.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    pip4ici po penisa i samo 11cm

    imam dosta pap4ici po penisa okolo glavi4kata ...
    samo 11cm mi e i s1m v poberteta ..
    bolen li s1m i ot kvo kvo da prava? help pls ..

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Za bolesti oshte ne moje da govorim . Na kolko godini si ?
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    Guest
    na 15 prava 16 avgust

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Не всички могат да са супер надарени. В крайна сметка тепърва ще ти расте, макар че не можеш да се надяваш да порасне с повече от 4-5 см. За да се разбере причината защо е само 11 см е необходим преглед и ако има физиологична причина която може да се отстрани, това да се направи. Полов живот предполагам не водиш и пъпчиците са нещо нормално. Вече съм писал по въпроса в сайта. Ще изчезнат самички.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Не всички могат да са супер надарени. В крайна сметка тепърва ще ти расте, макар че не можеш да се надяваш да порасне с повече от 4-5 см. За да се разбере причината защо е само 11 см е необходим преглед и ако има физиологична причина която може да се отстрани, това да се направи. Полов живот предполагам не водиш и пъпчиците са нещо нормално. Вече съм писал по въпроса в сайта. Ще изчезнат самички.
    Da taka e

  6. #6
    Guest
    ok 6te moje li da te pomolq da mi dade6 link .../za pap4icite/
    i zna4i trqbva da hoda na lekar?

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Пъпчици

    За пъпчиците, които говориш и се намират по ръба на главичката мога да те успокоя, че са мастни жлези, които в пубертета при ВСИЧКИ секретират обилно. За това повечето младежи и девойки в пубертета има проблеми с кожата, акне и чуствителна кожа. Определено тези пъпчици, ще си стоят там кога повече, кога по-малко до към твойта 18-19 годишна възраст. Относно размера - пиши ми на мейла и ще потърсим заедно решение на проблема.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  8. #8
    mhmmmm
    Guest
    ми ако пъпчиците наподобяват по форма малка четчица(изградени от малки стволчета)

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mhmmmm
    ми ако пъпчиците наподобяват по форма малка четчица(изградени от малки стволчета)
    Брато то т'ва се получава от чикий.Вервай ми чел съм,защото саще се занимавамс медицина а пък и маика мие мед.сестар.Такаче спири чикийте.Колкото за размера може да порастене(щотом си на 15) с не повече 2см д навършването ти на 18годишна възраст .'
    Еми т'ва от мене.

  10. #10
    ???????
    Guest

    Re: Пъпчици

    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    За пъпчиците, които говориш и се намират по ръба на главичката мога да те успокоя, че са мастни жлези, които в пубертета при ВСИЧКИ секретират обилно. За това повечето младежи и девойки в пубертета има проблеми с кожата, акне и чуствителна кожа. Определено тези пъпчици, ще си стоят там кога повече, кога по-малко до към твойта 18-19 годишна възраст. Относно размера - пиши ми на мейла и ще потърсим заедно решение на проблема.
    Аз също имам бели пъпчици по ръба на главичката,ама как така до 18-19 год,аз ако искам да го направя по-рано с пъпки ли ще го правя ?

  11. #11
    az_sum_si_az
    Guest

    trqq li da ima pupki na testesite ot koito da izlizak kosmi

    Hora trqbva li da ima pupki na testesite i ot tqh ot centyra im da izlizat kosmite na testesite imam mn kosmi no sega zabelqzvam pupkite ! trqbva li da gi ima ?

  12. #12
    mhmmmm
    Guest
    хора някой няма ли да ми помогне...тези пъпчици с форма на четичица наистина ли се получават в следствие на мастурбиране - не ми се вярва !

  13. #13
    Guest
    az_sum_si_az
    pi4 i az zatui sq sam v toq forum Tova sa podni na p1p4ici ne sarbqt ni6to ne praqt ma mi se obrazuvaha predi okolo 2 godini a sega ve4e sam na 17

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Благоевград
    Мнения
    27
    2 години!?? и до ся нищо не си напавил.. немисля че е от побертета.. знам ли може да е некакво кожо заболяване... май най добре да се консултираш с някой лекар!
    Music for my body, Music for my soul

  15. #15
    Guest
    Психар мислиш ли казах на баща ми за тая работа тои ми вика да не се притеснявам било нормалноЕдин пи4 каза 4е и тои имал такоз не сарбят просто космите излизат от тях какво е туи нешто бреее

  16. #16
    Guest
    Аз съм на 21 и все още имам такива "пъпчици". Ходил съм при дермато-венеролог и тя ми каза "Това са мастни жлези - нормално е, много мъже ги имат. Не подлежат на лечение".
    Вярвам и, но бих направил всичко за да ги няма!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от mhmmmm
    хора някой няма ли да ми помогне...тези пъпчици с форма на четичица наистина ли се получават в следствие на мастурбиране - не ми се вярва !
    pi4 sly6ai sa miisi ra4i4kite pone kogato bie6 4ekii
    da ne bi da e ot tfa az nego praa 4esto da ne kaja ne go pravq vob6te ama mi e 13 v erekciq
    taka4e pomisli izkypi se tykovij ti mine

  18. #18
    Mephisto
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mhmmmm
    ... ama mi e 13 v erekciq ...
    Немога да разбера защо всеки гледа дължината като по голямата роля играе дебелината и най-вече наръчник за ползване :@)[/b]

  19. #19
    Тйодалж
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Психар мислиш ли казах на баща ми за тая работа тои ми вика да не се притеснявам било нормалноЕдин пи4 каза 4е и тои имал такоз не сарбят просто космите излизат от тях какво е туи нешто бреее
    Ами аз имам такива на дупето и около входа или по-точно изхода. Като ги показах на мама ми каза да не се притеснявам, забавното е, че същите пъпчици продължават и надолу към тестисите. Също така по пилето ми и по корема, но под пъпа. Незнам дали да й вярва (на мама де), понеже от 4 години ги имам. За първи път ги видях като бях на 15. Незнам какво да правя помагайте.

  20. #20

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    21
    прител напълно нормални са...в зависимост от човека ще изчезнат рано или късно (при мен още ги има на тестисите а съм на 19)
    напълно нормални са защото там кожата е по-тънка и затова ги виждаш, иначе имащ по цялото тяло, но там не се вижда...
    ако ще се почувстваш по-добре отиди на лекар, но и той ще ти каже същото...
    Стеснителната написа:
    И бате тва 5.1 е най смешната музика на света, Ела в нас да послушаш как звучи продиджи на мойта система

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си