.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Тема: Малък...

  1. #1
    Gosho84
    Guest

    Малък...

    Abe neznam kak da go kaja.Malko me e sram.Zna4i penisa mi e dosta malak - 7 sm i to kogato sam v erekciq.Na 21 godini sam.Prosto mnogo me e sram i neznam kak da go pokaja.Vse o6te sum devstven i neznam dali 6te moga da zadovolq nqkoq pi4ka Dali ot sega natataka 6te porasne ?

  2. #2
    Браточка не знам дали менкаш или не, но просто аз лично не виждам как можем да ти помогнем. Аз знам че минимума е 8см. за да задоволиш една жена, но рамера винаги има значение.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    E pi4 ako 4aka6 da ti poraste ot tuk na tatak,sled kato si stanal na 21,po dobre se otkaji,za tolkova vreme ne si li se osetil 4e ti e tolkova malak?
    Napravo zapo4vai da sabira6 za implantant.
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    e sa kvo tolkova nqma zna4enie kolko e stiga da vur6i rabota i da se kefi priqtelkata ti nqma lo6o dori i tolko da e :wink:

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    to tova e iasno po- dobre izmislete kak da vklu4ite penisa na gosho84 v deistvie

  6. #6
    Guest
    Намери си готина китайка, няма да и направи впечатление.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Malak mdaaaaam. Kazva6, 4e si devstven o6te. Mi ne ehubavo tova, 6toto i s maluk penis jenite pak moje da budat opravqni. A ako tolkoz te pritesnqva, pomisli si za ne6to operativno, 4uvala sum 4e pravqt takiva operacii.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  8. #8
    Guest
    gledai po RTV kasno ve4e i podavat razni pompi i takiva..

  9. #9
    zizi
    Guest
    4uvala sam 4e tezi pompi ogelemqvali 4lena samo za kratko vreme taka 4e po-dobre bez tqh a dori i s 7 sm e dostata4no za zadovolqvane na momi4e a 8 sm za bezproblemno oplojdane (kolkoto po-blizo do matkata tolkova po-golqm 6ans za oplojdane) taka 4e ne se pritesnqvai vajnoto e da go napravi6 vednaj posle 6te razbere6 4e razmera ne vinagi ima zna4enie

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Намери си готина китайка, няма да и направи впечатление.
    hahaha po dobre da ne pravi taka edin moi priqtel ima kitaika i tq mu ispili lagerite .. otslabna s 15 kila za 2 meseca napravo go ismuka gorkiq kat go hvane i .....


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    MALKIA GOLIAM PENIS

    Fakt e che penisa ti ne e goliam. Obache ... vinagi ima reshenie. Poniakoga to se okazva po-lesno otkolkoto da se pritesniavash. Shte ti pokaja sega edin site. za da vidish kakvi sa standartite. A seld tova ako ti haresa.. moje da pogovorim da posetish niakolko kabineta v SF za da se opitame da pomognem na proiblema. A za da se iziasni toi triabva da se znae kolko e goliam skritia vutre penis ....
    ))


    http://www.neo-tech.com/penis/
    http://www.edu.uni-klu.ac.at/~amikla...k/answer19.htm
    http://www.sizesurvey.com/result.html
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  12. #12
    DicKLeSs
    Guest
    Daj da ti dam pass-a na po6tata mi v abv! Full e s nqkakvi pisanca sus zaglaviq pENIS eNLARGMENT(ugolemqvane na znae6 kakvo) s linkove kum razvni saitove za takiva problemi. Mislq 4e i bez implantant moje6 da se opravi6! Axaxa setih se za edin vic-
    Edni muj pita negur za6to se govori 4e tehnite instrumenti sa po dulgi- i pe4kata vika -"emi vkarvam go bavno i jenata si misli 4e e mnogo dalug. Otiva 4oveka pri jena si i zapo4vat rabotata i toi baaavno, baaavno go vkarva i izvednuj jenata razdrazneno kazala-"Ae e*i ako 6e e*6 kakvo se pravi6 na negur!"
    A we lo6o nqma q, az da ti kaja ot4asti si kusmetliq- znae6 li kakvo e gadno da si go natukmi6 v dunkite ina4e, super mnogo stqgat

  13. #13
    Guest
    awe vie za kvi operavii govorite we.4ovekyt pi6e za da go uspokoite.Pyk i mamka mu ot temi za malki penisi i na men 6te zeme da mi se smali.Spox pi4 nema za kvo da se trevoji6.Nujni sa ti samo ni6to i nikakvi 5 za da predloji6 istinsko udovolstvie na edna jena(stiga da znaesh kak da go napraish).Are uspeh ot men.Ne se pla6i ne e tolkova stashno

  14. #14

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    niakade v severozapadna bulgaria
    Мнения
    13
    spoko 4ovek! tova ne e za pretisnenie ... ne e vajno kolko ti e dulug , a kak go izpolzva6!!!
    JIVOTA E GOTIN - IZJIVEI GO !!

  15. #15

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    18

    o

    o ne znam bratle ako ne se bazika6 na4i e mnogo seriozno ti e problem4eto mi kinti si sabirai i si go ugolemi po operatsionen na4in

  16. #16
    Guest
    хаха тоя пич се изказа обаче как със 5 см Пишка ще можеш да на***ш някое момиче

  17. #17
    Guest
    hey hora az sum na 12 i mi e 11 sm ne moje da ti e 7 a da si na 21

  18. #18
    ako ima6 nqkoq macka do tebe det naistina durji na tebe nqma6 problemi moje i pa da q zadovoli6 ako tq zeme da te zaebe 6ot ti e maluk penisa tyrsi si nqkoq koqto nqma da go naprai (ima takiva spox..) a i ti kfo do kat pobelee6 li iska6 da si ostane6 detstven
    Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото!

  19. #19
    Guest
    7см абе тва възможно ли е?

  20. #20
    Sa6ko
    Guest
    850 евро е пластичната операция за уголемяване на пишката. Така че няма какво да мислиш и не ги слушай тея дет ти разправят че размера няма значение. Никой мъж не може да се задоволи с една путка. Все ше се намери некоя недоволна сикишалка която само ще ти натяква че за нищо не ставаш. Така че бегай да уголемяваш пишката.

  21. #21
    herbal
    Guest

    Има и естествени начини за уголемяване

    mrmaxman dot com ... Това е примерен сайт откъдето може да си поръчаш необходимия 100% натурален продукт. Не е нужно да се подлагаш на никакви операции. Има естествено период през който може да тестваш и ако няма резултати да си получиш парите обратно ( ако изобщо се наложи ). Хиляди хора без особени проблеми са ги пробвали за да увеличат своята мъжественост. Успех!

  22. #22
    УоУ нАйСтина малак..Нз как да ти помогна
    Мечтите са безкрайни..

  23. #23
    ami neznam sigorno si mnogo ot4aqn no mislq 4e tozi problem ne moje6 da go mahne6

  24. #24
    Guest
    Най добре събери пари и си вземи помпичка с нея ще издокараш нормален размер!

  25. #25
    Guest
    kade mojesh da si napraish operaciq za tolkova pari

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си