.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    ХОРА ТОКУ ЩО ИМАХ ДУХ!!!

    ей може да ме помислите за откачена
    ненормална квато искате!!!по принцип и
    аз не вярвам в духове и такива измислици,
    а днес много си говорихме с една приятелка
    и реших да си викна...
    викнах го хора в стаята ми току що имаше дух!!!!!!!!!!
    значи като го викнах му казах да ми даде
    знак че е тук, бях запалила две свещи, пред
    огледалото и купичка с вода пред мен.. ей
    немаше никво течение, свещта беше прекалено
    далеч за да съм я духнала без да искам.....
    ХОРА СВЕЩТА СИ УГАСНА САМА!!!!!!!!
    и в същия момент МОНИТОРА ИЗГАСНА!!!!!!!!
    ей наистина има духове ебаси...


    п.п. не съм пияна!
    п.п.п. не съм напушена!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на FEN_NA_MOTORI
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    454
    mnoo zdravo koga stana tva e

  3. #3
    е така и така сте двама, що не метнете едно сантасе
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    xaxxa...basi ludnicata....tva dali e vyzmojno be :P istinata e 4e az vinagi ne4e sam vqrvala super mnogo..ama sam si imala nqkvi symneniq...ama deam naistina zvu4i dosta naludni4vo :P

  5. #5
    ei znam znam 4e mnoo tapo zvu4i oba4e
    prosto nemoa si obqsnq ugasvaneto na monitora
    (po princip ugasva sled polovin 4as kato
    ne sam go pipala) i ugasvaneto na sve6tta!!!!
    leleiiii ebati ludnicata!!!

  6. #6
    я кажи какво си правила искам и аз да опитам
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    aha sladka sladka , dano da ne spi samo s teb

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от VirginPunk
    ei znam znam 4e mnoo tapo zvu4i oba4e
    prosto nemoa si obqsnq ugasvaneto na monitora
    (po princip ugasva sled polovin 4as kato
    ne sam go pipala) i ugasvaneto na sve6tta!!!!
    leleiiii ebati ludnicata!!!
    Ами аи вярвам!Защото в Петък в даскалото аз и едно момиче усетихме земетресение а другите неса!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    heh kato mi pokagesh shte poviarvam, inache mnogo mi se iska da mi pokagesh

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    az vqrvam v duhove,ama v takiva deto sa na po4inali moi blizki..
    smisal ne na nekvi duh4eta,deto uj sa dobri i t.n
    ina4e v nas e imalo duhove... 40 dni sled kato po4ina edinia mi dqdo se be6e vurnal malko u nas(t.e samo duha mu de) use6ta6e se.. i ku4eto mi go use6ta6e.. a naskoro.. kraq na april ... 27 ili 29 kogato e po4inal dqdo mi... 15-20 dena predi tazi data dqdo mi pak be6e u nas.. ve4er se 4uva6e tropane.. misleh si,4e sa susedite.. ama nad nas nqma susedi.. az jiveq na poslednia etaj .. kazah na maika mi za 6umovete i tq kaza,4e nai veroqtno e dqdo mi,za6toto skoro se navur6vala godi6nina ot smurrta mu..
    az li4no vqrvam v duhove i ne me e sram da go kaja
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Каспър палър

  12. #12
    Guest
    I az su6to kato miloto_girl-4e vqrvam,4e duhovete na po4inalite blizki se vru6tat.Ot li4en opit go kazvam,sled kato baba po4ina u nas i u dqdo mi se 4uva6e 4ukane ei taka ot ni6toto,prosto nqma ot kakvo drugo da e bilo.

  13. #13
    WOW. super
    ooo, samo maika mi da me izgoni ot kompa i 6te vikna

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    vuzmojno e
    az pone vqrvam

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ni6to 4udno
    male, 4e strahhhhhHHHHHHH...!
    az pak nyakolko pati ve4e, kogato se prebiram i vijdam lapata na hola svetnata- vijdam ya ot ulicata. i kogato se pribera e ugasena.. stavalo e i nyakolko pati, kogato sam pristigala s priyateli... napravo.
    a sa6to i sme igrali na onaya igra, aguiha... i ne vi ya prepora4vam
    murderdol4e- ne go povtaryai... male 4e straHHHH
    we'll die alone like a stone ^^

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Immortality_
    ni6to 4udno
    male, 4e strahhhhhHHHHHHH...!
    az pak nyakolko pati ve4e, kogato se prebiram i vijdam lapata na hola svetnata- vijdam ya ot ulicata. i kogato se pribera e ugasena.. stavalo e i nyakolko pati, kogato sam pristigala s priyateli... napravo.
    a sa6to i sme igrali na onaya igra, aguiha... i ne vi ya prepora4vam
    murderdol4e- ne go povtaryai... male 4e straHHHH
    ти мани,ама аз съм сама в нас и от одеве се чува как нещо тропа,не се бЪзикЪм ! ще напълня... След малко ще проверя ,та мисълта ми е ,че ако не се върна да се сетите...

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    U nas pred kompa.. ;)
    Мнения
    240

    ЬЬььxx.. iztrypnah cqlata Ina4e i az vqrvam i v takiva dami piki det sa vikat !!Taka na edna moq pritelka neinata priqtelka trygnala da vika dama pika v kilera si i sled nqkolko minytki na prozoreca se izpisalo ne pomna kvo s kryv a i s tfa momi4e imalo nqkfo mom4e i po-kysno momi4eto be6e namereno obeseno v kilera a mom4eto be6e jivo!!Az ne mojah da go povqrvam ma .. may e istina

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    az twyrdo wqrwam w duhowe...edin put s edna moq priqtelka powikahme oba4e swe6tite dwete neugasnah ami 4uhme hlopane po wratata na staqta mi a bqhme sami i nqma na4in da e bla maika mi
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Каспър палър
    haHaHaHaH
    iNke A aKO OstaVa 10 LEvA naPRImEr, i mU kaJA nA duHa dA Mi dAdE znAk kAtO gI naPRavI 20 daLi shTE stAnE ?

    p.S. a moGat Li dA Se VikaT JenSKi DuhOvE ?

  20. #20
    ZulAgrarin
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Napu6en-Buhal
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Каспър палър
    haHaHaHaH
    iNke A aKO OstaVa 10 LEvA naPRImEr, i mU kaJA nA duHa dA Mi dAdE znAk kAtO gI naPRavI 20 daLi shTE stAnE ?

    p.S. a moGat Li dA Se VikaT JenSKi DuhOvE ?
    Ahahaha buhal unreal brat I az taka iskam,vika6 go kato ne ti stigat kintite i toi ti gi uedrqva :P A ina4e za jenskite duhove vika6 q kato si na suho i kato v Scary Movie
    Po temata:mii az mn ne vqrvam zasega v tiq ne6ta,kato maluk uj vikahme nekvi duhove i tam mrudna 1-ta karta ama ne6to ne vervah i si mislq 4e e nekva mu6engiq i 1 frendka q e mrudnala

  21. #21
    Guest
    i az vqrvam v takiva ne6ta...ne znam no maika mi mi e razkazvala kak s edni neini sau4eni4ki za vikali duxove s takava daska za vikane za da gi pitat kakva tema 6te im se padne na ispitite..i toi idval nqkolko pati i im kazval oba4e q pat mai do6al ot teq lo6ite duxove i ne iskal da si tragne...i te go pitali kakvo iska i toi kazal 4e iska 6veps i toi 4ak togava si oti6al...i tova ne e izmislica na maika mi za6toto i ednoto momi4e(to ve4e e jena s deca i tnt) mi e razkazvalo sa6tata istoriq..
    pak edin pat bqx 4 klas i xodixme na zeleno y4ili6te i se sabraxme na vikame edin dux ama mu zabravix imeto deto se vika sas 6okolad...i sabraxme se vsi4ki i zapo4naxme da go vikame i posle sled nqkolko minuti vikane kato otvorixme o4i i vidqxme 4e ima malkootxapano ot 6okolada...nz moje i nqkoq ot nas da e otxapala ama vse pak...

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    е така и така сте двама, що не метнете едно сантасе
    tva me izkefi adki mnogo!aide,dnes i az 6te vikam duhove,za6toto sum sami4ka u nas-na6ite zaminaha zaedo sus sestra mi(a az ne iskah da hodq s tqh i me zarqzaha na proizvola na sudbata).zna4i 6te hodq do magazina,za da si vzema sve6ti... ideqta si q biva-daje moje da izvikam nqkolko priqtelki da spqt u nas i da poeksperimentirame zaedno...

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от French-Kiss
    i az vqrvam v takiva ne6ta...ne znam no maika mi mi e razkazvala kak s edni neini sau4eni4ki za vikali duxove s takava daska za vikane za da gi pitat kakva tema 6te im se padne na ispitite..i toi idval nqkolko pati i im kazval oba4e q pat mai do6al ot teq lo6ite duxove i ne iskal da si tragne...i te go pitali kakvo iska i toi kazal 4e iska 6veps i toi 4ak togava si oti6al...i tova ne e izmislica na maika mi za6toto i ednoto momi4e(to ve4e e jena s deca i tnt) mi e razkazvalo sa6tata istoriq..
    pak edin pat bqx 4 klas i xodixme na zeleno y4ili6te i se sabraxme na vikame edin dux ama mu zabravix imeto deto se vika sas 6okolad...i sabraxme se vsi4ki i zapo4naxme da go vikame i posle sled nqkolko minuti vikane kato otvorixme o4i i vidqxme 4e ima malkootxapano ot 6okolada...nz moje i nqkoq ot nas da e otxapala ama vse pak...
    ahAHahahahahahaHa oTdaVnA nE sUm Se sMqL tAka cHESno... PurVo zA LoshIq dUh dEtO IskAL sHvePS, posLE zA tOq sUS sHoKOLaDa... aBE tOi dA NE e biL DuhA nA MarMoTa deTO zaViVA sHOKOLadA V StaNiOL
    lady_bird aMI... sHtOm sI SAma u vAs... aKo Ne doIDe dUh-A KoiTO shTE VikAsH moJE Li dA doIDA aZ ?

  24. #24
    kaspar4o
    Guest
    A KAK SE WIKAT DUHOWE...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от kaspar4o
    A KAK SE WIKAT DUHOWE...
    Ами зависи кой дух искаш да извикаш.Един път се бяхме събрали едни френдове и щяхме да викаме Каспър(дето се вика с огледало,хляб и вода,на тъмно,и като дойде ти изпълнява три желания- всичко,без пари)Та значи отидохме в едно маэе и се хванахме за ръце(и направихме хорце )По средата на кръга сложихме хляба, водата и огледалото.Почнахме да казваме думите"Хляб и вода,появи се!"И така 9 пъти.Помолихме Каспър да даде знак,че е тук.Нищо те стана.Но когато светнахме лампата отново,видяхме,че голяма част от водата либсва,а от хляба почти не беше ядено,само една маааалка гризка.По огледалото имаше запотени стъпки(доса малки)... Странно,нали

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си