.
Затворена тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Ot 2 meseca..

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107

    Ot 2 meseca..

    Ve4e 2-ri mesec ne mi idva...Kvo da praq?

  2. #2
    sexyy
    Guest

    Ot 2 meseca..

    ami mila,normalno e da ne ti idva redovno.no..,ako vodi6 polov jivot i si go pravila bez prezervativ,stava mnoooooo lo6o.ako p1k ne pravi6 sex nqma za ko da se pritesnqva6.

  3. #3
    ем напълно нормално си е щото нали знаеш че първите две години е нередовно..тъй,че или ще чакаш или отиваш на гинеколог

  4. #4
    ako ima6 "polov jivot", staaa stra6no, ako li ne spoko, normalno e. ama ako ne te e sram otidi na ginekolog.
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  5. #5
    Guest
    Честито ще ставаш Мамче

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Честито ще ставаш Мамче
    Луд си брей пи4. (В добрия смисал)
    Продалжавай с такива постове 4е се кефя мн яко


    Moderated by ^npocTo^a3^
    Точка 9 от правилника!
    Благодаря!

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    mi ako se sumnqva6,4e si bremenna si napravi test4e
    ako li nqma vuzmojnost da si ima6 bebe ... mi normalno e mila,vse pak znae6,4e v tiineidjurska vuzrast e normalno da ne e mnogo redoven
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i da pravi6 i da ne pravi6 sex, normalno e vseki mesec da ti idva, taka 4e po-dobre otidi na ginekolog da vidii pri4inata za zakusnqvaneto na cikula ti

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    i da pravi6 i da ne pravi6 sex, normalno e vseki mesec da ti idva, taka 4e po-dobre otidi na ginekolog da vidii pri4inata za zakusnqvaneto na cikula ti
    am ne e zaduljitelno za6toto az imam cikul ot 5god i o6te ne e normalen i nqkoi put ne idva po 2-3 meseca

    ina4e e vuzmojno da ne ti idva ot stres ili ako hodi6 s gol kryst ....oba4e e vyzmojno i da ti ima ne6to i zatova ti prepory4vam da otide6 pri li4niq si lekar i toi 6te te prati da te vidqt na videozon i 6te se uspokoi6

  10. #10
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Ако не водиш полов живот иди при гинеколог или при личния лекар а в противен случай си купи тест за бременност не са толкова скъпи за всеки случай да се успокоиш но по принцип не е нормално да ти закъснява толкова иди на лекар най-добре
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107
    ave ne vodq polov jivot ..Na 13 sme o6ti kyf polof jivot.. :O

  12. #12
    ами тогава всичко е наред. Съвсем нормално е да ти прескача месец два в началото..защото предполагам, че наскоро ти е дошло за първи път. Така че мисля, че няма за какво да се притесняваш и все пак ако искаш отиди на генеколог, за твое успокоение
    I'm different...


  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от _MuMuTo_
    ave ne vodq polov jivot ..Na 13 sme o6ti kyf polof jivot.. :O
    sled nqkoi drug mesec 6te ti se normalizira cikula predpolagam

  14. #14
    Barbaronka
    Guest

    Ne Se Pritesnqvai

    Ako ti idva sega purvata godina nqq da ti e normalno...az sled mesec stavam na 17 god. a cikula mi ne e redoven... nqma go po dva po tri meseca...posle idva nqkolko meseca redovno...q taka..shantavo e..) No vsichki mi kazvat che e normalno..az go imam ot 1 godina i neshto...po princip cikula se normalizira sled 18,19 godishna vuzrast..nqma da se plashish macku..E sq moq go nqmashe 3 meseca... a predi 2 dni mi doide..) Nqq strashnu..)

  15. #15
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    споко бе мацка първите 2 години та дори и повече цикалът ти ще си идва когато си иска ще закъснява ще подранява и т.н абе кво да ви кажа този цикъл само притеснения ни създава

  16. #16
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Стара тема.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си