.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Ima li nqkoi v Detroit, US

    Zdraveite! Ako ima nqkoi ot BG v Detroit... molq napishete neshtichko Blagodarq
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

  2. #2
    Guest
    Zdravei,
    mi az ne jiveia v Detroit, a v drug grad blizo do nego. Ti da ne bi naistina da jiveesh v Detroit, az mislia che tam sa samo cherni?

  3. #3
    Zdravei,
    mi az ne jiveia v Detroit, a v drug grad blizo do nego. Ti da ne bi naistina da jiveesh v Detroit, az mislia che tam sa samo cherni?
    Zdr pak! Ami ti kade tochno jiveesh? napishi neshto poveche ili mi prati e-mail pls To i az ne jiveq tochno v Detroit...
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

  4. #4
    Guest
    kakuv ti e e-maila? Ot kolko vreme jiveesh v USA i kude? Shte ti pisha e-mail samo mi go kaji i shte se radvam da si korespondiram s niakoi bulgarin/ka bliszo do moia grad.

  5. #5
    Zdrasti!
    Ami znachi e-mail-a mi e ani4ka88@hotmail.com i s tozi e-mail mojesh da me add-nesh v MSN Messenger ako imash takuv. Az ne jiveq v downtown Detroit a malko po na sever... ami aide do posle!
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

  6. #6
    Zdraveite,

    az imam rodnini (mnogo) v Detroit i v Cleveland, kajete niakakvi koordinati za d aim gi dam da se svyrjat s vas, ima dosta teenageri tam bulgari s koito moga da vy svyrja. Inache ako minavam niakoi den pak prez USA mojem da se vidim

    Pozdravi alex

  7. #7
    Gosta zashto ne pishesh...drasni nqkoi e-mail. Alex ako iskash i ti napishi nqkoi po-podroben e-mail... chao za sega.
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си