.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Секс с момиче което е в мензис и без капут ????

    Еми значи аз бях доста пиян и мисля че яко се преебах. Правих секс с момиче което беше в мензис а аз бях без презерватив !!!А това момиче се определя като ку*ва защото се ч*ка с който падне. И сега незнам какво да правя дали може да съм болен от нещо при положение че тя е била в мензис ако е заразена от нещо може ли да ми се предаде ???
    А и също така искам да отида на лекар ама незнам на какъв и какво трябва да правя там и къде да отида ??? Къде трябва да се отиде да си направя излседвания за Полово предавните болести и може ли да се разбере дали ми има нещо след 3 дена след секса или трябва да чакам седмица ???? Много съм се сдухал дайте някакъв съвет ????

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    plovdiv
    Мнения
    253
    ami nai-dobre idi na urolog i si napravi edin profilakti4en pregled i tva e
    sveta e 6irok,sveta ni privli4a,v nego 6te sre6tne6 i laski i strast,no nikoi nikoga ne 6te te obi4a tai kakto te obi4am AZ!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от sweet-f
    ami nai-dobre idi na urolog i si napravi edin profilakti4en pregled i tva e
    E kakvo trqbva da napravq za da otida na urolog nqkvi napravleniq trqbvat li mi >?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami otiva6 pri semeiniya si lekar parvo...toi 6te ti dade napravlenie, ako ti e nujno.
    we'll die alone like a stone ^^

  5. #5
    Ама някой болести не могат да се хванат веднага...трябва и след 1 месец пак да ходиш или поне така съм чела... Абе най-добре отиваш си при личния лекар, той ти дава направление за уролог и на него вече му обясняваш какво е положението, така че той най-добре ще те посъветва какви изследвания да си направиш и след колко време.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Болен Ху.

    Не знам какво си ебал и с кого си спал, но ако поне навреме си се измил мисля вероятността да прихгванеш нещо е точно толкова голяма колкото и от момиче, което не е в мензис. Ако тя е болна от нещо така или иначе може да прихванеш болест, но ако не е, мензиса и не я прави болна. Проблема е, евентуалната мръсна кръв, която се изхвърля и която ако не бъде измита своевременно, може да предизвика възпаление , но това още не е венерическа болест.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    МЕНЗИС

    И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗПИКАВАЙТЕ И ИЗМИВАЙТЕ ДОБРЕ СЛЕД СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ПО ВРЕМЕ НА МЕНЗИС!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  8. #8
    Guest
    а копеле имаме един и същи проблем еби му майката само че мотйа не беше в мензис ама пак си пада яко курва и аз бях доста пиян и се наебахме без капут и сега мисля да ходя на излседвания на Дондуков 67 БАСП там всички изледвания са безплатни !

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    nqma da se garmi6,prosto otidi na lekar. napravi si izsledvania i taka 6te razbere6 dali ti ima ne6to! stiskam palci da ti nqma ni6to!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    според мен по-добре изчакай 1-2 седмици поне защото инкубационния период на някой полово предавани болести е по дълъг и е много вероятно да си се заразил с нещо, но недей да се шашкаш дано да няма нещо сериозно
    отиди при личния си лекар и пойскай направление за уролог

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    dali e v menzis ili ne e ako e bila bolna si hvanal, no vse si mislq 4e ni6to ti nqma, za tvoe uspokoenie si napravi isledvaniq, trqbva da dade6 sperma milsq, i predi da q dade6 mai 3 dena ne trqbva da si pravil sex, sled sedmica sa ti gotovi rezultatite. Uspeh, i drug misli s glavata si

  12. #12
    Няма ми нищо За СПИН само не знам чак след 3 мсеца мога да си напавя излседване Иначе от другите болести ми няма нищо имам само някви песачинки ама тях незнам кво да ги правя

  13. #13
    Barbaronka
    Guest

    Bravo na teb

    rug put ne q povtarqi taq greshka momche... Radvam se che ti nqma nishto.. )

  14. #14
    Guest
    Smiatam temata za prikluchena s po gornite otgovori!!!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си