.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Бънджи в Пловдив

    Бе казаха ми тука че имало бънджи в Плд ма знам ли.... пловдивчани на помощ! знаите ли каде е колко горе долу струва! мерси предварително безценни мои маинички (бе и аз уж сам майна ма само съм родена в плд не съм живяла там повече от няколко дена)

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Ami do kolkoto znam ne e v Pld, ami v nqkvo selo naokolo. Edni priqteli ska4aha. 30 kinta e na 4ovek, trqbva da ima6 18 ili da ima6 predrujitel... za 2-ro ska4ane e ve4e s otstypka nqkva, ako ste pove4e ot 4 ili 5 du6i sy6to ima6e nqkva otstypka... Tva e koeto moga da ti kaja
    The art of love is not to let your heart get broken !

  3. #3

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Skinheads for Life! Remember your roots! Skinhead is a way of life!
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от _Jessy_
    Ami do kolkoto znam ne e v Pld, ami v nqkvo selo naokolo. Edni priqteli ska4aha. 30 kinta e na 4ovek, trqbva da ima6 18 ili da ima6 predrujitel... za 2-ro ska4ane e ve4e s otstypka nqkva, ako ste pove4e ot 4 ili 5 du6i sy6to ima6e nqkva otstypka... Tva e koeto moga da ti kaja
    ще разпитам и ще ти кажа кое е това село.
    Модераторите трийте тоя профил - разкриха ме ... отивам си при тедо_давис както си ме знаят HUGS!

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Една приятелка от плд скача. Ще питам къде е точно, но доколко знам...мисля, че беше 15 лева. Ще питам и ще кажа. Само че...как някой от плд ще си мисли, че ще се скача в града. Там нямате от къде да скачата. Като прочетох заглавието си помислих, че някви смешници скачат от мостовете на р. Марица..хаххха, аз там без въже ще скоча

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    awe kadeto i da e v pld.... na asparuhoviya most vav varna e nai-valnuva6to... vyatar, voda, izgleda kat se ka4i6 na parapeta e velik... nyama stravnenie !!! kak sam mu se navila
    we'll die alone like a stone ^^

  6. #6
    Guest
    http://www.verticalworldbg.com eto tova namerih! Neshto sum se navila da skacham ot klisura

  7. #7
    мисля че беше 10-15 лева не си спомням точно

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    olele ne vi li e strah?!

  9. #9

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Skinheads for Life! Remember your roots! Skinhead is a way of life!
    Мнения
    46
    Do kolkoto razbrah v Pld vse oshte ne sa go otkrili (ako ima nqkade v pokraininite - po se vqsva ) ... no neznam taka mi kazaha.
    Модераторите трийте тоя профил - разкриха ме ... отивам си при тедо_давис както си ме знаят HUGS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си