.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: mnogo sum maluk

  1. #1
    fuck the world
    Guest

    mnogo sum maluk

    po4ti na 17 sum i sum samo 1,68
    nyma li nai posle da porasna??!!?!?
    kakvo moga da napravya vyarno li e 4e luskabeto zabavya rustejaa!!?!

  2. #2
    Ами братле не знам какво да ти кажа. Растежът не си го определяш сам! Виж аз съм на 14 и съм 1.75 - но това не съм го постигнал по свое желание. Е, оттачсти тренировките развиват тялото, но чак толкова много. А за лъскането ще ти кажа, че не играе роля, щото и аз много... .ама ......

  3. #3
    Guest
    Ne si 4ak tolkova malak a i ne e kazano 4e trqbva da porasne6 2 metra nali?Ima dostata4no vreme da rastej vse pak do 20 ima o6te 3 godini.Plius tova ima i niski momi4eta,koito ne biha tragnali s nqkoi dva metratova za masturbiraneto nqma kak da ti vliqe na rasteja.Moje da nablegne6 na pove4ko vitamini,papkai morkovi i spi pove4e,a i nedei da se pritesnqva6 tolkova

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    twa ti e genno zalozeno...nqma da porastne6 izwednyz nasilstweno...a i ne sam kazala 4e 6e si ostane6 "malyk" -6e si porasne6 moze bi
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  5. #5
    il4o
    Guest
    ei mi vish sega....tova si e ot gena..az sam na 16 i sam visok 189,prosto gen...

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    e ako maika ti i ba6ta ti ne sa osobeno visoki,ti kak iska6 da stane6 2 metra?!
    puk i sega si edno kompaktno gadje,ne ti trqbva da si nekav visok pru4
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Guest
    da be ima hora i porastvat posle kato brat mi e na 25 i e 1.82 oba4e na6te sa malki maika e 1.56 a ba6ta mi e 1,70, ediniya mi dyado e visok moje bi zatova!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    6te porastne6 s o6te nqkoi santimetur, sportuvai ne6to basket ala bala moje puk da ti pomogne, pii vitamin a, toi e za rastej. Razbira se 4e luskanete ne zabavq rasteja, prestavi si togava kolko liliput4eta 6te6e da ima

  9. #9
    Guest
    Да не ти дреме, изветря ми ума на високото да знаеш . И тва за чикиите ако е вярно, ако не бях лъскал са щях да съм некаде из облаците.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157

    Re: mnogo sum maluk

    Цитирай Първоначално написано от fuck the world
    po4ti na 17 sum i sum samo 1,68
    nyma li nai posle da porasna??!!?!?
    kakvo moga da napravya vyarno li e 4e luskabeto zabavya rustejaa!!?!
    Ти май за едно нещо като ГЕН не си чувал ?!?! Горе-долу каквито са ваще такъв си и ти (освен ако съседа няма пръст в тебе бъзик бе).

  11. #11
    Guest
    Не се притеснявайте момчета и аз съм на 17 а съм висок само 171см!

  12. #12
    В повечето случеи си е наследствена каквито са родителите ти. такъв си и т. Но можеш да тренираш баскетбол засилва растежа. Аз съм на 13 и съм 160 и съм момиче и месля че съм твърде висока
    Don't worry, be happy!

  13. #13
    Ясно, изяснихме за генната наследственост. А за ръкоблудството, момче, прав си, даже и косми по дланите ще ти излезнат..ако вече не са..

  14. #14
    еми и аз съм на 17 и съм 170 някаде ама кво да напрая колкото толкос

  15. #15
    Вярно е.
    Може просто да се развиваш по-бавно,не само от цигарите

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ne si 4ak tolkova malak a i ne e kazano 4e trqbva da porasne6 2 metra nali?Ima dostata4no vreme da rastej vse pak do 20 ima o6te 3 godini.Plius tova ima i niski momi4eta,koito ne biha tragnali s nqkoi dva metratova za masturbiraneto nqma kak da ti vliqe na rasteja.Moje da nablegne6 na pove4ko vitamini,papkai morkovi i spi pove4e,a i nedei da se pritesnqva6 tolkova
    СеГа Е Моя рЕд Да бЪда л0шА, Сега Е Моя рЕд Да кАзвАм Не, Сега Е Моя рЕд да пРичИнЯжам боЛка ,Да мразЯ мЪниЧкО понЕ!

  17. #17
    Аватара на dshiznit
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    у вас
    Мнения
    412
    Стига сте му говорили глупости. Най много да пораснеш още 2 3 санта не повече. Моркови, витамини, земи са гръмни. Има една наука биология в нея се изучават едни раути наречени генни и тнт.

  18. #18
    am az kato imam 1 kom6iq na 15 e 145 toi ko da kaje
    az sam na 17 i sam 172 pak ne sa mn no kolkoto tolkova

  19. #19
    Аватара на Force_bladeR
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    във филма ..
    Мнения
    634

    Re: mnogo sum maluk

    Цитирай Първоначално написано от fuck the world
    vyarno li e 4e luskabeto zabavya rustejaa!!?!
    АХАХАХАХАХААХ .. питаш ли ме мене на 15 съм, 1.80см. и лъскам кат' побъркан


    Who's next!

  20. #20
    Аватара на k1k1
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    15
    Стига сте му давали съвети,не забелязвате ли че темата е от 2005

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си