.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31

Тема: понякога

  1. #1

    понякога

    понякога имали ли сте чувството че сте сами и си нямате никой... че имате любов но няма на кого да я дадете.чувствали ли сте дори родителите си безкрайно чужди?...чувствали ли сте се така че да сложите края...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    mnogo 4esto... no si piivam edna biri4ka i si lyagam da spya... dori moje i s dni da ne izlizam ot stayata si...slu6am muzika i t.n. no sled tova se 4uvstvam po-dobre... i ve4e ne si mislya za na4inite , po koito moga da svar6a s vsi4ko...
    we'll die alone like a stone ^^

  3. #3
    mi mnogo mnogo 4esto , v takaf slu4ei sqlagm da spq,kato se nadqvam 4e sha doide po-skoro sledvashtiq den,samo 4e pri men ne e za tva 4e nqma na koi da dam lubovta si , a za tova 4e nqma koi da q oceni
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  4. #4
    и аз съм имала такива моменти , но сега си мисля че наистине не мога защото се чувствам като развалина и пиша тук защото няма на кого да кажа-колко жалко...може би острият бръснач е по-добрият избор,незнам

  5. #5
    Cyberdyne_101
    Guest
    Ъъъъ... миии... НЕ Аз се кефя да съм сам. Любов не раздавам... не съм благотворителна организация. Не искам и да получавам. НМЗ ! Момиче, в какви филми ме забъркваш Какъв край.... кви пестин хиляди марки

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    ami as s taq misal stavam seka sutrin da si sloja kraq ama si kazvam na um "da be da ... a koi 6te slu6a korn vmesto men i 6te razdava mir i pravosudie?" i se otkazvam :P


  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Slu4valo mi se e razbira se ama kat si pusna nqkakva vesela musika i se opitam da mislq za ne6to po-gotino mi minava. Ne si zaslujava zaradi nekfi 4erni misli da slagame krai na jivota si, nqma nikakuv smisul.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    даа ама минава

    ..But why?...

  9. #9
    opredeleno sum se 4uvstvala taka...i e mnogo gadno,napravo izpadam v depresiq i zapo4vam da pu6a(cigari) kato nqkoq luda...no az sum optimistka i si kazvam "Vsi4ko 6te se opravi"...spoko!!!prosto nqma smisal da slaga6 krai na jivota si,ako nqma6e takiva trudnosti-nqma6e da e interesen!
    Ако спазваш всички правила,губиш цялото удоволствие!!!
    <--Това е Мечтата ми

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    emi da imala sum...oba4e sled kato v momenta pisha vuv foruma...zna4i neshtata vinagi se opravqt!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  11. #11
    lo6oto e ,4e to4no sega se 4uvstvam taka i ni6to ne pomaga da si opravq nastroenieto
    az sam luda i otvratitelna kato hlebarka,
    ne stavam za blizalka!!!!

  12. #12
    sigurno vseki se e 4uvstval taak i nikoi spored men ne bi mogal da go otre4e

    a ti spish li dobre stvoita nova jena?kak obi4am te az....

  13. #13
    chesto mi se slu4va

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами наистина всеки се е чувствал така
    Това в първия пост дето го каза за любовта...хаха така е понякога Чувстваш,че искаш да обичаш някой,но май няма такъв..споко ще се появи ...ама има и други забавления,приятели.

    Да си "сложиш края" в тоя случей е тъпа идея..в смисъл няма нищо толкова странно..не ми прилича да си на много повече години от мен така че всичко се оправя!

    Любов,любов има си нужда от нея,въпреки,че човек попринцип така да го наречем си е сам...

    Депресии..кво да направим
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  15. #15
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Mili4ka qsno mi e kak se 4uvstva6 az sam bila super zle vednaj bqx izpu6ila 17 cigari edna sled druga kato si palex sledva6tata ot faskata na predi6nata
    poddarjax oganq
    zaradi edin tapak
    to togava mnogo zle bqx kato nenormalna piex vsqka ve4er po edna butilka vino si q izpivax sama pred compa nikade ne izlizax nqkoi ako ima6e zor da me vidi idva6e v ka6ti . bqx si pusnala 6tori si4ko kato nqkoi bunker samo sedqx na tamno pu6en piex i slu6ax depresira6ti pesni4ki
    i veni sam iskala da si reja
    daje o6te imam belezi po racete. nqkade okolo deset pati sam sa rqzala tai ama nakraq si kazva6 e xubu de sq porqzax se ami kvo 6te stane ako umra. neka da vidim utre6niq den pak toi moje da e po-dobar.ako ne utre 6te si sloja krai na jivota
    i takiva razni depresantski sduhani misli4ki i prostotii.
    bqx 7 klas vse pak togava. sega ne 4e sam osobeno golqma 10 klas ama pone ne mislq za prostotii ve4e. a pak i osaznava6 4e nqma smisal i 4e jivota trqbva da se jivee i da ne ti puka ot ni6to. ve4e taka pravq
    HardC0re and BDSM forever

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Понякога ми иди да се хвърля от терасата...,но някак си нямам смелост да го направя....а понякога просто ми идва на акъла да тегля една голяма майна на всичко и всички
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi da to na vseki se slu4va ponqkoga takav e jivota nai vajnototo e da uspqvame da presko4im tezi mom4enyi da prodaljavame napred!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    4esto mi se e slu4walo i navqrno ste ima oshte mnogo momenti v koito ste se 4uvstvam taka, no po nikakuv na4in towa ne e osnowatelna pri4ina da tursq za izhod samoubiistwoto. Edno 4e ne bih imala smelost wtoro 4e za problemite se tursi reshenie i se deistwa, a ne se bqga ot tqh

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    D0 sam0ubiistv0 nik0ga ne sym stigala! :{ Imal0 e d0sta takifa m0menti i t0gava se ute6avam v m0qta staq s m0q paqk! Na neg0 mu e p0-trudn0 6t0t0 si4ki si mislqt 4e paqcite sa gadni gr0zni i nik0i ne gi 0bi4a! E az si g0 ubi4kam i t0i si mi e nai-d0briq priqtel! :P

  20. #20
    Emi da,i za tova se stiagam ,dokato doide po dobar den i taka slu6am si muzika,i izob6to se optivam da se prrava 4e ni6to ne e stanalo

  21. #21
    благодаря ви на всички!много бяхте милички.просто наистина ми идваше пак да си прережа вените но сега виждам че трябва да се продължава напред...

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    Хормони.
    в топла нощ през юли

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Понякога ми иди да се хвърля от терасата...,но някак си нямам смелост да го направя....а понякога просто ми идва на акъла да тегля една голяма майна на всичко и всички
    daam,absolutno

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от пипс
    благодаря ви на всички!много бяхте милички.просто наистина ми идваше пак да си прережа вените но сега виждам че трябва да се продължава напред...
    skupa nedei da si mislish takiwa neshta nadqwam se da se ubedish 4e towa e wuzmojno nai-glepawoto neshto koeto mojesh da naprawish. Pojelavam ti uspeh i s lekota da se sprawqsh s depresiikite i problemite

  25. #25
    Guest
    Самоубийте се!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си