.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51

    Kak vijdate manekenkite-preuspqva6ti ili propada6ti?

    sega ste vie
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Ми , мое мнение е ,че повечето манекенти в днешно време са КУ*ВИ ,разбира се ,че има и нормални момичета,който само искат изява и да спечелят малко пари и защо не публичност

  3. #3
    пропадащи

  4. #4
    eli_baby
    Guest
    q po leko az sam model i v nikav slu4ai proapda6ti naprotiv vse po nagore i nagore ma to si zavii i ot 4oveka

  5. #5

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  6. #6

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  7. #7
    хич нямам добро мнение за моделките. близо до нас се намира Визаж моделс и като минавам само некви пачи, дето се лезят на разни дебеловрати маймуни и те гледат все едно си им изял десерта освен това моделството е временно- докато си млад...не особено обещаваща професия. май спадат към пропадащите.

  8. #8
    eli_baby
    Guest
    ti ne moje6 da govori6 taka otnositelno .... ima gi i kurvi i svestni ... kakvo 4e da si kurva ne ozna4ava obezatelno da si model.. a i da si 4ul dosega nqkoi da e samo model prosto kato si model ti se realizira6 spada6 kam edna sreda i se razviva6 .... i kvi sa tiq dumi pa4i imai malko ovajenie kam momi4etata

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    ами аз нямам нищо против манекенките,не мисля,че са пропадащи или издигащи се,ако не са плиткоумни и заедно с манекенството се учат добре,то какво лошо има?
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!
    Знам, че са курви и честно казано си мисля, че всички са такива. Просто погледнете гаджетата им, те са богати чичковци, които могат да си ги позволят. От отлично информиран източник знам, че за да станеш известен модел (от калибъра на Жени Калканджиева например) е задължително да спиш с който си трябва. Ако ти се стои на селско ниво в дълбокия прованс може и да не се налага да спиш с някой.
    П.С.> Ти кой набор си?
    Левски шампион але але!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от eli_baby
    ti ne moje6 da govori6 taka otnositelno .... ima gi i kurvi i svestni ... kakvo 4e da si k*rva ne ozna4ava obezatelno da si model.. a i da si 4ul dosega nqkoi da e samo model prosto kato si model ti se realizira6 spada6 kam edna sreda i se razviva6 .... i kvi sa tiq dumi pa4i imai malko ovajenie kam momi4etata
    естествено, че ги има секви. но масата са ПАЧИ, ПАЧИ, ПАЧИ!!!!! факт!

  12. #12
    eli_baby
    Guest
    na 16 sam i ot 4 god sam v vizaj i gajeto mi ne e murta

  13. #13

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    koito iska da spi s mutri,neka taka se realizira,tva sa Jeni e vqrno!!!no 4estno da vi kaja,v exground sa istinskite momi4eta!!!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    мнението ми е :



    ------------>ПУБЛИЧЕН ДОМ<------------[/b]
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  15. #15
    Cyberdyne_101
    Guest

    д

    Манекенки не е точната дума...

  16. #16
    Пропадащи!
    Моя коафьор е в тея среди... И знаете ли как се става манекенка? Кат преспиш с някой чичко дет е раждив с пари... И си номер 1 след тва. Дори и да имаш морал... Ако бест фр-ката ти е манекенка и то мн известна за тва че е преспала с някого, дали и ти няма да преспиш Морала изчезва за минутки

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Не съм съгласна! Аз пък мисля, че да си манекенка е една чудесна възможност да използваш красотата си и да спечелиш малко пари, които са доста нужни в днешно време. Защо примерно, докато едно момиче е студентка да не се занимава и с манекенство, хем ще изкара някой лев за себе си и за образованието си, хем й носи удоволствие. Освен това братовчедка ми е манекенка (тя е на 16) и всичко й е ок, в смисъл нито ходи с някоя мутра, нито пък й се е налагало да преспи с някой. Просто момичето си е красиво, има хубаво телце и си помага по този начин, тъй като техните не са от най-заможните хора.
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  18. #18
    propada6ti-tova ne e seriozna profesiq.momi4etata prosto ne sa imali dr v1zmojnost i zatova sa izbrali lesniq na4in...

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Стоят си латентно - нито пропадат, нито се издигат. Няма движение няма развитие. Познавам няколко момичета, дето се пробваха да стават модели и манекени. Да ви кажа, едната си беше кучка и преди това. Другата си хвана стабилно гадже и се отказа, сега е бременна. Друга пък, понеже наистина е много хубава и го знае, само се надува няква и се прави на интересна, обаче не ходи с мутра, ходи с някакво пропаднало наркоманче и си мисли, че като родителите му имат пари и той е стока, но това е друг въпрос. Иначе имам приятелки, които имат дадености за манекенки, обаче умишлено не се захващат, само за да избегнат приказките за мутрите и спането с точните хора. А мисля, че тези, които са решили да станат големи имена в тоя бранш, вече са преглътнали факта, че трябва да направят поне дузина свирки на разни чичковци с много пари и малко акъл. Но това си е въпрос на избор...

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  20. #20
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Не съм съгласна! Аз пък мисля, че да си манекенка е една чудесна възможност да използваш красотата си и да спечелиш малко пари, които са доста нужни в днешно време. Защо примерно, докато едно момиче е студентка да не се занимава и с манекенство, хем ще изкара някой лев за себе си и за образованието си, хем й носи удоволствие. Освен това братовчедка ми е манекенка (тя е на 16) и всичко й е ок, в смисъл нито ходи с някоя мутра, нито пък й се е налагало да преспи с някой. Просто момичето си е красиво, има хубаво телце и си помага по този начин, тъй като техните не са от най-заможните хора.
    Аз пък не съм съгласен с това. Те станат ли студентк, вече са за пенсия (манекенките са до 20-21, говоря за масата от манекенки). Твоята братовчедка е на 16 и е малка, но като стане на 18 примерно не се зне с кого ще се зариби. Манекенките не изкарват пари, това може да ти го каже всяка манекенка, дори и известните не изкарват парите. Манекенка се става, за да може някой баровец да реши да се изфука, че те е е.бал, или, че ходи с теб и посредством връзката си с него да постигнеш така желания от манекенките лукс и изобилие от пари. Замисли се кои са гаджетата на известните манекенки, а също така, кои са бащи на децата им и ще разбереш дали манекенките не са курви.
    Левски шампион але але!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Нямам намерение да споря, зашото и в това което ти казваш има истина, но все пак аз не съм съгласна! Имам си собствено мнение и виждане по въпроса! А и не е верно, че като станат студентки вече са стари. :P
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  22. #22
    X_45
    Guest
    Ne e vqrno che sa k*rvi,prosto nqkoi zavijdat. Povecheto s takova mnenie sa debeli i grozni ili neinteresuvashti se ot vynshnosta si momicheta.A pyk momchetata misleshti che manekenkite za k*rvi koito hodqt s mutri,prosto gi e qd che ne sa mutri i ne mogat da imat takiva momicheta Momichetata sa hitri urejdat si jivota.Razbira se tova trqbva da e s mqrka

  23. #23

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Po KyPoNiTe:)
    Мнения
    29
    abe ako e ymna moje i da yspee ama v dneshno vreme ne sum vidqla ymna manekenka ako ima nqkoi tyka maneken ili manekenka molq da ne se obijda ima i izklychenie :P
    Az SuM TyK, a Ti KuDe Si?
    Az MisLq Za TeB, Ti MisLiSh Li Za MeN?
    Az Te ObiChaM, a Ti MeNe ObiChaShLi Me?
    Az Te BaZiKaM, Ti VrUzVaSh Li Se?))

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    mi spored men si4ko si e do 4ovek...i do lichen moral ne vijdam neshto losho v samata profesiq..dori egotino spored men,oba4e ne i v momnta v koito trqa da prespish s nqkoi ili neshto takova....no kakto kazah sichko si e do lichen moral i principi..pyk i det se vika navsqkyde si gi ima sqkvi

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    tupi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си