.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Някъде в София!
    Мнения
    13

    Дали съм прекалено нисък?

    Значи имам проблем със височината! На 15 съм и съм 160! Някой като ме погледне и казва че съм 5-6 клас! Кофти е
    Как трябва да постъпя?
    Не можеш да откриеш любовта, когато тя не съществува и не можеш да я скриеш, когато тя се появи!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458

    Re: Дали съм прекалено нисък?

    Цитирай Първоначално написано от speedermarto
    Значи имам проблем със височината! На 15 съм и съм 160! Някой като ме погледне и казва че съм 5-6 клас! Кофти е
    Как трябва да постъпя?
    ni6to ne moje6 das napravi6,oseven da tarpi6,nali vajnoto e 4e ti i frendovete si te znaiat koi klas si,i az sam nisi4ka spoks,no si se 4ustvam dobre
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  3. #3

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Някъде в София!
    Мнения
    13
    Е на мен ми дреме че съм дребен ама като ме види некво момиче на моята възраст и имам чуството че си мисли че съм с 2-3 години по-малък от нея! Изглеждам си дете там е проблема!
    Не можеш да откриеш любовта, когато тя не съществува и не можеш да я скриеш, когато тя се появи!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Здрасти, колкото и досадно да ти звучи, горещо препоръчвам да спортуваш "дълъг" спорт: лека атлетика, тенис, плуване, волейбол, бадминтон, баскетбол. Ходи поне 2 пъти седмично на плуване. Искам още да ти кажа, че трябва да се радваш, че си на 15, че си младолик. Колкото и да ти се иска в момента да си пораснал и да си голям, не забравяй, че цял живот си голям, а само няколко години дете. Радвай се на живота си и спортувай!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Някъде в София!
    Мнения
    13
    Mи аз ходя 2 пути седмично на плуване и си се радвам че съм млад ноо някакси това ми пречи че изглеждам така. Та нали за тва си написах темата!
    Не можеш да откриеш любовта, когато тя не съществува и не можеш да я скриеш, когато тя се появи!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Това е хубаво. Мислиш ли , че като цяло се развиваш добре? Родителите ти високи ли са, защото малко или много има генна обусловеност на ръста на човека. Въпреки това мисля, че спорта и подходящия хранителен режим, ще ти помогнат да порастнеш. Не забравяй, че си само на 15. Препоръчвам ти да пиеш много мляко, може да си купиш и калмацин , който да пиеш през ден по една таблетка. Това ще ти помогне да набавиш калций и цинк за организма ти.
    От колко време плуваш?
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  7. #7
    Можеш да си купиш Ел-Гутамин Тва е за растеж, незнам дали помага или не амаа нали искаш съвет Пробвай нищо не губиш

  8. #8
    Guest
    недей с тез ел-глутамин, тва се използва във фитнеса за стимулиране за разстежа на мускулите и помага за усвояването на креатина...както и да е... просто поспортувай малко,дори отиди да висиш на лост, но незабравяй че сега ако си нисък може бързо да израстнеш така че не се притеснявай

  9. #9
    SpellWeaver
    Guest
    Не мога да ти помогна с нищо за увеличаване на ръста, но само ще ти кажа, че "Бог дал, бог взел." Можеш да компенсираш ръста си с нещо друго. Всеки човек си има чар, така че просто е въпрос на време да откриеш твоя. А и лесно можеш да промениш мнението на някое момиче за теб, когато й покажеш, че всъщност не си дете. Амм, също така да ти кажа, че дори и да беше висок, то повечето ти връстнички пак ще те смятат за дете. На култ е твърдението, че момичетата са (много) по-развити от момчетата и обикновено твоите връстнички ходят с момчета с по 3,4-5 години по-големи. Но всичко си е въпрос на индивидуално развитие, така че се връщам отново на предната си мисъл - покажи на момичетата какъв си всъщност ти и когато почнат да те възприемат така както трябва ще осъзнаеш, че ръстта всъщност не е толкова важен.
    (Имах твоя проблем до седми клас, но след това се разбушуваха хормоните)

  10. #10

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Някъде в София!
    Мнения
    13
    и маика ми е 175 баща ми е 198 и общо взето семейството е все от високи освен мен! Брат ми е над 190! незнам аз шо съм така! Аз само мога да се надявам от полвин година плуване и висene на лостa да си порастна
    Не можеш да откриеш любовта, когато тя не съществува и не можеш да я скриеш, когато тя се появи!

  11. #11
    SpellWeaver
    Guest
    Хвани се с някоя, на която и стигаш до/под пъпа.. тя ще те обича вечно...

  12. #12
    Guest
    Е къде си тъгнал бе, аз на 14 си мислех че всички момичета са некви гиганти бай торбалан стайл и се бех сдухал че съм малък. А сега съм 2 метра. Пий мляко яж сирене и пий калций на таблетки най вече че в една таблетка има 10кг сирене И спортуване не ти трябва, аз почнах каратето на 17 а тогава вече си бях толко висок. Преди тва блъсках в фитнеси а тва нали знаеш че не помага особено. Абе тука в тоя форум пълно с комплекси, нисък съм, пишката ми малка, много съм тесна, много бързо свършвам, много бавно свършвам, много ми мирише лайното . Кво ви ДРЕМЕ БЕ не мога да разбера къфто станеш такъв ще си останеш не може да се промени.

  13. #13
    пиши Джоинт от него се расте !

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 12 от правилника!
    Благодаря!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Нещата не се получават за половин година и не стават точно с висене на лоста. Не трябва да се притесняваш. Ще настъпи момент в който ще започнеш да израстваш по-бързо, когато се раздвижат хормоните ти. Стимулирай се!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  15. #15

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Някъде в София!
    Мнения
    13
    В какъв смисал да се стимулирам?
    Не можеш да откриеш любовта, когато тя не съществува и не можеш да я скриеш, когато тя се появи!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Е къде си тъгнал бе, аз на 14 си мислех че всички момичета са некви гиганти бай торбалан стайл и се бех сдухал че съм малък. А сега съм 2 метра. Пий мляко яж сирене и пий калций на таблетки най вече че в една таблетка има 10кг сирене И спортуване не ти трябва, аз почнах каратето на 17 а тогава вече си бях толко висок. Преди тва блъсках в фитнеси а тва нали знаеш че не помага особено. Абе тука в тоя форум пълно с комплекси, нисък съм, пишката ми малка, много съм тесна, много бързо свършвам, много бавно свършвам, много ми мирише лайното . Кво ви ДРЕМЕ БЕ не мога да разбера къфто станеш такъв ще си останеш не може да се промени.
    Съгласна съм!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от flirty_girl
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Е къде си тъгнал бе, аз на 14 си мислех че всички момичета са некви гиганти бай торбалан стайл и се бех сдухал че съм малък. А сега съм 2 метра. Пий мляко яж сирене и пий калций на таблетки най вече че в една таблетка има 10кг сирене И спортуване не ти трябва, аз почнах каратето на 17 а тогава вече си бях толко висок. Преди тва блъсках в фитнеси а тва нали знаеш че не помага особено. Абе тука в тоя форум пълно с комплекси, нисък съм, пишката ми малка, много съм тесна, много бързо свършвам, много бавно свършвам, много ми мирише лайното . Кво ви ДРЕМЕ БЕ не мога да разбера къфто станеш такъв ще си останеш не може да се промени.
    Съгласна съм!
    И АЗ !!! Как може некой да е такъв комплексар ? Аз на 14.5-15 бях 1.58...за година и половина - две съм пораснал с около 25см...и още раста, но не ща, успокой се, хората растат до 20-22г... нема да останеш 1.60
    АКО ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО ТЪРСИШ НАЧИН, А АКО НЕ ИСКАШ-ПРИЧИНА

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Прави го както го разбираш. Аз ти препоръчах спорт.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  19. #19
    нищо неможе6 да напраиви6 единственото което може6 е да 4ака6

  20. #20
    Изсвинете ме, аз като съм на 9 и съм висок 1.75 какво да правя ? Към кого трябва да се обърна ? Може ли да ми помогнете ?

  21. #21
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    ne si mn nisak taman za mene
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  22. #22
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    Ръста си е 95% ген...колкото и да се опитваш да пораснеш ако трябва да си си нисък ще си нисък приеми го...

  23. #23
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320

    Re: Дали съм прекалено нисък?

    Цитирай Първоначално написано от speedermarto
    Значи имам проблем със височината! На 15 съм и съм 160! Някой като ме погледне и казва че съм 5-6 клас! Кофти е
    Как трябва да постъпя?
    Примири се например...

  24. #24
    Виждала съм много такива хора,които са по-нисички,а са по-големи от мен,но не се притеснявай,ще се издължиш
    Живей днес,защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от speedermarto
    и маика ми е 175 баща ми е 198 и общо взето семейството е все от високи освен мен! Брат ми е над 190! незнам аз шо съм така! Аз само мога да се надявам от полвин година плуване и висene на лостa да си порастна
    Abe brato spoko vashte sa visoki dosta taka 4e v 8-9 ili 10 klas she porasnesh dosta!I az taka se zduhvah predi ot otbora zashtoto vsi4ki porasnaha (az sum sushto na 15) i v 7 klas vsi4ki porasnaha ( a az v 6 drupnah za edno lqto s 17 santa i sled tva s mn malko) i nashte ne sa niski maika mi e 174 bashta mi e 184 q dqdo mi e 190 v momenta(ina4e predi e bil kum 196-7) taka 4e az mislq 4e she sum kum 195 shot sportuvam basket ot 7 god ve4e A ZA TEBE spoko she stanesh dosta visok daje i ako iskash da ima malko po rano efekt se zapishi na basket povqrvai mi mn pomaga
    По добре грозна победа,от колкото красива загуба!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си