.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София
    Мнения
    158

    Молба към Администраторите и Модераторите

    Не съм влизал тук от преди 7/8 месеца Нещата не са се променили ,че даже и по-зле са станали .
    ИСКАМ ДА МИ СЕ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА !!!
    Като гледам сам няма да мога та за това има админи и модератори
    My KAWASAKI ZX 10, 136 hp, 300kmh
    Skype: nosens

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Не можеш ли просто да спреш да влизаш ?? Защо пък трябва да ти се трии профила. Да не те е срам, че си влизал тук

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    a za6to trqbva da ti se iztrie profila,vmesto da spre6 prosto da vliza6?!
    tolkova li e slojno ili trqbva6e da pusne6 tazi tema,za da se napravi6 na vajen/vajna
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София
    Мнения
    158
    очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите
    Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...
    My KAWASAKI ZX 10, 136 hp, 300kmh
    Skype: nosens

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Аз мисля, че не е проблем
    по-голям проблем ми се струва това, че губим user
    Но все пак всеки може да прави каквото си поиска
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Nathan
    очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите
    Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...
    oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  7. #7
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от Nathan
    очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите
    Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...
    oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.
    и що да не обяснява, тва тебе нещо притеснява ли те
    ц ц от кога нагъзъре и ти толкова

    Give me your best shot motherfucker!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от Nathan
    очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите
    Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...
    oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.
    и що да не обяснява, тва тебе нещо притеснява ли те
    ц ц от кога нагъзъре и ти толкова
    mi nagyzarehme porasnahme.
    nito go znam koi e - ne sam go sreshtal.e verno 4e trqq si kaje de ... ama nvm!!!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  9. #9
    Nathan, ако беше някой друг, щях да му тегля наредбите и да не ме занимава.. или нямаше да пиша нищо в темата...
    Но понеже ти влизаш много отдавна във форума и си ми спечелил уважението няма да го направя.
    Каквото и да си говорим много отдавна форума не е това, което беше, имам чувството, че вече няма и да бъде...
    Не мисля, че трябва и да те упреквам за това, че си решил да не ни посещаваш. И аз, ако можех щях да се разкарам от тая "краста". То не бяха и баннвания, то не беше и чудо... Ама просто не мога да спра да влизам тук, и това си е.
    Ако искаш просто спри да влизаш тук, но не се и съмнявам след като някой админ прочете темата, с удоволствие ще ти изтрие профила (и ще заличи от лицето на сайта, хах) ...
    Но все пак ти предлагам да останеш и да продължаваш да се ядосваш с нас... Нали знаеш - от лошо, по-лошо винаги има.
    Остани при нас
    Целта Оправдава Средствата!

  10. #10
    Просто спри да влизаш Профила ти да стои, ако някой ден решиш да се върнеш да си го имаш Плс, недей се отчайва, форумът много се е променил, бил е и по-зле, сега положението даже твърдя, че е задоволително Ти си решаваш, аз реших само да вмъкна какво мисля...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Айдеее пак почнахме да ревем колко е било хубаво преди и какво е сега
    Мисля, че LunaTriCk го каза най-добре:
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Да не те е срам, че си влизал тук
    Животът е прекрасен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си