.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51

    Kvo e za vas snowboarda kato zimen sport?Duska samo ili?

    SPODELQITE na volq!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Ми лично за мен , не е кой знае какво . Имам мерак да се науча ,но няма кой ) иначе на ските ... нема кой да ме бие

  3. #3

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    az puk 6te ti kaja 4e snowboarda e naistina mnogo gotin,moderen i mnogo lesen sport!trqbva da si naistina dobur za da use6ta6 "izvivkite" na snega,adrenalinut e mnogo visok!i s dobur u4itel turpenie moje da stane6 mnogo dobur
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    az puk 6te ti kaja 4e snowboarda e naistina mnogo gotin,moderen i mnogo lesen sport!trqbva da si naistina dobur za da use6ta6 "izvivkite" na snega,adrenalinut e mnogo visok!i s dobur u4itel turpenie moje da stane6 mnogo dobur
    Аз толкова добър не искам да ставам.Стига ми да с науча да не падам.Не съм се качвал досега,но имам мерак.Планина имам,сноуборд ще намеря,но няма с кого?Сам да падам,а не благодаря.Искам с някого да го споделя. :P

  5. #5

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    Обичам те,dori i da se nau4i6 da ne pada6,pak nqma da useti6 istinskiq sport-snowboard,no i da ti kaja 4estno pistite ni ne sa tolkova dobri,trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    Обичам те,dori i da se nau4i6 da ne pada6,pak nqma da useti6 istinskiq sport-snowboard,no i da ti kaja 4estno pistite ni ne sa tolkova dobri,trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!
    Кефи ме отстрани как изглежда и ми се струва яко.Както казах,не искам да ставам добър.Просто за фън.Но май вникна твърде дълбоко в думите ми отколкото имаше нужда.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    emi az karah predi ama sa ne6to se otkazah...ne e koi znae kwo...predi po me kefe6e
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Абе много глупости пишете бре хора...snowboardlady много ми е чудно как ама найстина как с търпение ще станеш добър...добър ставаш не с търпение ами с много ама зверски много усилия и практика също така мога пък да ти кажа, че в България са си много добри пистите за зимни спортове незнам каде си карала ама качи се на Мальовица, Ястребец, Лале, Снежанка, Стената пусни се веднъж и после мини пак през форума...ако можеш... а незнам и какво пък чак толкова и е по- специално на пистата за борд .Нищо де важното е, че всички чакаме зимата да дойде с нетърпение...а когато дойде се кефим на МАХ а нали това е най- важното

    п.с.Само за протокола:Карам от 10 години(от 6 години се занимавам със snowboarding-a ) бил съм на 3 бълкански съзтезания:трето и пето място на първото и третото а на второто...строшен крак Карал съм и на Hurricane Ridge - Intermediate Tow & Sunrise - The Face това са едни от най- известните snowboard маршрути.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!
    Пфф витоша и банско са си идеални бе.За мен борда е нещо страхотно,върху него се чувствам някак си по жив Абе чувството е страхотно,обичам борда,снега и планината

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си