.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Zamina za 4ujbina.Lubovta mai ve4e q nqma

    Zdr na vsi4ki.Iskam da spodelq sudbata si i ako nqkoi e prejivql neshto takova da spodeli i da kaje kak se 4uvstva pls.
    Ste6tnah mom44eto na jivota si i se naloji da zamine za 4ujbina.Zamina i az kazah 4e shte go 4akam.No sled vreme mu kazah ,4e iskam da se razdelim.Posle toi si doide v BG i pak se subrahme.toi pak zamina i mi kaza 4e toi iska da se razdelim.Sega o6te ne se e vurnal A mi kaza 4e o6te me obi4a i iska da sme zaedno.Samo 4e ne se znae koga shte se vurne v bg.Az mu kazah 4e o6te go obi4am i iskam da sum s nego .Kakvo mislite?Imali bydeshte nashata vruzka?

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Milichka, tova vse edno sam go pisala az ama moeto izlezna sas happy end! Tochno kogato sreshtnah momcheto na mechtite si toi kaza che shte zaminava da raboti v Ispaniq, mnogo se obichahme i taka sled 3 meseca toi zamina! Nemoga da opisha kolko mnogo me boleshe i kakto i ti kato mina vreme az poiskah da se razdelim makar da go obichah, no toi se varna v Bg i pak biahme zaedno. Sled tova mu svarshi otpuskata i toi pak si zamina samo che tozi pat az nemojah da izdarja poveche ot 2 meseca bez nego i eto me veche pochti 7 meseca jiveq s nego, choveka bez kogoto nemoga i kogoto obicham s cialoto si sarce a i toi men!!! I veche sme obshto 3 godini zaedno i se obichame taka che imash shansove uspeh!!!!!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  3. #3
    Не мисля, че има надежда, това ще е мъчение и за двама ви Съдбата е отредила така нещата, няма как По-добре се помъчи да го забравиш като си намериш друг, знам, че не е лесно, но по-добре сложи край на мъките още сега
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Ima bude6te, dokato toi ili ti ne se vlubi v treti 4ovek. Oba4e tova e dosta vuzmojno, poneje ste razdeleni za produljitelno vreme.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Жалко е, че трябва да ти го кажа, но по мое мнение няма бъдеще тази връзка. Колко време мислиш, че ще можеш да издържаш така? Това си е чисто мъчение, както за теб така и за него, още повече, че сигурно се измъчваш и от мислите, че може "там" да срещне друга или да ти изневери и тем подобни...трябва да си доста силен и инат човек, за да живееш така. Аз мисля, че е по добре да се разделите и да не се виждате, а с времето чувствата ще отшумят.
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  6. #6
    Tedi_sheep
    Guest
    Ами да, мойта съдба е подобна!Момчето, което обичам и ме обича истински е на 500км. от мен!Виждаме се рядко!Пишем си и си говорим по телефона често!Доста ми е трудно!Едва ли и на него му е лесно!Минаха 4 месеца без да му изневеря!Доста трудно за мен, около мен се въртят доста момчета!Успявам да им устоя!СеГА ОСТАНАХА 2 МСЕСЕЦА ДООКАТО СЕ ВИДИМ!Нямам търпение!Не се предавай!Ако наистина взаимно се обичате това разстояние, което ви дели не трябва да те плаши!Бори се за любовтта си, защото тя е рядка и едва ли ще срещнеш 2-ра такава!Успех

  7. #7

    bravo! na6eto razstoqnie e 4000km.

    Toi e v portugaliq.No az go obi4am.No ako trqbva da sum 4estna mislq 4e toi ne me obi4a ve4e tolkova silno i tova mn me izmu4va.!

  8. #8
    Guest
    Mi da ti kaja az sum v takava vraska i e mn kofti kat zamina no sled tova kolko e sladko kato sme zaedno... nese pritesnqvai ako se obichate vsichko e vazmojno i vremeto shte mine barzo!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    mi moje i da izleze ne6to...ne znam ne sum vra4ka.mislq 4e ako i dvamata se postaraete 6te si napi6ete i svoq happy end

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си