.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Na LuNaTa :D
    Мнения
    52

    Pak problemi s roditelite

    Zdr...Ta da vi kaja,4e ve4e mi pisna ot roditelite mi!DA vie 6te kajete-te sa ni dali jivot,trqbva da gi obi4ame i uvajavame blq blq...no tova e za6t0t0 sigurno vie nqmate problemi s va6te nali???...KAto se zamislq naistina e taka-dalja vsi4ko na moite roditeli,ako ne bqha te az sega nqma6e da sam tova,koeto sam...da zn go tfa...samo 4e super mn se nervq na misleneto im...imam 4uvstvoto 4e jiveqt v minaliq vek.Poprincip maika mi i ba6ta mi ne sa nekfi starci,naprotiv mladi sa,mn hora mi kaat 4e maika mi prili4a na 25godi6na.I az viinagi sam si mislela 4e roditeli sa savremenni.Ama evno ne e taka.Posledno vreme imam nekfi takia problemi s tqh..Naprimer pregarnala sam se s nekfo mom4e(mejdudrugoto zabravih da spomena-na 13 sam) i varvim tei prez centara i nekoi kazal na maika mi i ve4e golqm problem stanalokak mojelo da sam se kurveela ot malka,bilo grozno blq blq...az i obesnqvam 4e tfa da varvi6 s mom4e e ne6t0 savsem normalno,tq-ne ta ne!Hubu aide razbrahme se za toq problem,obe6tah i 4e pove4e nqma da go pravq tfa(makar 4e prodaljavam )Sq oba4e skoro imam RD i tq ne mi dava da go praznuvam v 1 aver,koito ima na sa6tata data...A az ina4e nqma kade da go praznuvam...smisal...ma trqbva6e da po4na po-otzad da vi rakzazvam Zna4i az u4a vav Varna,no po4ti sqka sab i ned hodq v...1 po malak grad(nqma da spomenavam koi) kadeto jivee baba mi,lelq mi blq blq....I tei de vsa6nost tam se bqh pregra6tala s onova mom4e i tq ott0gava ne iska mn mn da me puska tam..a na men mi e mn gadno 6t0t0 po4ti vsi4kite mi averi sa tam I sq ne6te da me puska tam da si praznuvam RDto v 1 priqtel 6t0t da ne sam se pregra6tala i celuvala s mom4eta i dran dran...iska samo da si pokanq vka6ti priqtelki i da se po4erpim e kajete ne e li tapa? E na takiva raboti se draznq...Vie imate li takiva problemi s va6te?Ako da spodelete kak se spravqte s tqh?I kak da pogovorq s maika mi???
    ThE LoVe Is NaMe,ThE SeX Is GaMe.FoRgEt ThE NaMe AnD PlAy ThE GaMe

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    тяхното притеснение идва от това, че в момента си в преходната възраст(13) и си супер лабилна. Т.е. си уязвима. Ае направо да си го кажем не винаги мислиш с главата си. И е нормално майка ти да се тревожи за теб. В твоя случай е малко пресилено. Трябва да й покажеш, че може да ти се има доверие. Гледай да я слушаш тез дни преди РД-то ти и като дойде времето му й кажи, че заслужаваш да си го празнуваш в приятеля ти въз основа на държанието ти. Ам за туй се сещам в момента, не давам гаранция да стане обаче!
    Айди успех

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    ei naistina si e gadnichko tva che vashte praqt taka...i istinata e che nz mnoo mnoo kvo da ti kaja...shtoto az sam ve4e na 16...i pak prodyljavam si imam podobni problemi s nashte...ilipo tochno s bashtami,ai tq maika me razbira,ama vyprosa e che bashta mi ima dumata....az sam ve4e na 16 a toi vse oshte ne me puska po noshtni diskoteki....ei taka da si izlizam vsqka ve4er...ne4e i da mi dava shte go pravq postoqnno de,ama deam vse pak mi stiga samo da znam che moga da praq tva koeto iskam....ili pone povecheto neshta koito iskam...Ama naistina ne e lesno...i te razbiram,ama tva e roditeli shte ne si gi izbirash sam i ne mojesh da gi napravish takiva kakvito ti iskash...moje bi prosto trqa se opitash da pogovorish s tqh...ole zakvo li go kazvam i az tva lyt znam che ne pomaga...abe deam opitai po nqkyv na4in da im vtylpish che ve4e ne si tqhnoto malko dete...a si golqmo momi4e koeto znae kakvo iska i nai-ve4e znae kakvo pravi...aidi kysmet dano se opravish s tqh :P

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Na LuNaTa :D
    Мнения
    52
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    тяхното притеснение идва от това, че в момента си в преходната възраст(13) и си супер лабилна. Т.е. си уязвима. Ае направо да си го кажем не винаги мислиш с главата си. И е нормално майка ти да се тревожи за теб. В твоя случай е малко пресилено. Трябва да й покажеш, че може да ти се има доверие. Гледай да я слушаш тез дни преди РД-то ти и като дойде времето му й кажи, че заслужаваш да си го празнуваш в приятеля ти въз основа на държанието ти. Ам за туй се сещам в момента, не давам гаранция да стане обаче!
    Айди успех
    Ami tfa napraih taq sedmica,smisal izkarah 4-5 6estici,ot koito 2 po algebra i 2 po literatura!A tfa za vajni predmeti,po koito ne seki den izkarvam 6-ici!Ama na tqh ne im puka,kazvat,4e sam 6tqlada tragna po lo6 pat i dran dran,postoqnno mi davat za primer 1 moq sau4eni4ka,det mn q hvalqt na roditelski sre6ti,4e bilza otgovorna i t.n.,natqkvat mi 4e az ne sam bila takva i...abe izob6t0 nz kak da se opraq s tqh
    ThE LoVe Is NaMe,ThE SeX Is GaMe.FoRgEt ThE NaMe AnD PlAy ThE GaMe

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    skupa.vij ot edna strana gi razbiram a ot druga ne tui kato az sushto imam ujasni problemi a sum pochti na 17 i na tochno taq vuzrast kudeto si suzdavash kontakti i taka da se kaje zapochvash da se sbluskvash s istinskiq jivot e malko kofti shtoto za teb neshtata vurvqt po bavno.tova deto za onva momche sa ti go kazali spored men naistina e glupavo i malko preigravat sushto kakto i nashte i ne mislq che izobshto trqbva da se qdosvash za tova.no az sushto mn mrazq da me sravnqvat s drugi koito sushto ne sa izobshto perfektni(kakto vseki edin chovek razbira se) tova naistina izkarva izvun ravnovesie.reshenieto e da namerish nqkakuv balans-da pokazvash ili pone da se pravish pred tqh che razbirash poziciqta im no da ne se sduhvash kato prekaleno mislesh za tova i si jiveesh kakto segaznam che dori i tozi suvet ponqkoga ne vurshi rabota no donqkude pomaga

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    daaa...i az imam mnogo ama naisitna mnogo problemi s na6te no ne e do6al kraq na sveta.znam gadno e no tova ne ti e posledniq rd 4e da e tolkova vajen problem.a do tova kolko i kak nie teenovete se spavqme roditelite si-mi prosto ne se spravqme skoro nqma i da ni e nujno.vsi4ko e vapros na vreme. pomisli si:sled 5 godini 6te si svobodna da praznuva6 kadeto si poiska6 rd-to si i 6te moje6 da pravi6 kakvoto si poiska6

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Винаги на ръба!
    Мнения
    22
    Spored men tova ne sa 4ak tolkova golemi problemi.Moje pred tqh da si dobra i poslu6na,a ina4e da si prai6 kakvoto si iska6 Po dobre da si po poslu6na dakato si o6te malka i roditelite ti da si izgradqt hubavo mnenie za tebe,otkolkoto kato porasne6 te da ti nqmat doverie i da si ima6 istinski problemi
    В зоопарка:
    - Тате, видя ли горилата как злобно ни изгледа, а?
    - Спокойно сине, все още сме на касата.

  8. #8
    познато, смисъл и на мен преди ми викаха 4е съм малка за гаджета (въпреки 4е съм на 17) и 4е 4ак след като се изу4а тогава. Слава богу сега6ният ми приятел , с който ходя от 7 месеца и половина, го приеха даже пове4е от добре, но за сметка на това смао ми пилят да у4а искат да у4а непрекъсната, да стана некъф робот с книга в ръка, който нема нужда от развле4ния, по4ивка и т.н.
    за тях, ако полу4а оценка(смисъл теку6та) 4 и е края на света, апък са понеже 6анса да хвана 5 и 50 като успех е много малък и те само пи6тят "така е като не у4и6, ти като у4и6 с гаджето си само се разсейвате, за6то обвинява6 само у4ителите..." верно е 4е у4а с гадйето ми ма у4а де, смисъл порасейваме се отвреме на време ма по-малко, а и как да не обвинявам у4ителите като цял срок никфи контролни и изпитвания и са си4ки са ни урнали и секи ден по 2-3 контролни, класни и изпитвания. бтв не съм се виждала с приятелите си от априлската ваканция, сигурно и с гаджето ми няма6е да се виждам ако не бе6е съседния клас .Как може да са толкова тъпи родителите(е не вси4ки де ма пове4ето),знам 4е го праа за мое добро, ма не е така, 6тото аз сама за себе си искам да имам хубав успех, но 6те6е да ми е много по лесно и спокойно ако не ми пилеха всеки ден, аз по4ти за ни6то др освен за у4или6те не си говоря с тях а и наистина и аз имам 4увството 4е на6те йивеят в минали я век, вси4ко сравняват със себе си " ние като бяхме млади не ни пускаха до късно, ние като бяхме млади имахме перфектен успех" и мноо ме дразнят са пак ми викат и ме карат да стаам от компа ужас за6то са толкова зле


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от KISSKA_
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    тяхното притеснение идва от това, че в момента си в преходната възраст(13) и си супер лабилна. Т.е. си уязвима. Ае направо да си го кажем не винаги мислиш с главата си. И е нормално майка ти да се тревожи за теб. В твоя случай е малко пресилено. Трябва да й покажеш, че може да ти се има доверие. Гледай да я слушаш тез дни преди РД-то ти и като дойде времето му й кажи, че заслужаваш да си го празнуваш в приятеля ти въз основа на държанието ти. Ам за туй се сещам в момента, не давам гаранция да стане обаче!
    Айди успех
    Ami tfa napraih taq sedmica,smisal izkarah 4-5 6estici,ot koito 2 po algebra i 2 po literatura!A tfa za vajni predmeti,po koito ne seki den izkarvam 6-ici!Ama na tqh ne im puka,kazvat,4e sam 6tqlada tragna po lo6 pat i dran dran,postoqnno mi davat za primer 1 moq sau4eni4ka,det mn q hvalqt na roditelski sre6ti,4e bilza otgovorna i t.n.,natqkvat mi 4e az ne sam bila takva i...abe izob6t0 nz kak da se opraq s tqh
    I moite roditeli sa syshtite Na 14 sym ama to ne 4e ima golqma razlika s 13.Osobeno maika mi i tq gleda zubyrite v daskalo kak se spravqt ABE MANI UJAS

  10. #10
    И аз имах такива проблеми с нашите, по-точно майка ми. Стисках зъби и направих всичко възможно да ида да уча в друг град, че да не се налага да се занимавам с такива истории. Пък стана ли на 18 съвсем няма да се прибирам.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  11. #11
    pisna mi beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeee
    4akam da doide denqt kogato 6te stana na 18 i vednaj za vinagi 6te se mahna ot obsega na na6te \/
    FraKE 420Crew!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си