.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Kostiumi, viziq molq pomognete ? VAJNO E MN

    Zdr mislq 4e pove4eto me znaqt polojitelni otricatelni mneniq si4ko ima iskam da vi pomolq poneje na 28 6te za6titavam proekt v ministerstvoto na obrazovanieto po edna programa maldi talanti a mi e mnogo vajna trqbva da sum s kostium edno drugoo po dobre li 6te e ako imam nqkoi drug sreburen prusten edna sreburna grivna za rukata i edin taka po masiven 4asovnik ! poneje horata sa kazali 50 procenta ot pobedata v toq konkurs e viziqta poneje e mejdunaroden i za tva imam nujda ot help mislq 4e taq tema trq da e tuka moje i v za daskaloto ma tuka 6e q vidqt pove4e hora ! ako mojete da mi dadete snimki na kostiumirani hora taka po rpedstavitelni edno drugo ?? plz prosto rabotata e mnogo vajna !
    aBeP4eTo rulZzz

  2. #2
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: Kostiumi, viziq molq pomognete ? VAJNO E MN

    Цитирай Първоначално написано от lucifer`s-devil
    Zdr mislq 4e pove4eto me znaqt polojitelni otricatelni mneniq si4ko ima iskam da vi pomolq poneje na 28 6te za6titavam proekt v ministerstvoto na obrazovanieto po edna programa maldi talanti a mi e mnogo vajna trqbva da sum s kostium edno drugoo po dobre li 6te e ako imam nqkoi drug sreburen prusten edna sreburna grivna za rukata i edin taka po masiven 4asovnik ! poneje horata sa kazali 50 procenta ot pobedata v toq konkurs e viziqta poneje e mejdunaroden i za tva imam nujda ot help mislq 4e taq tema trq da e tuka moje i v za daskaloto ma tuka 6e q vidqt pove4e hora ! ako mojete da mi dadete snimki na kostiumirani hora taka po rpedstavitelni edno drugo ?? plz prosto rabotata e mnogo vajna !
    Ами, като за начало не е лошо да няма капка кич, или по друг начин казано - без сребра, злата и разни такива (освен, ако не си женен и не си носиш пръстена). За часовника по-може, все пак той е принцип не на кич, а на класа. Твърдо съм ЗА украшенията (но не сребърни, а златни), но за толкова важни форуми се приемат за кич и не са подходящи.
    Левски шампион але але!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    sloji si 4asovnik, no ne i prusteni i grivni, mnogo e tiinq6ko i ne vurvi za takuv slu4ai ,
    pu za snimki ne moga da ti dam, 6tot ne sum sre6tala takiva sorka, i mnogo mnogo uspeh

  4. #4
    mersi mnogo sum vi blagodaren i na dvamata
    aBeP4eTo rulZzz

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си