.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    DO ISSP VAJNO E!!!!

    Znachi tva e edin neseriozen chovek koito misli samo za sebe si-Kristiqn(ISSP)...Znachi az sym bila tolkova dobra da mu usluja s 33 leva kogato e bil truden za nego moment(daje ne tolkova truden),a sega kogato moga da se razboleq ot glad zashtoto sym nakazana toi 6e mi hodi po koncerti za po 30 leva i 6e mi se ukriva!!!E kajete ne e li egoistichno i nehumanno tva?!Da mu eba trqbva da sme po dobri edin kym drug-ama qvno az sym prekaleno dobrichka i systradatelna za toq gaden svqt...
    Posledno preduprejdenie kym ISSP-sedq ot mesec gladna-qm mnogo malko,taka 4e ako vse pak imash syrce dai mi tiq 30 leva ili predpochitash da go serviram tva na maika ti?!

  2. #2
    Cyberdyne_101
    Guest
    Мамка му, много добре те разбирам. И мен един гъз ме запали с 10 жълтици и се покри. Мама му наркоманска, сано да го намеря. Не ми е за парите, а за това, че не си удържа на думата. Гад мръсна
    П.П. Не можа ли да му напишеш ЛС или да отидеш у тях ? Едва ли се е барикадирал с провизии за няколко месеца...
    П.П.
    sega kogato moga da se razboleq ot glad zashtoto sym nakazana

  3. #3
    Ок, станалото станало, но защо ти беше да занимаваш всички с това? Като имате проблеми се разберете като големи хора, а не тук да правите кавгии Никой тук не може да го задължи да ти върне парите, как ще стане? Ясно, целиш да го опетниш, направи го, но какво печелиш ти от това - отмъщение?! Я пораснете! Не е дошъл края на света, човек се учи от грешките си, за в бъдеще да знаеш да му се доверяваш ли Хайде стига драми, всеки си има проблеми и ако всеки се оплаква за най-малкото какво ще стане???
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    разбирам,че си разочарована и огорчена и че положението ти наистина не е леко...но първо ние какво можем да направим? Да се накараме на големия лош ISSP...не разбирам...големи хора сте...защо целия форум трябва да научава за това...какво ще постигнеш с тая тема

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    И мен едно момиче, което уж ми беше приятелка ме набута с 50 лева. Не ми е за парите, тях вече съм ги прежалил отдавна. Яд ме е, че за 50 лева продаде приятелството ни. Сега като се засечем на улицата прави чудеса, за да не ме погледне и да не си кажем "Здрасти", защото умира от срам всеки път като ме види. Оттогава вече пари давам само на много сигурни хора.
    Левски шампион але але!

  6. #6
    Фъки
    Guest
    УууУУууу това се казва приятел...нямам думи
    ВИнаги стават някви такива глупости зарди пари ...тз

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    abe shto tva mi prilicha na nqkyv bazik,a? :P Vmisal takyv...che ste si friend i ste reshili malkod a se izgavrite edin s drug...xixix Aba ako ne e taka naistina gadno sate precakali...ama ko da se prai..jivot

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    bah az tva kanazanie veee
    6tqla da umre ot glad
    ti kvi roditeli ima6 ako tezi , koito sa te suzdali mogat da se narekat roditeli

  9. #9
    Guest
    Kak va6te 6te ostavqt da 'umre6 ot glad'?!?!
    Kolkoto do tva mom4e-abe devoike osuznai se! Kato za na4alo trqbva da se zamisli6 za otno6eniqta ti s maika ti i ba6ta ti! A tva da "opluva6" tva mom4e v nqkuv si forum, poneje re6ilo da otide na struvami se edin velik koncert, otkolkoto da ti dade da se 'naqde6' poneje 'umira6 ot glas' e super tupo izpulnenie
    P.S Tva si e moeto mnenie ...

  10. #10
    Guest
    Kak va6te 6te ostavqt da 'umre6 ot glad'?!?!
    Kolkoto do tva mom4e-abe devoike osuznai se! Kato za na4alo trqbva da se zamisli6 za otno6eniqta ti s maika ti i ba6ta ti! A tva da "opluva6" tva mom4e v nqkuv si forum, poneje re6ilo da otide na struvami se edin velik koncert, otkolkoto da ti dade da se 'naqde6' poneje 'umira6 ot glas' e super tupo izpulnenie
    P.S Tva si e moeto mnenie ...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Um... Neshto mi e stranno... Pyrvo sq she znaesh da ne davash tolkoz pari... A pyk vashte.. basi nakazanieto.. da ne te ostaviha sama?


  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne mislq, 4e 6te umre6 ot glad, 6tom vliza6 po forumi nasam natam ima6 pari, i po skoro va6te, a ko ne- moje6e ti sama da si iskarva6(vsu6tnost nz na kolko si dori), no moje bi si muni4ka, 6tom pi6e6 za takova ne6to tuk Ne se surdi no ako taka produljava6 da se zanimava6 s gluposti, nqma da preuspee6 v jivota . 3o lv sa si 30 lv, no s tqh taka ili ina4e nqma dulgo da prejivee6, misli pozitivno

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    CRaZy_IKT Супер прайш че го оплюваш тука е!Нека му е гадн0 деа...И Вий кфо го защитавате е тфа не са 1,2,3 или 5 лева,а 30 !!!Нинам за вас ама за мене 30 кинта не са малко пари да дам назаем,пък ако не ми ги върнат нинам ко ш'стаа уе бахти!Няма да ходиш на концерт уе пич,кат тряя няма и на кафе да ходи6 и цигари няма си купуаш ама ши си върниш парите бахти...Тя се е лишила от нещо за да ти услужи и ти тряя са лишиш за да ги върниш.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Абе ако вие бяхте на нейното място....щяхте да се чувствате.....ужасно както каза Lil` Bow Wow това не са 1 2 3 4 5 лева...това са 30 лв...не са малко...я си представете колко хамбургера или кафета може да си вземе....момичето с тези пари...не разсъждавате...правилно...ка то вземе някой пари на заем...трябва да ти ги върне...а и ти друг път помисли добре на кого даваш...!И добре ,че тук..си написала проблема си..да се засрами малко този човек...ако не става с добро..кажи на майка му...тя сигурно ще ти върне парите....и ще му прочете едно голямо конско!!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Абе ако вие бяхте на нейното място....щяхте да се чувствате.....ужасно както каза Lil` Bow Wow това не са 1 2 3 4 5 лева...това са 30 лв...не са малко...я си представете колко хамбургера или кафета може да си вземе....момичето с тези пари...не разсъждавате...правилно...ка то вземе някой пари на заем...трябва да ти ги върне...а и ти друг път помисли добре на кого даваш...!И добре ,че тук..си написала проблема си..да се засрами малко този човек...ако не става с добро..кажи на майка му...тя сигурно ще ти върне парите....и ще му прочете едно голямо конско!!!!
    Blagodarq za podkrepata ti i drugite koito sa me podkrepili...Kakvo kato e velik koncert?Vse pak spored men horata trqbva da si pomagat,i kogato si pomognal i v sledvashtiq den ti imash trudnosti drugiq da ne si gleda kefa i da se izslushva...She napi6a temata q-izobshto ne se sduhvam ot tva kakvo misli BABY_SEXY_GIRL ili takiva podobni mneniq kato neinoto...Skoro 6te mi otmenat nakazanieto vyprosa e che vse pak kogato chovek e obeshtal neshto trqbva da go spazi...Ili pone taka si mislq

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    bah az tva kanazanie veee
    6tqla da umre ot glad
    ti kvi roditeli ima6 ako tezi , koito sa te suzdali mogat da se narekat roditeli

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си