани кафенета при положение, че времето е толкова хубаво.
    Not a fuckin music, but a finnish fuckin music!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Niilo
    Предлагам да е една екскурзия до Альоша Няма нищо по-хубаво в този град от тази гледка горе. А и има къде да се сяда.

    Надявам се нямате идеи да се забиете в някакви шибани кафенета при положение, че времето е толкова хубаво.
    nene .. predlagam awe ... na 24-ti april v 14:30 ...
    otnovo na centralna po6ta pod 4asovnika
    Niilo ... ugovorili sme se ve4e s BaT_GirL ... i legendally_blonde (dano ne i obyrkah nicka ) da hodim v Trakiq - za t'va ... nema da e alioshata.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Madhouse
    Мнения
    47
    I az shte doida:P
    Samoche ne sym ot Plovdiv i shte doida s nqkoi priqtelka

    Nali tei staa?
    Na nikoi ne mu puka che si neshtasten,
    taka che po-dobre bydi shtastliw!


  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Suddenly
    I az shte doida:P
    Samoche ne sym ot Plovdiv i shte doida s nqkoi priqtelka

    Nali tei staa?
    moje mi :P
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  8. #8
    sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?
    emi tyi kato minaliq pyt ... bqhme v "Atlas"-a ... sled tova v tqhniq kvartal (ki4uka) kadeto nai-malko mi se hodeshe .. zaradi "LZ" ... mislim da doidem kym kv. "Trakiq" kakvo shte kajete?!Tuka ima edno gotino kafence - Feisis ... ( sladkoto_mime_ ti 10000% go znaesh ) kakvo shte kajete da idem tam ?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?
    emi tyi kato minaliq pyt ... bqhme v "Atlas"-a ... sled tova v tqhniq kvartal (ki4uka) kadeto nai-malko mi se hodeshe .. zaradi "LZ" ... mislim da doidem kym kv. "Trakiq" kakvo shte kajete?!Tuka ima edno gotino kafence - Feisis ... ( sladkoto_mime_ ti 10000% go znaesh ) kakvo shte kajete da idem tam ?
    Znam go Faces :P to tuka v trakia si imame samo nqkolko taka da kaja po-hubavi kafence i tva e edno ot tqh pak i ima po-golemi sapareta nakoito shte moje da se saberem ako sme pove4e hora:}Ina4e nqma problem - Dr nedelq , 2.30 na poshtata,abe ako sha idvate kam tr,dai az da ne se razkarvam na tam a napravo da vi 4akam tuka... :P hah...abe sha se razberem
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Ей Тедо,пак ще излизаме а?Съгласна съм.Пак на старото място начи?

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    A za6to da ne e ot drugata strana na po6tata \ne pod 4asovnika, a tam na stylbi4kite\ Tam e sqnka, 4akat se po-malko hora i... awe po-dobro mestence e Kvo 6e kajete ? [/b]
    The art of love is not to let your heart get broken !

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от _Jessy_
    A za6to da ne e ot drugata strana na po6tata \ne pod 4asovnika, a tam na stylbi4kite\ Tam e sqnka, 4akat se po-malko hora i... awe po-dobro mestence e Kvo 6e kajete ? [/b]
    Nz .. kadeto kajete,ama dai da si se 4akame pak tam,shtoto otzad...awe nqma da se namerim
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  14. #14
    She-Devil
    Guest
    Ammmmm./..Aydi na poshtata pod chasovnika, v syshto time!sreshtaite se az nqma da doida!!!!!!)))





    eeee, SHEGUVAM SE,kak nqma da doyda!?Az ako ne doyda shte umra bez Tedo-to mi!!!!

  15. #15
    She-Devil
    Guest
    E xora!Ama xora imame poloviiiiinnn den - i ako e toplo shte imame time da otidem i na Aliosha i na drugoto tepe, i v trakiq i kyde li oshte ne?!!!!!Syglasni li ste?

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    hahaha, ti polovinata grad iska6 da obikolim... 6e ni se otka4at krakata A i e veroqtno da se razvali vremeto... moje da vali
    The art of love is not to let your heart get broken !

  17. #17
    She-Devil
    Guest
    Eyyyyyyy, ni mi puka az otivam v Atlasa!!!!Ako shte i sama...e nqma da sim sama - az i moeto AZ!!! xaxaxa
    Tedoooooo, mamka mu iskam da te vidq,mrynnnn!!!!Iskammmmmmmmmmmmmm!!!!!!

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In mY DrEaMsSsS... :)
    Мнения
    119
    Hehehe)) Ami dano se razberete nai-nakraq iskreno vi go pojelavam

    KvO Ti PuKa KaTo GoVoRqT ZaD GaRbA Ti?!NaLi SI PreD TqH,NeKa GleDaT GaZa Ti!
    #XoRmOnCheTa

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    haide hora eto vi krainoto reshenie :
    Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

    Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ZaRa_Is_ThE_BesT
    Hehehe)) Ami dano se razberete nai-nakraq iskreno vi go pojelavam
    ti nqma li da doidesh be nade?
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    V nSh!q SvQt
    Мнения
    111
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    haide hora eto vi krainoto reshenie :
    Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

    Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate
    ok.tedo!Ama da ne stane pak taka 4e da sme nqkolko 4oveka nakryst!Ei da doidete!Nqma stra6no vsi4ki 6tw tw poznaqt,za6toto ti si.....edninstveniq s tolkova 6antav vyn6en vid!Aide 6te se vidim!Cunki na na ma6a!)))
    [color=black][b] ☼٭ M

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Legally_Blonde
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    haide hora eto vi krainoto reshenie :
    Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

    Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate
    ok.tedo!Ama da ne stane pak taka 4e da sme nqkolko 4oveka nakryst!Ei da doidete!Nqma stra6no vsi4ki 6tw tw poznaqt,za6toto ti si.....edninstveniq s tolkova 6antav vyn6en vid!Aide 6te se vidim!Cunki na na ma6a!)))
    ]az sha ti dam na tebe edna maSHa!
    Btw men si me znaete kak izglejdam.Ei ... utre shte vzema ssnimkite ot Brat-4eda ... dnes gi vidqh - strahotni sa samo trqbva da gi skaniram - shte mi vidite fizionomiikata )))
    iskam vsi4ki da doidete ei!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    hora, kvo 6e kajete da kajem primerno da se po4akame tam 10-tina minutki, za da nqma uvisnali
    The art of love is not to let your heart get broken !

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от _Jessy_
    hora, kvo 6e kajete da kajem primerno da se po4akame tam 10-tina minutki, za da nqma uvisnali
    razbirase - shte gi zadyrja si4ki nai-malko ot 14:30 do 14:40 shte sedim
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  25. #25
    She-Devil
    Guest
    SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))0 Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си