.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51

    Smurtta za vas e???

    moje li da bude nov jivot,strah li vi e?kakvo e za vas smurtta
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    мен от смърта не ме е страх ! но това не значи,че ей сега да отида и да се метна от някаде не е нов живот

  3. #3

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    a bi li go napravil v imeto na 4oveka koito obi4a6!dokude moje da stigne lubovta ti?
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    зависи колок обичам, зависи какво е положението флумента... ако сме семейство и примерно имаме дете ,и знам че вие сте всичко за мен, бих умрял

  5. #5

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    kogato sum sigurna 4e obi4am,bih umrqla za6toto kogato obi4am nqkoi,kakto sega,bih dala vs,za da ne go izgubq,nadqvam se da ne idva tozi moment,za6toto momenta v koito sum vlubena togava sum i 6tastliva za purvi put!!!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  6. #6
    Мен пък ме е страх от смъртта! И не бих умряла, заради човек, когото обичам...какъв ще е смисъла? Когато умра, така или иначе повече няма да го видя...?!
    И все пак...смъртта е това, което ще се случи с нас, рано или късно, тя е...само въпрос на време.

  7. #7

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    da no ne misli6 li 4e ako naistina go obojava6 i vijda6 4e toi te kara da se 4uvstva6 6tastliva taka kakto nikoi drug dosega???da go izgubi6 i da vidi6 4e prosto ve4e nqma smisul ako taka se po4uvstva6???
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  8. #8
    смърт решение на много проблеми.не ме е страх от смъртта толкова колкото от това как ще се отрази тя на другите около мен

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    smurta za men e krai i su6tevremenno na4alo

  10. #10
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Смъртта е неизменна част от човешкия живот.Както има раждане (начало)така има и смърт(край).Toва е нещо супер нормално,но много ме е страх от него...Страхувам се,защото като умирам ще забравя всички хора на които съм държала и които обичам...страхувам се ,че няма да съм с тях винаги...
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Re: Smurtta za vas e???

    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    moje li da bude nov jivot,strah li vi e?kakvo e za vas smurtta

    Нов живот? Хахаххаха, да, да и един мармот завива шоколада в станьол... Тва е супер глупаво. Сички тея суеверия... Но както и да е... Иначе мен лично не ме е страх, по-скоро ми е интересно може би защото никой не знае какво е...
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  12. #12

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    JIvotut e kratuk napravi go blqskuv
    Мнения
    51
    devil4e bravo uvajavam mnenieto!
    For such we are made of such will be,alas our frailty is the cause not we!!!

  13. #13
    durja mnogo,po starite potrebiteli da si otbelejat che NE samo az pisha temi za smurtta,tui kato me biahte nabedili edvali ne che floodia s takiva temi
    za men smurtta e neshto strahotno,prekrasno biagstvo,reshenie,liubimata mi tema,obojavam smurtta,vednuj sum se probvala da se priblija do neia ama opita beshe neuspeshen.men izobshto ne me e strah ot smurtta,smiatam che tezi koito gi e strah iavno veche sa murtvi.

  14. #14
    nqkoisi
    Guest
    umrqha hora koito obi4am,umrqha priqteli rodnini...Kakvo li ne vidqh.Umrqha hora po dobri ot men a az si jiveq skapaniq jivot.Ponqkoga ni6to ne 4uvstvam qrostta me izpepelqva i me kara da se 4uvstvam umrql.Togava zapo4vam da pravq gluposti-da karam sus 70km/h po naklon s motociklet v nasre6tnoto,da karam mountainbike prez gori4kata s 60-70 prez prese4en teren.Vsqka sekunda e izpitanie za vuzmojnostite mi.V momenta kogato riskuvam da jiveq ili da umra riskut me kara da se 4uvstvam jiv i 6tasliv,zabravil bolkata i da se radvam na jivota.Ne men ne mislq 4e me e strah ot smurtta.Prosto iskam da jiveq.I kogato zabravq tova ili se kolebaq si riskuvam jivota i kogato se oturva se radvam

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от snowboardlady
    da no ne misli6 li 4e ako naistina go obojava6 i vijda6 4e toi te kara da se 4uvstva6 6tastliva taka kakto nikoi drug dosega???da go izgubi6 i da vidi6 4e prosto ve4e nqma smisul ako taka se po4uvstva6???
    Хмммм...все някак ще го преживея. А и незаменими хора няма...
    Гадно ще е, но предпочитам аз да си живея. Животът ни е даден да го изживеем, не да го похабим, и всеки трябва да се радва, че има това право ДА ЖИВЕЕ, защото някой го нямат или го имат твърде за кратко...

  16. #16
    Cyberdyne_101
    Guest
    Ако умра, няма да го преживея... Честно ви казвам !

  17. #17
    смъртта е загадъчна и интересна. решение е и на доста проблеми, стига да имаш смелост да си теглиш куршума (или както си решил да умираш там..). привлича ме с неизвестостта си и с всичко, което те чака след като умреш. често разсъждавам над "най-великолепният" начин да постигнеш "душевен покой", няма значение дали е самоубийство или нещо друго...и все още не го намирам. явно ми трябва още да мисля.

  18. #18

    ..

    men ne me e strah...
    bih umrqla za 4ovek..koito mnogo obi4am-estestveno!
    istinata e 4e vqrvam v Boga.. i v obe6tanieto Mu 4e ima jivot sled smurtta-taka 4e nqmam turpenie da otida tam i da si pogovorim!
    "Under His wings,I'll find refuge.." Psalm 91

  19. #19
    Guest
    Noemina blagodarq ti mn za tva qko mnenie,i az bih umrqla za foursquare

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami...ne znam kakvo ima tolkova da se pla6im ot smartta... taka ili ina4e 6te umrem nyakoi den.
    i ne e vajnoto koga, nito kak...
    vajno e dali si jivyal predi tova.
    men ne me e strah ot smartta i DA, BIH UMRYALA za nyakoi 4ovek...
    i sa6to taka mislya, 4e smartta e izhod... i vhod... izhod za bezsilnite i vhod za lubitelite na silnite use6taniya
    ne mi puka dali 6t umra sega ili sled 50 godini, koi znae- moje da me blasne kola, sled kato napi6a tozi post... na vseki moje da se slu4i,...
    taka 4e jiveite si jivota bez da vi puka
    we'll die alone like a stone ^^

  21. #21
    Guest
    Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.

  22. #22
    Guest
    Rano na rabota

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.
    Tova bqh az!

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.
    Tova bqh az!

    Sorry,strashno mi se preiba Win-a.Mn sorry
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  25. #25
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    smurtta za mene e edin neizbejen krai
    da,strah me e smisal.. strah me e,6toto smurtta za mene e ne6to neizvestno .. i me e strah,4e 6te ostavq blizkite si i horata koito me obi4at tuk .. sami ... t.e bez mene.. abe ne znam ...
    strah si me e i tova e
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си