.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: opoznai sebe si?!

  1. #1
    here but usually silent
    Guest

    opoznai sebe si?!

    Iskam da vi pitam i za mnenieto vi za knigite za cebepoznanie i samoosuvur6enstvane(mai taka gi vodqt).Edna priqtelka mi kaza da hvana nqkoia takava...na neq mnogo i pomagali!No na men nqkak si imenata,koito tq mi izredi mi se struvat "stranni".Ne sum zapoznata i ne iskam da se izluja da si pulnq glavata s gluposti.Ako nqkoi e 4el ne6to dobro,koeto naistina mu e pomognalo neka pi6e!
    10x na si4ki!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    nikoga mai ne sam 4ela takiwa..
    a kakwi po to4no sa?mn ne razbrah/
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    az sum 4ela edna"Samole4enie"-hi4 ne e lo6a
    i edna"Zdrave,sila i jivot" i ne sa lo6i...no ima i drugi i sa hubavi knigite.POMAGAT

  4. #4
    Pro4eti nqkoi u4ebnik po psihologiq,6te ti help mnogo

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    nishto podobno...nikakvi gluposti ne sa,daje sa dosta interesni i samo mogat da ti pomognat da se zamislish nad nqkoi neshta ... a ako ti se stori glupavo prosto nqma da go dochetesh
    az lichno dosta si padam po takava literatura,psihologiqta e dosta interesna nauka
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  6. #6
    nikoga ne sum 4ela podobno ne6to a i nqmam namerenie skoro da 4eta ... nqmam problemi s psihikata vse o6te ... i nadqvam se i za napred da e taka
    Chakaj me na zavoa moa doa moa ne doa ma ako doa ti pokaa ko moa

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    teya knijki ne sa za da se opoznae6 teb samata a za da opoznae6 produhaniya na4in na mislene na avtora... i kato 4ete6 frazi ot sorta- "nameri mira v sebe si" i t.n. se 4udi6- toya k'vo e pu6il..iskam i az ta da opoznae6 sebe si- zemi edno ogledalo i po4ni da si govori6 i da si otgovarya6: kak se kazva6 ? i si otgovarya6...toooooolkova novi raoti moje da razbere6
    we'll die alone like a stone ^^

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    ne sum 4el takiva gluposti do sega ama i po dobre za kvo da mi kazvat 4e sum nqkav ... izrod hahahaha


  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Teq knigi sa predimno vzaimstvani ot izto4nite filosofii. Az sega 4eta "Drevnokitaski misliteli". V neq ima razni istorii ot jivota na mislitelite, pove4eto sa dosta kratki. Oba4e kato pro4ete6 edna-dve i cql den ima za kvo da si misli6.
    PS: Ako ste ot Varna, ima edna knijarnica, kazva se Esoterica UNIVERSUM. Namira se na Maria Luiza (glavnata ot katedralata kum ob6tinata). Vqrvaite mi, tam trqbva pone 1 4as, za da si izbere6 knijka. Ima mnogo interesni na tematika ot tipa "On how life is".

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ами аз смятам да следвам психология, така че мнението ми относно такива книги е доста положително. Смятам, че хората не са чак толкова различни и всички рано или късно ни вълнуват едни и същи проблеми, изпадаме в едни и същи душевни терзания и т.н. Хората от векове са ги изучавали и за някои от тези терзания си има начини да се помогне. не е нужно да даваш парите си на някой, за да ти каже какво да правиш, като можеш и сам да си помогнеш понякога. А когато познаваш себе си или поне природата си - ще ти е по-лесно да си помогнеш, да откриеш проблема си и веднъж знайки къде се крият проблемите ти - да вземеш конкретни мерки. За това служат тези книги.
    На мен изключително интересни са ми книгите за езика на тялото, например, което е също вид самоопознание. така знам как да не издавам страх или пък безпокойство, дори комплекси, а напротив - да симулирам увереност, например. Знаете ли, че само 30% от информацията се предава вербално в общуването лице в лице
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си