.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415

    Акция на НСБОП

    Важно!
    НСБОП започва акция за нелегален софтуер по домовете! Внимавайте!
    Желателно е да скриете компютъра си на вила, в маза просто да е далеч от дома ви! Също и ако имате колекция от дискове също да се покрие на сигурно място! Време на акцията 14-20 април.
    Изпратете това съобщение на колкото се може повече хора познати и непознати! Нека защитим правото си да сме информирани!
    Това съобщение в момента се вихри из средата на ICQ. Някой да е чул нещо такова. А да има "посетени"

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  3. #3
    Cyberdyne_101
    Guest
    Тотални глупости Първо, че НСБОП трябва да опандизят цяла България И второ в Конституцията е казано: "Частната собственост е неприкосновена" А, за да влязат в къщето ми ще имат нужда от солидни доказателства Иначе ще ги осъдя от раз Ааа и трето навън се разкарват изроди с по 8327683269 присъди, а те тръгнали да ме тормозят за малко софтуер Пък, ако стане проблемация, дисковете през прозореца А компа... ми той изглежда като потрошен, тъй че няма да го проверят

  4. #4
    ХахХАхаХХАхаХХАхАхАХХАхАХ АХ немога да повярвам ! аххахахаххаха
    нали преди пускаха едно съобщение по кю-то,че еди кой си пуска вируси,и от дата.бг бяха пуснали тема за това...че им писнало от тези тъпи предупреждения и мислеха да пуснат такъв слух..явно имат голям успех... Това не е истина

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    haha tva e nevuzmojno...!!!Samo ne moga da razbera zashto ne pusnat pak tursa4kite...taka i taka i v momenta svalqme samo deto si oslujnqvame jivota da teglim programi ili da tursim ru4no v saitovete

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Трябва им едно животно "Заповед за обиск". Едва ли ще им издадат заради софтуер...
    ...The hope for future generations has always resided in mortal hands...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    иииииибаси майката :P

  8. #8
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Заповеда им е нааааай-малкия проблем повярвайте ми. Дори и да стигнете да съд, шанса ви да го спечелите е колкото моя да стана баскетболист...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    zashto be mojte pak da ti provarvi v basketbola

  10. #10

  11. #11
    xaxaxa, da feeeee

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    иииииибаси майката :P
    setishhhhhhhhhh!!! sq sha precakat cela BG!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    ammmmm...da..sig....te taka principno imat pravo da vlizat v 4astna sobstvenost..mai..

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Eeee, hora purvi april be6e predi 18 dena... Tva sa gluposti za akciqta. Vij, ako trubi6 navsqkude iz neta, 4e prai6 zapisi na CD na film4eta i muzika i posle prodava6, ni6to 4udno da ti doidat gosti. Oba4e kak po dqvolite 6te dokajat, 4e imam piratski software kato samo az si polzvam CD-tata??? I na vsi4koto otgore strahliviqt mi ba6ta si kupi originalni CD-ta s Windows i MS Office...

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Не се шашкайте бе..какъв е този страх във залата.....ТАКИВА ИЗВЪНЗЕМНИ новинки не вървят при мен!!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    teq lameri 6te me hvanat za **** hahaha imam programi pone za 2000 $ det ne sa legalni ama mi dreme na .....



  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia ghetto
    Мнения
    244
    Ах...кви са тея простотии. Никой няма да влиза в нас!
    и Интер

  18. #18
    Guest
    Важно!
    НСБОП започва акция за нелегален софтуер по домовете! Внимавайте!
    Желателно е да скриете компютъра си на вила, в маза просто да е далеч от дома ви! Също и ако имате колекция от дискове също да се покрие на сигурно място! Време на акцията 14-20 април.
    Изпратете това съобщение на колкото се може повече хора познати и непознати! Нека защитим правото си да сме информирани!

    Никога няма да ги пусна в нас

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата
    Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача

  20. #20
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата
    Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача

    Я пак...

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата
    Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача

    Я пак...
    Какво означава НСБОП нали знаеш?
    НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА ЗА БОРБА С ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ

    Точно така и ние сме основното звено на организираната престъпност. Всички, които се занимават с наркотици, трафик на хора, оръжие - ряпа да ядат. Най-опасен в последно време е пешо от третия етаж, който наскоро се сдоби с ДВД записвачка, така действа вече по-наедро и организирано разпространява дисковете сред съучениците си и съседите от входа. Той ще е първата жертва на организираната акция. Виждам как утре Бойко Борисов го извежда за ухо от входа и казва - "Ще се занимаваш с нелегален софтуеър ли?" Изсипват стотина-двеста компактдиска пред входа му и демонстративно минават с булдозера през тях! Има представители на всички медии и на другия ден Пешо е най-известната личност - всички говорят за него, а вече се знае, че Иван от съседния вход и Георги от класа му са в нелегалност, защотото са били включени в разпространителската му мрежа...

    Това е то организирана престъпност - наркотрафикантите ряпа да ядат

    Утре виждам как тези, които записваме дискове и теглим от нета ще се застрелваме един друг по кръстовищата, за да не си правим нелоялна конкуренция

  22. #22
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Е за какъв крак ми говориш тогава

  23. #23
    Ей сега могфа да напиша нещо с малко фантазия и уфициален език и да го пусна по ICQ и на края задължително "препрати това съобщение на всички които поснваш" тея дето са го пуснали са балъци ама вие дето им се вързвате два пъти повече....просто звучи тъпо няма как да е истина..най-малко щом се върти в ICQ

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    xxa ako be6e verno-6te se vidim v zatvora i
    +tva zatvorite nqma da stignat!!!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]Какво означава НСБОП нали знаеш?
    НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА ЗА БОРБА С ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ

    Точно така и ние сме основното звено на организираната престъпност. Всички, които се занимават с наркотици, трафик на хора, оръжие - ряпа да ядат. Най-опасен в последно време е пешо от третия етаж, който наскоро се сдоби с ДВД записвачка, така действа вече по-наедро и организирано разпространява дисковете сред съучениците си и съседите от входа. Той ще е първата жертва на организираната акция. Виждам как утре Бойко Борисов го извежда за ухо от входа и казва - "Ще се занимаваш с нелегален софтуеър ли?" Изсипват стотина-двеста компактдиска пред входа му и демонстративно минават с булдозера през тях! Има представители на всички медии и на другия ден Пешо е най-известната личност - всички говорят за него, а вече се знае, че Иван от съседния вход и Георги от класа му са в нелегалност, защотото са били включени в разпространителската му мрежа...

    Това е то организирана престъпност - наркотрафикантите ряпа да ядат

    Утре виждам как тези, които записваме дискове и теглим от нета ще се застрелваме един друг по кръстовищата, за да не си правим нелоялна конкуренция
    Ouuuuuuuuuuuuu.ti prosto me zakopa ot smqhhhh
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    xxa ako be6e verno-6te se vidim v zatvora i
    +tva zatvorite nqma da stignat!!!
    ahaaaa

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си