.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415

    С Днем победы!


    Честит празник на всички които го чувстват такъв! Честит празник европейци!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    Mi ne6to ne go 4uvstvam ama mersi vse pak!4estit i na teb

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    az wyob6te ne go 4uwstwam takaw ama aide 4estit na si4ki deto go 4uwstwat
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    i az ne go 4uvstvam kato praznik...
    ako nqkoi slu4aino 4uvstva dne6nia den kato praznik - 4estit praznik
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Аха,и какво станло днес
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Може да са минали 60 години, но още има хора които подкрепят идеята

  7. #7
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Аха,и какво станло днес
    Празнува се победата над фашизма.

    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Може да са минали 60 години, но още има хора които подкрепят идеята
    Дам. На такива им викаме болни мозаци..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    NeSHtO nE sA Mi OsObeNO InteReSnI Tea neSHtA... komUnisTi, FasHIsTi... sLabO mE INtereSuvAt

  9. #9
    бе нещо съм много безчувствена

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    Mi ne6to ne go 4uvstvam ama mersi vse pak!4estit i na teb

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Да бе... има-няма 27 милиона загинали... ко ви пука...
    Животът е прекрасен

  12. #12
    Шибани комунисти 50 години терор над България ебаси победата даеба и червените боклуци смърт на КОМУНИЗМА !!!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    4estiti parznik na vsi4ki
    msilq,4e tova e mnogo hubav praznik i trqbva da go 4estvame.tolkova mnogo hora sa zaginali,sred koito i balgary zatova mislq,4e trqbva da imame po4it kam tqh
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina
    Да бе... има-няма 27 милиона загинали... ко ви пука...
    aMi dA CheSNo KAzANo Ne mI pUKa sHtoTo nA HoRATa nA koITo IM e PUkALo zA tAkiVA GlupoSTI sA IzBILI teA 27 MILioNA nALi sESeShtAsh... pUk i IMAm dOStA dRuGi PrOBLeMi zA dA sE zAnIMAvAM s KOmUnIzmA... dRugArI !

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina
    Да бе... има-няма 27 милиона загинали... ко ви пука...
    Нали?
    Вече разбрах какво е станало и мисля,че трябва да се чества или по-точно помни!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    I... kAK pO ToCHNo ShTE gO ChEStvAte ? aKO PraZNuVAnE = NapIvAne i Az bIh gO PraZNuVAl, AmA mALko Ne PraVq VrUSKA s NApiVAneTo i SmURtTA nA HorAtA. ISkAM DA kAJA cHE MaLKo hOrA PraZnuVAt 3-tI mArT, VIe sTe TRUGnALi dA 'PrazNuvATe' NqKFI PraZniCi DetO seGA RAzBRaHTe CHE SuSHteStvUvAt, I kOIto Vse OsHTe NE MOgA dA RAZbeRA kFO oBsHTO imAt s VAs

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Хаха..еми не мисля,че се празнува напиване по точно както гледахме по новините..просто да се помни.
    Аз верно сега разбрах какво е станало,ама кво да направя,че не ни учат или поне си спомням миналата година учих нещо подобно,ама няма и датите да помня.
    И да има общо..се пак това е история,а и има общо с прадядо ми,прабаба ми,умрели са хора..що да няма общо
    Въпреки,че днешно време на някой му дреме кво е ставало(е и на мен),но така се възпитава "нашето поколение"
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Be az d0k0lk0t0 razbrah nie sme bili na stranata na fa6istite za jal0st! Tfa d0sta gadni4k0 mi se st0ri! Qk0t0 e 4e ve4e si4k0 e svyr6il0!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Ni nAm.. sPreD MenE zA HoRA kAtO nAs Sa MnoGO PO GoLEmI ProBleMIte s NarKOtIcITe, TeroRizMa.. Che DorI I sEkTiTe (mEN akO PItatE i KOMUnizMA i FashIzMA sA sEkTi dE) ProStO iMA dOStA pO vajNI NesHta zA nAs OtKoLKOtO NeShtAta KoiTo sA sTAnaLi PredI dOrI dA sME BiLI zaMisLqnI...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Napu6en-Buhal,еми може и да така,обаче историята не бива да се забравя
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    e Ne TrqBVA, ObacHe PreDi VsIcHKo e nasToqShteTo

  22. #22
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от TupBush
    Шибани комунисти 50 години терор над България ебаси победата даеба и червените боклуци смърт на КОМУНИЗМА !!!
    Просто ми четеш мислите...
    Не бих казала, че празнувам, но хубаво че това време е минало

    Give me your best shot motherfucker!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Be az d0k0lk0t0 razbrah nie sme bili na stranata na fa6istite za jal0st! Tfa d0sta gadni4k0 mi se st0ri! Qk0t0 e 4e ve4e si4k0 e svyr6il0!
    ..bili sme na stranata na Germania. prisaedinili sme se kam neq,za da moje tq da sled voinata da ni varne mnogo zemi i Bulgaria otnovo da e golqam strana. no,kogato e trqbavlo da se izpratqt bulgarskki voiski sre6tu rusnacite car boris NE izpra6ta i,kogato rusnacite se biqt sas germancite,bulgarite sa6to se biqt sre6tu germancite!!! tova e mnogo vajno!!! defakto sme ne sme bili ot strana na germania,italia i qponia
    mnogo bulgari sa zaginali,za da pomognat da se premahne fa6izma! ako nqkoi e gledal v4era 6outo na slavi,tam bqha dvama bylgari,u4astvali vav vtorata svetovno voina. razkazvaha mnogo interesni ne6ta...i naistina e imalo adski smeli hora!!! a balgarskata armia se e izpravial sre6tu mnoogo po-elitnata armia na germania!!! i vse pak sme pomognali mnogo za premahvaneto na fa6izma! osvobodili sme po4ti cqla uigoslavia i tova ne e izmislica!!! trqbva da sme gordi,4e sme bulgari!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от monka
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Be az d0k0lk0t0 razbrah nie sme bili na stranata na fa6istite za jal0st! Tfa d0sta gadni4k0 mi se st0ri! Qk0t0 e 4e ve4e si4k0 e svyr6il0!
    ..bili sme na stranata na Germania. prisaedinili sme se kam neq,za da moje tq da sled voinata da ni varne mnogo zemi i Bulgaria otnovo da e golqam strana. no,kogato e trqbavlo da se izpratqt bulgarskki voiski sre6tu rusnacite car boris NE izpra6ta i,kogato rusnacite se biqt sas germancite,bulgarite sa6to se biqt sre6tu germancite!!! tova e mnogo vajno!!! defakto sme ne sme bili ot strana na germania,italia i qponia
    mnogo bulgari sa zaginali,za da pomognat da se premahne fa6izma! ako nqkoi e gledal v4era 6outo na slavi,tam bqha dvama bylgari,u4astvali vav vtorata svetovno voina. razkazvaha mnogo interesni ne6ta...i naistina e imalo adski smeli hora!!! a balgarskata armia se e izpravial sre6tu mnoogo po-elitnata armia na germania!!! i vse pak sme pomognali mnogo za premahvaneto na fa6izma! osvobodili sme po4ti cqla uigoslavia i tova ne e izmislica!!! trqbva da sme gordi,4e sme bulgari!!!
    e TfA nE e Li IroNiq... BuLgaRiTe Se biLI ProTiV FasHIzMA, zA Da MOjE DneS CiGanITe dA PreVZemAt BuLgarIa...

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Хмммм... то човек да съжали, че изобщо ви е дал някаква храна за размисъл. Май само монка бе чувала нещо за Втората Световна Война и участието ни в нея, всички останали само приказвате небивалици.
    Напушен, тук не става въпрос за комунисти. Отбелязва се победата над фашизма, краят на най-жестоката и кървава война в историята на човечеството, която е дала милиони жертви, за да можем ние днес да живеем спокойно и да се борим с проблеми като наркотици, пари и т.н.
    Не казвам всички да се напием здраво и да друснем едно хоро в чест на победата преди 60 години. Просто трябва да се знае и на този ден от годината да си спомняме кой какво е направил за нас.
    Животът е прекрасен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си