.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403

    Are na vsi4ki mn pozdravi I am out

    aide hora doide i moqt red...napuskam vi
    nema da obqsnqvam za6to...abe taka i taka sam tragnal :P taaa mn me draznite vs bez nqkoi razbira se (edni si znaqt koi sa a dr taka i nqma da razberat, naprimer e onaq macka s kitara v podpisa (ei i az svirq trqbva da me nau4i6) :P )

    prosto pove4eto ste o6te mn mani4ki i taka da se kaje ne ste mi na akala (xaxaxax) mneniqta sa vi mn detski i govorite vaob6te bez da znaete. bez po4ti nikakav opit v jivota mi tragnali da pi6at koe bilo pravilno i koe ne. aide molq vi se

    nqkoi 6te mi lipsvat, drugi o6te pove4e, no kakvo da se napravi. Mnogo nau4ih ot vas, nadqvam se i vie ot men (da be) no e kraino vreme da si ODA

    aide 6te poddarjam vrazka s nqkoi i ako nqkoi pat vi potrqbvam...4akam znaka v nebeto, slagam si kostuma i priti4vam na pomo6t :P

    ooou btw: naro4no si slojih temata v kozmetika i dieti 6toto mn mrazq moderatorite (pone teq koito se maznqt na drugite)

    btw2: i zaglavieto mi ne e kakto trqbva no nali trqbva nqkoi da si var6i rabotata

    btw3: abe i taka ne me napravihte moderator, ei Coki li si kav si 6te ti se karam! ti si v moq LAN :P

    Farewell. Im out

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  2. #2
    eeeeegati, to si4ki deto me kefat si zaminaha... togaa kvo sedq tuka... sq samo Satanas_daughter ostana
    ByEz {}
    btw i mene moderite me draznqt... samo edna si me kefi, ama tq znae koq e i nqa da i spomenaam nicka :P

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Se mi e taq..neka byde volqta ti
    Keep smilin'

  4. #4
    Guest
    Малко комплексарска работа си ти ама айде да не правим кавги. Но пък и мене ме дразнят яко някои тука които се мислят за големи разбирачи ама всъщност дори не зная колко са зле. Няма да казвам кои са за да продължават да пишат тъпотии и да се скъсвам от смях . Някой ден и аз ще му тегля една майна на форума но не докато не го усера подобаващо и докато не науча всички тиинове как да се проебат процелуват и прочие.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    1 479
    Това винаги много ме е дразнело.... който е решил да си ходи да си ходи... нима отиващият си очаква да го засипят с молби да остане?
    Никой не го е канил, никой и да не го спира. За да си бил тук значи всичките тъпаци, за които говориш, не са ти пречили. По - голям герой за мен ще си, ако си отидеш мълчаливо, а другите усетят липсата ти и пуснат тема "къде е Maverick".
    Не се чувствам засегната, защото не влизам никак често, но ми е смешен този начин банален за всички форуми
    Goodbye
    Не се притеснявам когато ми говорят зад гърба, важното е като се обърна да млъкнат.

  6. #6
    Лелее сега една седмица няма да имам апетит...
    Отивай, си, пенсио Щом мислиш, че ние сме малки, значи просто ти си прекаено голям.За своите 17 години съм 175см и невиждам колко по-голяма бих могла да стана :P
    Не че бягството ти е решение-навсякъде има хора, които се дразнят един друг.
    Спокойно, няма форума да е в траур-един потребител повече или по-малко, все тая.
    Айде със здраве
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  7. #7
    Tedi_sheep
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    eeeeegati, to si4ki deto me kefat si zaminaha... togaa kvo sedq tuka... sq samo Satanas_daughter ostana
    ByEz {}
    btw i mene moderite me draznqt... samo edna si me kefi, ama tq znae koq e i nqa da i spomenaam nicka :P
    Неее да не си отодеш и ти бе човек!?Ща прибия и ща разчекна на кръст, ако го напрайш!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Ami are 4ao 4ove4e

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    хммм чао амааа... къде отиваш

  10. #10
    Аз на заглавието на темата не виждам никакъв проблем, ама както и да е...

    Сега...винаги мн. съм се чудела за какво ви е да поствате цели теми, за да кажете, че спирате да влизате във форума. А имате ли представа колко хора спират? Ако всеки правеше тема за това какво щеше да стане? - Някво мазало.
    И каква е целта? Да ти се молим ли? Да, сигурно ще има и такива, които ще го направят, но повечето едва ли...
    Между другото аз те помня още от преди година и половина - две...когато във форума нямаше мн. мн. хора, и ми беше направил мн. добро впечатление.
    Но...всеки ден се регистрират все повече и повече хора, и всеки ден и спират да влизат известно количество хора, за това от такива теми просто няма смисъл.

    Другото което е - казваш, че повечето били много мънички, говорили без да знаят и няма ли никакъв опит в живота...ами ти с тази тема какво доказваш? Май че и ти си просто един от тях?
    Още повече, че този сайт е направен за тийнове, а това, както сигурно знаеш, за от 13 до 19 години Естествено може да влизат и по-малки и по-големи хора, но мнозинството са точно в тази граница (13-19).
    Нормално е някой, който едвам сега навлиза в пубертета да не знае доста неща, но точно за това е направен сайта - някой да му помогне! Ти сигурно като си почнал да влизаш и ти си бил някакво лапенце, което и понятие си е нямало от секса или от болестите предавани по полов път, но в последствие си се научил. Трябва ли някой да те обвинява за незнанието ти? Та човек не се е родил научен!! Това, че хората, които нищо не разбират, само си изказват некомпетентното мнение не може да се каже, че е мн. често срещано, но нали сме за това ние (омразните ти модератори) - да следим за тези неща и да ги модерираме.
    Също така опитът в живота и акълът не се определят от годините! Може някой на 13-14 да е преживял мн. повече и да знае мн. повече за живота от колкото някой на 17-18.
    За това въобще цялата ти тема показва, колко недорасъл си още и колко още имаш да учиш. Дори само това, че се имаш за нещо повече от другите го доказва. Но както и да е...Нямам кво повече да кажа.
    Успех!

  11. #11
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от 6u6inka
    Това винаги много ме е дразнело.... който е решил да си ходи да си ходи... нима отиващият си очаква да го засипят с молби да остане?
    Никой не го е канил, никой и да не го спира. За да си бил тук значи всичките тъпаци, за които говориш, не са ти пречили. По - голям герой за мен ще си, ако си отидеш мълчаливо, а другите усетят липсата ти и пуснат тема "къде е Maverick".
    Не се чувствам засегната, защото не влизам никак често, но ми е смешен този начин банален за всички форуми
    Goodbye
    Ти няма да си ходиш, докато аз също не го направя! Забранявам ти! Аз съм ти един от най-големите фенове и супер ми беше мъчно за теб. Докато не вазирам и аз ти забранявам да напускаш. Иначе скоро и аз ще вазирам точно по същите причини - пораснах и вече 90% от мненията ми се струват супер пуберски, затова почти не чета мнения, особено в раздел "Секс". Но още съм тук, за да се пукат от яд враговете.
    Левски шампион але але!

  12. #12
    Aide 4ao po detski
    4ao milo drugar4e i umnata ei

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    чао ей смей да ни забравиш!

    ..But why?...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    Aide 4ao po detski
    4ao milo drugar4e i umnata ei

  15. #15
    Guest
    Bye

  16. #16
    Guest
    Ai sas zdrai!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    че се имаш за нещо повече от другите
    хм... ако мислиш, че се има за нещо повече от другите, жестоко се лъжеш!!!

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Good LUck & Have Funn dude.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  20. #20

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Po KyPoNiTe:)
    Мнения
    29
    bye bye i Y S P E X :P
    Az SuM TyK, a Ti KuDe Si?
    Az MisLq Za TeB, Ti MisLiSh Li Za MeN?
    Az Te ObiChaM, a Ti MeNe ObiChaShLi Me?
    Az Te BaZiKaM, Ti VrUzVaSh Li Se?))

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!
    Права си, Лора Винаги има някой недоволен, никой не оценява кой какво прави за другите И накрая като на някой му писне и му прелее чашката решава да се врътне Кофти, но защо подяволите пускате теми, като толкова ви е писнало - ок, напуснете, нека бъде волята ви, но защо трябва да го правите най-демонстративно??? Успех и бъди щастлив далеч от форума
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    и накрая ше питате що сички си тръгват..ми щото вие ги гоните ..вие!(към по-висше стоящите..)

    ..But why?...

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    4ao

  24. #24
    Guest
    Абе вие сте ебати балъците, като оня е некъв лигльо го заебвате и тва е , кво седите в тая безмислена тема и му правите сеир се едно папата си отива. Аз ако бех модер щех да я изтрия веднага.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    za6to to4no ti ?
    ti si edin ot "batkovcite"na foruma....trqbva da ni ponaglejda6 ot vreme na vreme,nali?
    i vse pak aide vsi4ko hubavo...ama naistina kude otiva6?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си