.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34

Тема: Kakvo iskate?????

  1. #1
    Guest

    Kakvo iskate?????

    Kakvo iskate ot jivota? Kakvo iskate da postignete? Kakva e celtavi v jivota?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157
    Ами аз лично ... както всеки един човек: Семейство, добра рабта (каквато ми харесва), спокоен живот и т.н.

  3. #3
    имам си една мечтаааа, но е невъзможно да стане...
    ами какво искам нека помисля...от живота искам...всъщност нищо не искам от него. искам от себе си, след като приключа с учене и подобни да си намеря интересна работа, като например целогодишно да обикалям готик/метъл фестове (като този в лайпциг, но едва ли ви говори нещо) или още по-добре да организирам такива в българия заедно с няколко приятелчета. искам да умра млада, за да не ми се налага да живея като сегашните пенсионери, а и не бих понесла да изглеждам като изсушена стафида. не искам деца, не искам да се омъжвам...всъщност не искам много, нали?

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Искам хубава работа, хубав живот най вече, да имам пари но не да прекалявам, да се разбирам със семейстовото си ;0

  5. #5
    Cyberdyne_101
    Guest
    Искам да стана шеф

  6. #6
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    ami glavno 4ovek do men s koito da se obi4ame bezumno mnogo, pari4ki kolkoto da se opravqme i svobodno vreme.a i da sam zdrava
    HardC0re and BDSM forever

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    пари, коли и секс. ако обаче има възможността да съм с едно определено момиче до края на живота си, се отказвам от сичко това.

    Click!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    iskam da izjivqvam vseki edin mig...sega...v tozi moment!Ne iskam da mislq za utre...iskam prosto da jiveq i da se RADVAM na jivota si...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    da imam deca, muj do sebe si i da moga da gi udovletvorq

  10. #10
    Guest
    iskam da sam zdrava i horata, koito obi4am sa6to. iskam da bada obi4ana. iskam semeistvo, strahotna kariera, mn pari, mn kasmet, mn slava. iskam ob6to vzeto vsi4ko

  11. #11
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    iskam da izjiveq jivota si maksimalno dobre
    v kraq na jivota si,kato pogledna nazad da sam dovolna ot tova,koeto sam i ne sam napravila
    iskam normalno semeistvo,dobur muj,deca i dobra profesia.. tolkova li e mnogo!? v Bulgaria - da,tova naistina e mnogo
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  12. #12

    ami.

    iskam taka da go jiveq..4e da ne sujalqvam za nito edin moment.

    Iskam da postigna mnogo..iskam da radvam horata okolo men..ne iskam nikoi da strada okolo men..

    4estno kazano-vijdam se preuspqla za v bude6te! nali znaete...kolkoto po-golemi sa me4tite..tolkova po-golqma e veroqtnostta da stanat realnost...e az vqrvam v tva!
    "Under His wings,I'll find refuge.." Psalm 91

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    imam si edna me4ta...
    da jiveya na brega na ogroooomen okean
    OT BIRA
    ama na parvovreme iskam da u4a arhitektura...
    i zdrave...
    e...ako se poyavi i lubov, nyama da otkaja
    i edin motor GP, patuvane po sveta...
    v ob6ti liniiki sam skromna s jelaniyata

    no i samo edin mig do lubimiya mi 4ovek e dostata4en
    we'll die alone like a stone ^^

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    Ne iskam mnogo..iskam VSICHKO!

  15. #15

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Salt Lake City
    Мнения
    78
    Искам да се върна във 1920 година! Ще замина в Русия и ще бъда високопоставен член в Руско-Социално-Комунистическата партия!
    Smoking that butt
    It makes you mature
    A slave to sex
    And you tell me you're pure
    You slam that beer
    It makes you a man
    I'll try to keep my cool
    But you better understand

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    аз съм скромна
    Искам да съм независима и самостоятелна както в личния живот така и в работата.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    vsi4ko hubavo

  18. #18
    Искам да мога и знам, колкото се може повече. Искам един ден да постигна покой.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  19. #19
    za na4alo da i da u4a medicina vuv Avstriq graz s averkata mi posle da si imame 4etiri qki de4ica moje i pove4e neznam dve momi4enca i dve mom4encaaa posle da se realiziram v medicinata po to4no v hirurgiqta i tq v arhitekturata 6e i pomagam s risuvaneto koto moga :P i tva e v ob6ti liniii edna malka qka ku6ta v podnojieto na alpite skatana v edna spokoina gori4ka i si4ko da e tok !
    aBeP4eTo rulZzz

  20. #20
    добра кариера-да работя това което искам,семейство...искам да постигна мечтите си !

  21. #21
    Guest
    Безплатни разговори към телефони

  22. #22
    mi iskam stra6no mnogo ne6ta,
    no nai ve4e iskam da sam s mom4eto
    koeto obi4am, i da ne me izklu4at)
    4e to mai na tam e trugnalo..

  23. #23
    Tedi_sheep
    Guest
    Искам да съм щастлива в любовта и да стана най-добрата сред стрелкините в БГ!

  24. #24

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    Iskam samo NEQ...

  25. #25
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Всъщност не знам какво искам ... но искам да имам добър мъж , с който да се обичаме и да бъде винаги до мене . Хубави и добрички близначета ... абе общо взето хубаво и голямо , добро семейство След като се изуча да си намеря добра работа от която да изкарвам добри пари / м/у другото искам да стана Адвокат или Психиятър хехе , но разбирасе това е за съжаление невъзможно / Мисля че засега е това
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си