.
Затворена тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 164

Тема: Djobnite pari

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    Djobnite pari

    Po kolko har4ite? Zamislqli li ste se, po kolko pari na godina vi davat roditelite vi i osuznavate li ot kolko ne6ta se li6avat, za da vi gi dadat tiq pari? Az kato se zamislih, se po4uvstvah kato parazit.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Milano
    Мнения
    20
    Аз от 4 години се стремя да работя нещо,а сега печеля достатъчно за да помогна на родителите си и да задоволя капризите си. Харча прекалено много, но защо да не го правя, ако ми доставя удоволствие.
    Always borrow money from pessimists...They don't expect giving back.

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da,znam,4e se li6avat ot mnogo ne6ta zaradi men(i brat mi) i go ocenqvam
    ne mi davat malko,no ne mi i davat mnogo (10 lv za sedmica)ama az prez weekend-ite im iskam o6te malko pari,za6toto sa mi svur6ili ve4e
    a i za fitness ponqkoga te mi davat pari,za da ne si har4a ot moite..
    abe dovolna sam,davat mi dostata4no pari i im blagodarq za tova
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Guest
    Абе никога не са ме глезили с много пари но напоследък съвсем спряха да ми дават, вече едвам измъквам пари да си плащам бензина и почнах от спестяванията си да дърпам. А не е като че нямат, баща ми секи месец си взима нова кола , са майка ми е на заплата ама не е баш малка ама идеята им е че докато не се науча сам да се оправям няма да ми дават пари. А ако знаете какъв мързел съм, на всичкото отгоре всеки ден имам лекции по 2-3 часа, тренирам през ден по 2 часа, спя по 6 часа на денонощие , гледам да се видя с приятели да ходиме малко на гонките, напоследък даже искам да отделя малко време да ходя по срещи с момичета ама то затова време не остава пък кво остава за работа да си намеря. Освен да почна нощна смяна и съвсем да го заеба тва спане. Абе мрънкам си са ама едно нещо е ясно- трябва да си търся няква работа :P .

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    niakade v severozapadna bulgaria
    Мнения
    13
    na men ne mi davat mnogo pari na y4ili6te , no az se izhranvam s malkoto koito mi davat

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    16
    Ieeeeee,hora tva poveche ot 10 kinta e gore dolu dobre za 1 sedmica le! I az tolkova namazvam ot nashite i mi stigat :P
    Когато цъфнат теменужките и работите трагнат зле - еби им майката на всички и гледай ти да си добре. Еби им майката на другите и утеха в себе си търси, но и в себе си утеха ако не намериш - еби си маиката и ти!

  7. #7
    Ох, знам...На ден по 2лв., на месец карта за път 14лв., нещо друго - дрехи, обувки, когато се налага...Много пари са това само за един месец, а за година не знам, по-добре да не смятам, че ще се закопая тогава...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  8. #8
    Guest
    Бах мааму а като се замисля с какви глезли тряваше да издържа в тва даскало докат завърша. Не една дебела лигла баща и и даваше по 20 кинта на ден На една друга пак толко, са чувам че и бил купил Паджеро та да си вози дебелия гъз вътре. Да не говориме за селските гъзета, един фешън тип беше 10ти клас и връткаше с една лъскава калибра 10ТИ КЛАС!!!! Е тва е наглост.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Ми аз харча по 80 лв джобни пари на месец, като изключвам тези за дрехи, грим, храна, разни гривнички,и т.н. Това годишно прави.... оу Ми не съм се замисляла досега, ама мисля ,че могат да си го позволят , все пак няма да казвам пък те по колко харчат за себе си .

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami az malko har4a, po4ti ne har4a daje... poneje maika mi se zanimava da hodi da pazaruva i t.n. az samo ako tryabva da izlizam ili ako e ne6o vajno da si kupya... no ina4e ne mi davat djobni pari- za kvo sa mi
    we'll die alone like a stone ^^

  11. #11
    Незнам..дават ми по 2 лева на ден А на една фукла от моя клас и дават по 40 лева на ден много е зле горката

  12. #12
    Оценям го, да. Разбира се, че го оценям. И не само за мен, ами и за сестрата...представям си ако не бяхме ние, те щяха да са милионери досега. А и не само джобните, нета ми, ток, вода, телефони, дето ги харча аз...леле мале
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Незнам..дават ми по 2 лева на ден А на една фукла от моя клас и дават по 40 лева на ден много е зле горката
    Боже ...
    В край на сметка 40 лева за джобни за кво ги използва?!
    Само за храна и глезотийки..
    Тя тая колко трябва да яде , че да ги изхарчи
    На мен и по 2-3 лв на ден ако ми дават и си ги песта..за кво ми е да ги харча..пък и няма за какво толкова да ги изхарча!
    Джобните ми служат само за храна..по-добре без нея
    предпочитам като си ги спеста и нашите като не знаят за тях и да си купя нещо без да се съветвам или изобщо да им съобщавам кво възнамеявам да си купя
    Хитро!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Az poneje ne kazah po kolko mi davat, zatova sega da kaja. Zna4i zavisi, oba4e pone po 15-20 lv na sedmica har4a, 6toto mi se nalaga da si gotvq v ku6ti za subota i nedelq, da presnemam lekcii, da qm ponqkoga po 2 puti na den izvun ku6ti. Leleei, napravo se 4udq, kak mi stigat tiq pari!! A da ne spomenavam parite za karta 14lv i za neta o6te 24. Az po princip po tel ne govorq, a GSM-a s vau4er ot 15 lv izkarvam polovin godina. Pove4eto s ICQ si svur6vam rabotata. Prosto ne vijdam smisal da govorq po tel s hora, s koito do predi 1 4as sum bila v universiteta.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от FlowerinesS
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Незнам..дават ми по 2 лева на ден А на една фукла от моя клас и дават по 40 лева на ден много е зле горката
    Боже ...
    В край на сметка 40 лева за джобни за кво ги използва?!
    Само за храна и глезотийки..
    Тя тая колко трябва да яде , че да ги изхарчи
    На мен и по 2-3 лв на ден ако ми дават и си ги песта..за кво ми е да ги харча..пък и няма за какво толкова да ги изхарча!
    Джобните ми служат само за храна..по-добре без нея
    предпочитам като си ги спеста и нашите като не знаят за тях и да си купя нещо без да се съветвам или изобщо да им съобщавам кво възнамеявам да си купя
    Хитро!
    за какво ли...? козметични салони,таксита ..най-вече ядене..една такава дебеличка и пълна..лях..
    На мен за един ден ми стигат 2 лева..това е

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    U nas pred kompa.. ;)
    Мнения
    240
    ami ... sredno po 5lv. na den zavisi ot tova kyde hoda a pyk i poneje imame 4-5 magazina i ako mina pokrai tqh si zimam o6te a za drei,obuvki ... takiva gluposti si iskam otdelno na na6te i te si mi davat

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    nali za tova sa nashi roditeli da ni davat si4ko ot koeto se nujdaem..no estestveno tova e do edno vreme posle nie trqbva da po4nem da se grijim za tqh

  18. #18

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    ахахххахахахахаххахахаааххахахахаххахахахххахах
    Мнения
    10
    на мен ми дават по 1 , 2 лв струват ми се малко и сам си взимам когато ми прискимне иначе гледам да не прекалявам
    мисля нещо да бачкам ама искам да имам повечко свободно време

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    mi dawat mi za sedmica djobni za kafeta cigari (navun ne iam) xerox 15lv ina4e sega sum 12 klas i kato naprawq smetka na towa koeto e dadeno za men i shte se dawa za tazi godina 2005 v sravnenie s minalite ne mi se misli...obi4ainoto drehi, kozmetika, belio razni drugi djundjuriiki to si e iasno, kandidatstudentski kursowe plashtam po istoria 16lv na 2 4asa i sega ste po4wam po angliiski, imam si malko problemi i trqbva da mi slagat dwa implantanta koito hi4 ne sa evtini + cqlata ortodontska rabota, pokrai bala na vseki mu e qsno kakwi pari otiwat, otdelno sled izpitite otiwam na morence da relaksiram malko i takammm...nqma lesno

  20. #20
    На мен за даскало ми дават 2лв за храна ...през седмицата почти не излизам..не ми остава време сега, защото съм втора смяна и се прибирам късничко от училище.А когато вечер излизам различно...имам по около 5 лв в джоба ама рядко ги харча сичките...
    Обичаш ли обичай силно.Намразиш ли завинаги мрази.Не съжалявай никого и нищо едва ли някой теб ще съжали...

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    40
    Na men mi davat po 9-10 lv za cqlata sedmica.A ako svyrshat sa mi kazali da se spasqvam kakto moga.
    "Защо очите ти са толкова красиви?
    Защо ли казваш думи винаги лъжливи?
    Защо ли моето сърце така наказа?
    Защо обичам те и истински те мразя"

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    aZ mOje da saM eGoiStKa AmA nE sE 4UvStVAm KaTo PaRaIt.A oT kOLko kUPOnI az se re6aVaM zA dA oSTAnA dA pRAvQ koMPaNIq Na MaIka KogAtO bA6tAtA e IzVaN gRAdA?SiGuRnO pO hILqDa I PovE4e hAr4a Na GoDiNa,Vse PaK nQMa Da UmiRam Ot GlAd.nA dEN raZpoLaGam S 1 Ili 2 LeVa ZavIsI kOLKo 6te Im Se OtKasNaT nA nA6Te Ot SarCeTo .

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    mali ne mi se mislia 4estno kazano samo za kafeta otivat 5-6-7 lv
    a otdelno s maika postoqnno si kupuvame drehi i az namazvam nai-mnogo!ujas ne iskam da se zamisliam za 1 mesec kolko pari otivat

  24. #24
    Да,осъзнавам колко много пари дават за мен родителите ми,но въпреки това не се чувствам като паразит. Определено бих могла да кажа,че съм разгглезена и,че харча безбожно количество пари,но паразит определено не съм. На ден ми дават по 5 лева за храна,билети и всякакви други боклуци,значи на седмица това прави 35 лева,на месец - 150 лева и на година - 1825 лева. В тези пари обаче не са включени парите,които нашите ми дават за дрехи,обувки и уроци. Честно казано срамувам се от себе си.

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    az ne har4a mnoga daze po4ti wiob6te samo kato izlizam nqkyde ili kogato trq ne6to da si kupq imna4e maika misi pazaruva
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си