.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    за влизането в чужди профили

    някой отворко си мисли, че като ми е разгадал паролата и ми е изтрил няколко лс, аз няма да забележа. да, ама не. забелязах го веднага. и за негово сведение, новата парола само аз си я знам и ше види един голям и твърд *** като се опита пак да ми влезе в профила. имам подозрения кой може да ми е влизал в профила, но тва ше го запазя за себе си и за който трябва.

    Click!

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    ей ся' ше дзвънна на Жорката да докара G класите, да му направят главата - болница...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    б*х негоата мама ....

  4. #4
    Aaa toq nomer kak stava ? :P

  5. #5
    Много странно Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    да бе, мерси че ни осведоми
    ама нямаше нужда наистина

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Много странно Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата
    ми ако се има с цецо.... не обвинявам никой конкретно, но ето на - в пощата ми има известие за лично съобщение вчера в 22:50 ч., а ся влизам и пак го няма. сещай се кой бърника, дето не му е работа и ше му пратя едно наказание... ако ми пращаш лични съобщения, пращай ги в моя форум, защото там никой няма власт, освен мене...

    Click!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Е добре де , признавам си - АЗ БЯХ



    бАзИкАм сА бЕ

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Сигурен ли си, че не е станала някаква грешка?
    Струва ми се много съмнително някой да ти влиза в профила!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  10. #10
    Кофти тръпка ........

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Сигурен ли си, че не е станала някаква грешка?
    Струва ми се много съмнително някой да ти влиза в профила!
    е каква е тая грешка, която прави така, че личните от определен човек изчезват, а останалите си стоят? а и от опит знам, че човек, който тайно е бил надарен с админски права може да влиза в който си иска профил, щото и аз съм админ и влизам в който си искам профил и то без парола.

    Click!

  12. #12
    Ооо, Радо...не се вманиячавай. Какъв таен админ?
    Според мен, просто нещо си се объркал, или пък си изтрил тези ЛС-та и сега не помниш.
    Или пък ако ти е препълнено мястото и е 100% пълно, като получиш ново ЛС, най-долното, което е най-старо самичко си се трие...

  13. #13
    a be neznam ama ako lipsvat nqkakvi saobshteniq sigurna sa ot men

    a ti spish li dobre stvoita nova jena?kak obi4am te az....

  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    О, боже това ми намирисва на държавна конспирация, опит за сваляне на правителстовто, правителствена измама. Виновника трябва да се накаже с публична екзекуция.

    no seriously dude, who gives a fuck ? Контактувай повече с хора извън интернет пространнството и тогава вече няма да ти трият личните съобщения.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    О, боже това ми намирисва на държавна конспирация, опит за сваляне на правителстовто, правителствена измама. Виновника трябва да се накаже с публична екзекуция.

    no seriously dude, who gives a fuck ? Контактувай повече с хора извън интернет пространнството и тогава вече няма да ти трият личните съобщения.
    ти като не разбираш защо не си траеш, а? първо, винаги трия папките получени и входящи като се напълнят на 80%. а най-интересното е, че личните от бейби уан си ги получавам всичките, при положение, че и двете папки са пълни на 20% от една седмица насам. а когато получа смс от **, че ми е пратила лс естествено само личното от нея го няма. и влизането в профила ми е от един човек, който вместо да помисли трезво върху нещата, ревнува по-зле от малко дете и си мисли разни неща, на които и малкото дете не би повярвало. и за това, защото е приятел с разни хора, си мисли, че като ми влиза в профила аз няма да забележа. също така си мисли и, че аз съм ламер и той е недосегаем. но ще си получи наказанието. както казах на един човек вече, няма да е физическо наказание, но ще е такова, че няма да помирише тийн. ако ще си демонстрираме връзки и аз имам такива и ще му стане лошо като се сблъска с тях. най-открито му казвам тука, че ако не спре да ми влиза в профила ше има наказание не само за него, ми и за тоя, дето му е дал тва право да ми влиза в профила.

    Click!

  16. #16
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    OMFG
    Сега война и ли обявихме Толкова ли неделима част от твойто същестуване са едни лични съобщения То незнам кой е по-голямото дете от вас двамата. Този, който "ревнува" или този който се ядосва на простотии...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    OMFG
    Сега война и ли обявихме Толкова ли неделима част от твойто същестуване са едни лични съобщения То незнам кой е по-голямото дете от вас двамата. Този, който "ревнува" или този който се ядосва на простотии...
    не мисля, че би ти харесало някой да ти влиза в профила без да знаеш, нали? а и това си е нарушение и вече съм писал на който трябва за това.

    Click!

  18. #18
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.
    Съгласна съм с това мнение
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Traffic
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Много странно Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата
    ми ако се има с цецо.... не обвинявам никой конкретно, но ето на - в пощата ми има известие за лично съобщение вчера в 22:50 ч., а ся влизам и пак го няма. сещай се кой бърника, дето не му е работа и ше му пратя едно наказание... ако ми пращаш лични съобщения, пращай ги в моя форум, защото там никой няма власт, освен мене...

  21. #21
    Guest

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    да бе, мерси че ни осведоми
    ама нямаше нужда наистина
    ebati gazarkata.


    Traffic toq e bahti glupaka ... btw adminite na saita mogat li da mu vidqt IP-to ot koeto e vlizano ?!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    [b]aneD А ти моето момче може ли по-полека с убидите а?
    Това нещо си е лично м/у вас и няма нужда всички да ти четем простотиите !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    да бе, мерси че ни осведоми
    ама нямаше нужда наистина
    ebati gazarkata.


    Traffic toq e bahti glupaka ... btw adminite na saita mogat li da mu vidqt IP-to ot koeto e vlizano ?!
    могат, разбира се. въпроса е дали искат. шото пича е мн добър приятел с цецо и се съмнявам, че цецо ше предприеме нещо. ама не ми пука. колкото до виктор, нека ме обижда колкото си иска, накрая той ше го отнесе заради обидите, а не аз, така че ми е през оная работа какво говори.

    а на лунатрик пак ше му кажа да не си вре носа, където не му е работа. когато човек не разбира нещо е по-добре да си трае, не да се прави на философ... ама лунатрик май още не го е разбрал, шото още не е излязъл от пубертета.....

    Click!

  25. #25
    6e zvunenm na go6o kerpedena pod prqkor hackera i 6e razbere koi ko e prail !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си