.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845

    Игра "Аватар и подпис"

    Moeto predlojenie e temata Игра " "Аватар и подпис" " da byde zaklu4ena,tyi kato nqma smisyl ot neq.Nie izkazvame mnenieto si za avatara i podpisa na predi6niq i kvo ot tova ??? Pove4eto ot nas si smeniha ve4e avatarite pove4e ot 5 pyti.Sega kato se vyrnah s 20 stranici nazad v temata i 4eta za nqkvi kotenca i 4e bili mnogo sladki..Kyde sa teq kotenca sega ? Temata e samo za flood i ni6to pove4e.I kvo kato kaje6 4e avatara na user-a predi teb e hubaf ili e grozen ? da nqma da hukne da go smena zaradi teb?Mislq 4e temata mi e umestna,ako li ne - del

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    аз подкрепям предложението

  3. #3
    Попринцип идеята на играта е да дадем съвет на човека преди нас за профила, да разгледаме профила му детайл по детайл и да дадем съвети... Аз ако мога давам. А и защо да бъде заключена точно тази игра, да не би другите да имат повече смисъл??
    I'll make a wish
    Take a chance
    Make a change
    And breakaway


  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    еми като четеш тези постове за котенца, виж и дата-та и тогава ги е имало !

  5. #5
    az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    еми като четеш тези постове за котенца, виж и дата-та и тогава ги е имало !
    ahhaah huu ama kyf e smisylyt da pi6em kato posle tezi avatari se smenqt ??

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от JaYnE
    az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...
    mi dobivai si tazi begla predstava po princip,trqbva li da ima cqla tema za tova?!

    az li4no sam protiv tezi temi - igri..
    nqkoi put moje da sam puskala po 1-2 mnenie v nqkoq igra,ama ne se uvli4am kato ostanalite prez edin 4ovek da postvam mnenie ... prosto tezi igri sa to4no,za da si ka4vate broq na mneniata
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от JaYnE
    az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...
    hahahah kato avatara mi e na napu6eno pile sigorno dobiva6 predstava 4e sym nqkfa trevomanka.DA ama NE ! Ne pu6a prosto mi haresa avatara.Eto gre6na predstava !!!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    всички игри до една са напълно безсмислени и са за дел-ване както и тая "аватар и подпис"
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  10. #10
    Cyberdyne_101
    Guest
    Всички игри под ножа !

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Е то като не е
    "Пожелай нещо на следващия"
    Е сорри, но това беше най-смешната тема която може да съществува за което вече е в Коша ( на кратко изтрих я ) стига с този флууд вече А за другата тема ще се опитам да направя нещо по въпроса с премахването и
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    За мен лично няма значение дали имам 1-2 мнения или 1000-2000 , ако искате ми ги изтрийте ..

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    МНЕНИЕТО МИ ЗА ИГРИТЕ ВЪВ ФОРУМА : Трябва да ги има, поне заради занимавката,ако сте разбрали досега , като свикнеш да влизаш в един форум и ти стане интересно , неможеш да коментираш на въпроси който вече си и остава това да коментираш в игрите, един вид занимавка, защо не да се опознаеш с някой друг , ако ме разбрахте !!!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    I az sym na mnenie 4e trqbva da ima igri -kato taq s asociaciite makar 4e i tq e za foold samo no pone e interesna na user-ite..A taq s avatari6tata e bezsmislena..No moderatorite re6avat kvo da pravqt Neka byde volqta im

  15. #15
    Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '

    тук няма по сплецялни рангове В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя
    Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '

    тук няма по сплецялни рангове В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя
    Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията
    сега ше ти обясня нещо... "Форум"-дадена група хора обединени от своите интереси коментират даден проблем,а "чат"-вид комуникиране

    сега тук трябва да си направим 1 сметка - "форум" е различно от "чат" сегааааааа тук идва и твоето мнение: "Интернета е за това " тва не е интернет, а ФОРУМ нека да продължа да разтълкувам думите ти:

    "В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви." - мислиш ли че мненията ти са свестни хахахах е тва е смех... "кефи ме" по хиляда пъти на един човек не е мнение... ако толкова ти се чати земи си един мирк и чати наволя
    "А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети." - трябва ли да ти повтарям кво е форум хаххахаха ама че несхватливи деца хахахахха
    "Но мисля,че мненията които давам са свестни " - хаххахаха шегаджийка
    "но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя " - тва твойто не е мнение а чат

    и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:

    Според изчисленията:

    В "Фън, Фън и пак фън" има 385 теми и 18261 мнения, което означава по 47,4 мнения на една тема. Това е поне тройно по голям коефициент, отколкото в който и да е друг форум.
    В темата "Потребители и Аватари" има 1155 мнения, след като темата е стартирана преди 25 дни, което означава по 46,2 мнения на ден. Сега имаме една класацийка за най много мнения в тази тема:

    1.I^dont^give^a^fuck-81 mneniq
    2.shery-80 mneniq
    3.nunc-77 mneniq

    и още една класацийка - за най "преуспял" потребител от 2005 година

    1.I^dont^give^a^fuck - регистрирана на 11 февруари 2005 с 1610 мнения. Тя е на 26 място във форума
    2.foxy_f - регистритррана на 11 февруари 2005 с 1185 мнения, на 53то място във форума
    3.Oyama-no problem - регистриран на 08 април 2005 с 972 мнения. На 72 място във форума
    *Статистиката е направена на 23.05.05 02:00 4аса

    данните говорят сами за себе си аз няма да ги коментирам
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  17. #17
    Cyberdyne_101
    Guest

    ИКАМАКУ

    Девилче, много насериозно прие нещата

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Re: ИКАМАКУ

    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Девилче, много насериозно прие нещата
    знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд писна ми някви да ми обясняват закво било форума писна ми
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  19. #19
    Cyberdyne_101
    Guest

    АЗ СЪМ ВЕЛИК

    Така е, НО.... съм 101 % сигурен, че никой от флудърите не го ебе И мнението ти е мнение в пустиня. Ама, дано поне да ти е олекнало малко
    Няма смисъл да спориш с радиото

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    spored men puk trqbva da bude TO4NO OBRATNOTO
    horata , koito u4astvat v tazi igra , po - 4esto da si smenqt avatarite i podpisite za da ne se povtarqt edin i su6ti komplimenti ili opliuvaniq po adres na nqkoi
    na men mi pisna da pi6a za avatara na pips

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Девилче
    ПОЗДРАВЛЕНИЯ
    Не се бях хванала да направя това ама го мислех
    дано някой си вземе поука...!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '

    тук няма по сплецялни рангове В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя
    Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията
    сега ше ти обясня нещо... "Форум"-дадена група хора обединени от своите интереси коментират даден проблем,а "чат"-вид комуникиране

    сега тук трябва да си направим 1 сметка - "форум" е различно от "чат" сегааааааа тук идва и твоето мнение: "Интернета е за това " тва не е интернет, а ФОРУМ нека да продължа да разтълкувам думите ти:

    "В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви." - мислиш ли че мненията ти са свестни хахахах е тва е смех... "кефи ме" по хиляда пъти на един човек не е мнение... ако толкова ти се чати земи си един мирк и чати наволя
    "А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети." - трябва ли да ти повтарям кво е форум хаххахаха ама че несхватливи деца хахахахха
    "Но мисля,че мненията които давам са свестни " - хаххахаха шегаджийка
    "но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя " - тва твойто не е мнение а чат

    и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:

    Според изчисленията:

    В "Фън, Фън и пак фън" има 385 теми и 18261 мнения, което означава по 47,4 мнения на една тема. Това е поне тройно по голям коефициент, отколкото в който и да е друг форум.
    В темата "Потребители и Аватари" има 1155 мнения, след като темата е стартирана преди 25 дни, което означава по 46,2 мнения на ден. Сега имаме една класацийка за най много мнения в тази тема:

    1.I^dont^give^a^fuck-81 mneniq
    2.shery-80 mneniq
    3.nunc-77 mneniq

    и още една класацийка - за най "преуспял" потребител от 2005 година

    1.I^dont^give^a^fuck - регистрирана на 11 февруари 2005 с 1610 мнения. Тя е на 26 място във форума
    2.foxy_f - регистритррана на 11 февруари 2005 с 1185 мнения, на 53то място във форума
    3.Oyama-no problem - регистриран на 08 април 2005 с 972 мнения. На 72 място във форума
    *Статистиката е направена на 23.05.05 02:00 4аса

    данните говорят сами за себе си аз няма да ги коментирам
    Виж кво млъквай с глупостите си.И ти си тъпа но не съм ти го казала.Смотла.Това,че си тъпа и не схвана ,че говора за мненията които не са ми във фън фън и пак фън а за любов и другите.Аре млъквай и си гледай работата

  23. #23
    и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:
    И с какво ще ми направиш мръсно ? С това ,че нямаш капка мозък ? Тз. Мисля,че всеки който посещава форума знае къде и колко пиша и не мисля ,че ми е толкова "мръсно"

  24. #24

    Re: ИКАМАКУ

    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Девилче, много насериозно прие нещата
    знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд писна ми някви да ми обясняват закво било форума писна ми

    Щом се правиш на толкова умна,провери ли това ? Защото аз не съм от 2 месеца в форума Имам 3 ника ,който са още от 2003,2004 година.А още от създаването на форума редовно писах като гост .И точно това го бях написала в една тема така че изобщо не ми обяснявай аз от колко време съм тук

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Devil4e mn si prava! Neznam zashto naposledyk ze da mi stava mn typo vyv toq forum... Vlizam kolkoto da pro4eta nqkoq ostanala svqstna tema
    Ama kakto i da e, nai dobre e da nqma igri.. ti sama kaza zashto...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си