.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Pokrusen
    Guest

    Imam problemi sus zurnata na gurdite

    Az sum mom4e na 16 godini i imam edin problem deto mnogo me mu4i- Zurnata na gurdite mi sedqt nqkak si izbubnali i samo kato gi podraznq(vazbudq) si stavat normalni i si li4at,no posle pak izbubbvat. Ina4e mi sedqt malko kato butoni . Golqm problem mi e za6toto po princip imam hubavo tqlo a taka izglejda napravo sme6no. I ne moga da nosq po-prilepnali drehi za6toto si mi li4i i narpavo poludqvam! Molq vi se pomognete za6toto tova mi e ogromen kompleks.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Normalno e, ne se pritesnqvai ot tova. Ako tolkova te trevoji, nosi si po-podhodq6ti drehi.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  3. #3
    Това си е съвсем нормално Няма място за притеснения, споко
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Guest
    има различни видове зърна
    някои са изпъкнали, други са плоски, трети са вдлъбнати
    изпъкналите са издадени напред и щръкват още повече при стимулация
    плоските по принцип са "прибрани" и щръкват единствено при стимулация
    вдлъбнатите също са "прибрани" но при стимулация се прибират още повече към тялото /тоест щръкват, но навътре/

  5. #5
    мисля,че с времето проблемът ще отмине и зърната ти ще се успокоят,може да е от пубертета(знам ли)..или просто носи по-отпуснати дрехи...а и този проблем го имат много момчета,но изобщо не им пука,даже се мислят за по-големи мъжкари и нарочно обличат такива блузи..

  6. #6
    Няма място за притеснение всеки човек е идентичен ако толкова се притесняваш слагаи сутиен или бюстие под прилепнала блуза и проблема е решен :P

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    латиница и тема от 2005.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си