.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: li4no saob6tenie..

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633

    li4no saob6tenie..

    polu4ih mail 4e iam takova, i pi6e 4e iam 1no neproeteno li4no saob6tenie, oba4e to lipsva. kak da go pro4eta kato go nqma??? za6to go nqma??
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    И при мен стана нещо такова и от доста време винаги ми седи Имате едно непрочетено съобщение, но всъщност липсва. Не знам защо се е получило така? Някой ако има идеи да сподели!

  3. #3
    ami danebi kutiite vi za vhodq6ti na ls-ite vi da sa pulni do gore we id a nqma kude da go polu4ite i za tva da vi rpa6tat suob6teniq na maila btree :P tez jenii 6i razvalqt si4ko tehnologizirano hi4 gi nqma :P
    aBeP4eTo rulZzz

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    ne be nqma takoz ne6tu! ne e tva problema!
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  5. #5
    и при мен е така обаче ми се отваря прозорчето за лично съобщение и като го отвора няма съобщение-как става тая магия какво става тука???????

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    na men predi nikoga ne mi pi6e6e dali ima syob6teniya ili ne... no otvaryah kutoqta i ima6e vse po ne6ti4ko...
    smahnata raota
    we'll die alone like a stone ^^

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Цитирай Първоначално написано от Immortality_
    na men predi nikoga ne mi pi6e6e dali ima syob6teniya ili ne... no otvaryah kutoqta i ima6e vse po ne6ti4ko...
    smahnata raota
    Ами за тая раб0та трябва да си настр0и6 настр0йките в профила!

  8. #8
    От настройктие на профила можеш да си настройш дали да ти се изпраща мейл когато има ново ЛС. Обаче проблема с поакзването на ново съобщение, а като кликнеш да няма такова е интересен и ще го разгелдам.

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от alex
    От настройктие на профила можеш да си настройш дали да ти се изпраща мейл когато има ново ЛС. Обаче проблема с поакзването на ново съобщение, а като кликнеш да няма такова е интересен и ще го разгелдам.
    Да ама на мен не ми праща мейл. Сложил съм му настройките, ама "То" не праща

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си