.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499

    Кое е последното нещо, което ви накара

    Кое е последното нещо, което ви накара, да се усмихнете или натъжите?

    Това е темата, свързана с нашите чувства и емоции - положителни и отрицателни.

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    последното нещо, което наистина ме зарадва ама искренно и дълбоко бе класирането на Ливърпул за финал на Шампионска Лига. Още ме държи еуфорията.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    Ам последното нещо, което ме накара да се усмихна беше кученцето в подписа на girlpower.
    А да се натъжа един разговор по телефона снощи.
    Поздравления за темата
    в топла нощ през юли

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    последно ме натъжи кавгата с приятели ми ама сега всичко е наред....а да се усмихна...ами днес цял ден ми е лигаво така че...това счита ли се

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Tedi_sheep
    Guest
    Туко-що се зарадвах на новото си стихотворение!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Вчера баща ми имаше имен ден. Тогава бях доста щастлива, защото той наистина си изкара добре.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    ами...последното нещо,което ме накара да се усмихна е това че днеска се сетих за един мой сън.Бях го забравила и се радвах,че изведнъж ми прищракна А ме натъжи...тройката по немски...и то доста

  8. #8
    Последното нещо, което ме накара да се усмихна беше едно много хубаво стихотворение в един друг форум.
    Последното нещо, което ме натъжи беше една моя приятелка и жалките й опити да се прави на интересна и да ми се сърди за нещо.
    I'll make a wish
    Take a chance
    Make a change
    And breakaway


  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    posledno ne6to,koeto me natuji e edna statiika napisana v TL ot Rosen ..
    tova e edin sladur,koito pi6e otdavna statii v TL i mnogo mu se vuzhi6tavam... no s nego e stanalo edno ne6tastie .. maika mu e po4inala.. iii be6e napisal statia,izpulnena s mnogo 4uvstvo iiii kato q pro4etoh se razplakah.. toi sega 6te e abiturent .. a maika mu si e oti6la v takav vajen za nego moment .. ujas...

    poslednoto ne6to,koeto mi donese radost e 4e osuznah kolko vsu6tnost sam 6tastliva iii kak trqbva da se radvam na malkite ne6ta,za6toto te sa mnogo po cenni i istinski ot golemite
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    poslednoto ne6to, koeto me nataji- ne go ppomnya za6toto sled tova se napih
    i poslednoito ne6to , koeto me zaradva be6e da zabravya oniva ne6to, koeto me nataji
    we'll die alone like a stone ^^

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Poslednoto neshto koeto me natyji e che ne uspqh dnes da toniram edna skapana kupichka,a tova koeto me e zaradvalo e 4e v4era napravih mnogo dobra skulptura...GOTINA TEMA

  12. #12
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    poslednoto ne6to koeto me nakara da se usmixna be6e...xm 4e Dope Reach Squad sa s nai-visok reiting f edin site
    a tova koeto me nakara da se nataja be6e 4e razbrah 4e se zaribix po edno mom4e koeto navremeto mn me haresva6e no az go otblasnax i mu razbih sarceto i sega ve4e ne izpitva tezi 4uvstva....mnogo kofti situaciq
    HardC0re and BDSM forever

  13. #13
    Poslednoto ne6to koeto me nakara da se usmixna be6e 4e novoto mi gadjeto se navi da pravim sex!
    A tova koeto me natuji be6e 4e q bolq!!!I to zverski
    Edno e da si WANKSTA drugo e da si GANSTA!!!
    Bratleta molq vi sexa ne e na 1-vo mqsto a na 2-to.....
    Na 1-vo e sexa s lubov!!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Последното нещо което ме натъжи...вчера закъсахме с едни пистаци в една кал и валеше бензина свърши
    зарадвах се преди малко защото най-накрая успях да се докопам до миличкия ми компютър
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    последното,което ме натъжи.....

    хм когато скъсахмее с едно момче;р ходехме 4 месеца...и от тогаа,незнайно защо,съм фечно усмиФната,макар че ми липсва

    а последното,което ме накара да се усмиФна...миии..бях на кафе до преди малко един човек,който не го бях фиждала отдафна

    ..But why?...

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Последното нещо което ме натъжи е че днеска вали цял ден и няма да мога да се срещна с гаджето ми!
    А преди час се смях много като разбрах че гаджето ми снощи ме е чакало на компютрите а пък аз съм спала!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  17. #17
    Guest
    Шампионска Лига MILAN

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    Последното нещо което ме натъжи е че днеска вали цял ден и няма да мога да се срещна с гаджето ми!
    А преди час се смях много като разбрах че гаджето ми снощи ме е чакало на компютрите а пък аз съм спала!
    Да бе разбрахме ,че си имаш гадже от приказките...ама нужно ли е във всяка тема да го изтъкваш гаджето ми тва гаджето ми онова просто става адски банално!!!
    PEACE!!\/
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  19. #19
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Последничт път, когато се усмихнах беше преди час заради нещо, което ми припомни приятеля ми...а последното нещо, което ме натъжи е че осъзнах каква глупачка съм как вземам необмислени решения правя се на желязната лейди а всъщност копнея за обратното....ти си знаеш......
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  20. #20
    poslednoto neshto koeto me nataji e 4e tazi ve4er pak shte sam i sam sama ot 2 4asa zashtot priqtelqt mi ima speshna rabota i nqma da se vidim skoro zashtot moje bi nqma da q svarshi skoro

    a poslednoto neshto koeto me nakara da s eusmihna i predstava si nqamam kakvo e zashtoot qvnoe bilo predi dosta vreme

    a ti spish li dobre stvoita nova jena?kak obi4am te az....

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    последното нещо, което ме накара да се усмихна е нещо, което прочетох в дневника си от 8ми клас, само спомена предизвика огромна усмивка на лицето ми.
    а това,което ме натъжи...мисълта за един човек, за когото много съм страдала.
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  22. #22

    Re: Кое е последното нещо, което ви накара

    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    Кое е последното нещо, което ви накара, да се усмихнете или натъжите?

    Това е темата, свързана с нашите чувства и емоции - положителни и отрицателни.

    Последното нещо и първото всеки ден е усмивката на моето бебчеда сега ще си кажете-ти па на колко си ,виждам че има много нови потребители,но това ме радва и добре дошли

    Да да,точно на 30.04 родих,толкова дълго очаквах този момент и ми се роди живо и здраво момиченце кръстехме го Лени
    А на вас повече усмивкии се радвайте на живота
    Ot CeLuVkA BeLeG Ne OsTaVa,No ZnAi 4e NiKoGa Ne Se ZaBrAvQ!!!))

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda!
    togava 6te ti pomogna da se usmihne6 i daje da se zasmee6!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от lady_bird
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda!
    togava 6te ti pomogna da se usmihne6 i daje da se zasmee6!
    i ako moga da te popitam ... kak shte stane tova mArti ?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си