.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Tedi_sheep
    Guest

    13 фрази за живота

    Обичам те, не затова какъв си ти, а за това какъв съм аз, когато съм до теб.

    Никой не заслужава да лееш сълзи за него, а този който заслужава това, никога няма да те разплаче.

    Само защото някой не те обича, както на теб ти се иска, не значи, че не те обича от все сърце.

    Истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти.

    Най-много ти липсва този, който е до теб, но ти знаеш, че никога няма да е твой.

    Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.

    За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.

    Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него.

    Може би Бог иска да срещнеш няколко неподходящи личности, преди да срещнеш човека за теб, за да бъдеш на ясно със себе си.

    Не плачи, когато всичко свърши, усмихни се, че нещо ти се е случило.

    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората.

    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти.

    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш.

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    povecheto sum gi chuvala, ama i ima i nqkoi novi i interesni.. ama shto tochno 13?
    Your love is one in a million

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    mn madro naistina

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Много правилно. Човек трябва да мисли позитивно и да не си дава зор, за да се хареса на другите. Може пък като открият истинската му същност, да го намразят. Затова аз се старая да спазвам тези неща. Не знам, дали успявам, обаче важното е, че полагам усилия.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  5. #5
    Tedi_sheep
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от so mazy!
    povecheto sum gi chuvala, ama i ima i nqkoi novi i interesni.. ama shto tochno 13?
    Mi neznam taka gi namerih i tak agi publikuvah!A iskam da kaja na vsi`ki da posetqt sbornika mi ]ot ima 1-2 novi ne6ta!

  6. #6
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    като се замисли реално човек спокойно може да осъзнае, че живота ни се крепи на тези простички истини...колко сложен го правим ние
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    Цитирай Първоначално написано от Tedi_sheep
    Цитирай Първоначално написано от so mazy!
    povecheto sum gi chuvala, ama i ima i nqkoi novi i interesni.. ama shto tochno 13?
    Mi neznam taka gi namerih i tak agi publikuvah!A iskam da kaja na vsi`ki da posetqt sbornika mi ]ot ima 1-2 novi ne6ta!
    che kude e toq sbornik ??
    Your love is one in a million

  8. #8
    Tedi_sheep
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от so mazy!
    Цитирай Първоначално написано от Tedi_sheep
    Цитирай Първоначално написано от so mazy!
    povecheto sum gi chuvala, ama i ima i nqkoi novi i interesni.. ama shto tochno 13?
    Mi neznam taka gi namerih i tak agi publikuvah!A iskam da kaja na vsi`ki da posetqt sbornika mi ]ot ima 1-2 novi ne6ta!
    che kude e toq sbornik ??
    Малко по надолу в тоя раздел Тийн...хихих забрайх как се казва!Пише "оят сборник със стихотворения"!Не те задължавам да влизаш, както и другите!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    naistina sa mnogo hubavi.nqkoi ot tqh 4esto se sprqgat vuv foruma ama ima i takiva deto ne gi bqj 4uval i mi bqha mn interesni

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    nqkoi ot tqx sa dosta qki ;}}
    HardC0re and BDSM forever

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    златни са тряа по често да си ги припомняме

    ..But why?...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си