.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    Bulgarite - iz4ezva6ta poroda

    Nqkude 4etoh, 4e ako emigraciqta produljava, do 2029 godina v BG 6te ostanat samo hora ot malcinstvata i pensioneri. Az mislq, 4e tova e dosta trevojno i to4no nie sme horata, ot koito zavisi tova da ne e taka.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    А аз гледах по телевизията някакъв коментар по въпроса..И казаха резултати от проучване:в бг от 10 новородени 7 са циганчета Не можах да повярвам направо..Но факт Изчезваме...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Vseki gleda kak da si ustroi jivota i bade6teto. A v balgariq e mnogo trudno da ima6 dohoden biznes ili izob6to da se uredi6 s hubava zaplata. Iska se kyrtovski trud za postiganeto na takova ne6to. Zatova i po kadyrnite i sposobni bylgari si digat 4ukalata i zaminavat za 4ujbina. Za da ne iz4eznem nie trqbva zna4itelno da se promeni standarta na jivot na bulgarite koeto nqma izgledi da stane v skoro vreme.Tova e istinata
    HardC0re and BDSM forever

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    ami spored men sega sus vlizaneto ni v ES horata 6te po4nat da se vru6tat.dano sum prava...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547

    Re: mi

    Цитирай Първоначално написано от kalin4itsa
    ami spored men sega sus vlizaneto ni v ES horata 6te po4nat da se vru6tat.dano sum prava...
    Дано

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443

    Re: mi

    Цитирай Първоначално написано от kalin4itsa
    ami spored men sega sus vlizaneto ni v ES horata 6te po4nat da se vru6tat.dano sum prava...
    Я си помисли пак! Точно обратното ще стане. Пътуването в чужбина вече ще е много по улеснено и няма да има какво да спира и останалата част от българите да заминат някъде. Дано пък аз да не съм права...
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    Re: mi

    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Цитирай Първоначално написано от kalin4itsa
    ami spored men sega sus vlizaneto ni v ES horata 6te po4nat da se vru6tat.dano sum prava...
    Я си помисли пак! Точно обратното ще стане. Пътуването в чужбина вече ще е много по улеснено и няма да има какво да спира и останалата част от българите да заминат някъде. Дано пък аз да не съм права...
    Tochno ti ne si pravata-zashtoto bazata tuk v Bylgariq shte se podobri,a koi ne iska da se vryshta v otechestvoto si-na vseki mu e svidno...A po temata vyv vsichki strani ima emigranti dori i v nashata strana idvat mnogo negri,qponci,kitaici,anglichani,nemci...SPOKOINO nqma da izcheznem-az nikoga nqma da otida v chujbina za pove4e ot mesec

  8. #8
    Guest

    Re: mi

    Цитирай Първоначално написано от CRaZy_IKT
    a koi ne iska da se vryshta v otechestvoto si-na vseki mu e svidno...[/b]
    lol tozi koito se e realiziral vav 4ujbina i polu4ava pove4e pari tam...v sledstvie na koeto moje da si jivee kato kral kato se varne

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    do no vseki bqga po 4ujbina,nie ko mojem da napraim

  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми => ,Пете, няма да ходиш при леля си и няма да се осищастви оная 50 минутна разходка с влака за която си говорехме. Ще си стоиш тук за да сме повечко.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Еми => ,Пете, няма да ходиш при леля си и няма да се осищастви оная 50 минутна разходка с влака за която си говорехме. Ще си стоиш тук за да сме повечко.
    Аз че ще ходя, ще ходя. И 50 мин с влака ще ги осъществя, обаче след това ще се върна!!! Ако не заради друго, заради тебе бе, Сашо!

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  12. #12
    Guest
    Според мен скоро така наречената България може да бъде наречена Манагалия, поради простата причина че повечето умни БЪЛГАРИ ще си дигнат партакешите и ще уфейкат. А пък манагалите ще си сидят тука и ще си гледат кефа. Кой знай как ще ни се казва тогава президента : Я Мустафа я Хасан??

    Искам да кажа че под циганин не разбирам турчин! Цигани могат да бъдат и българите. Циганин според мен е мърляв, мръсен , безотговорен "човек",който чака всичко да му е на готово!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си