.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Расизъм

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    Расизъм

    Расисти ли сте? До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Protiv negri i kitaici nqmam nishto...protiv ciganite IMAM MNOGO(gadni,kradlivi sushtestva)!!!!!!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  3. #3
    Ами к`во да ти кажа... Отношението ми към хората си зависи изцяло от тях. Мисля, че не съм расистка. Познавам много добри (така да се изразя) роми, които заслужават уважение, но и много които трябва с метлата да ги трепеш(без лоши чувства ). Същото се отнася и за белите, жълтите или черните. Изцяло си зависи от хората, а не от цвета на кожата им.

    "Hominem te esse memento"

  4. #4
    Guest
    да виждала съм... много добре знам как живеят.... - аз не говоря на изуст - това хубавичко го запомни.... и затова, че живеят така са си виновни те.... хубаво си помисли преди да говориш... щото на тях шанс им се дава - Но те не го искат... и да просят и после си хващат такси да се приберат... - това не си го виждал нали... знаеш ли колко пари изкарват - щото аз знам.... - а ти вземи и се позаинтерсувай...

  5. #5
    nqam ni6to protif nikoq rasa
    i mislq 4e rasizma e za typi i
    ograni4eni hora!!!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Против негри и китайци и еврей нямам нищо против!но имам против циганите !
    те са измета на народа.. ! Жалко е ,че йм позволяваме да нарасват така, ама аз все пак съм никой да ги съдя !

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458

    Re: Расизъм

    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Расисти ли сте?NE До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Mislia 4e e dosta tapo niakoi da razdelia horata,kato dori sas sebe si ne moje da se razbere Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?
    Spored men 4ernite ili jaltiite izob6to ne sa zaslujil ignoriraneto na niakoi hora.No ciganite ne gi ponasiam.Ne 4e i edin negar ne moje da ubie.No ciganite predostata4no sa pokazali 6to za stoka sa
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340

    Re: Расизъм

    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Расисти ли сте?NE До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Mislia 4e e dosta tapo niakoi da razdelia horata,kato dori sas sebe si ne moje da se razbere Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?
    Spored men 4ernite ili jaltiite izob6to ne sa zaslujil ignoriraneto na niakoi hora.No ciganite ne gi ponasiam.Ne 4e i edin negar ne moje da ubie.No ciganite predostata4no sa pokazali 6to za stoka sa
    Елитоо , аз мн мразя цигани , поради това ,че крадът и куп други лоши неща ! За това че меришат,може да не е основание за убиване ама...

    Не искам да ги убиваме , но все пак не йм е мястото тук ,да си направят държава мангалия или както искат да си я кръстат и да си живеят там !

    Един негър едвали направил повече отколкото един бял ,просто кожата му е черна ,иначе е един от нас..!!

    Всички носят душа !
    Незнам , как ще се оправим с циганите,ама мисля,че насилието не е начина !

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    kato cqlo NE sam rasistka .. no sam protiv ciganite prosto .. de da znam .. moje da ima i dobri cigani(sigurna sam,4e ima de) ama kradlivite i gadni cigani sa pove4e ot tezi,koito zaslujavat da gi uvajava6
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    От всичко на света наи-мразя расизмът...и ЦИГАНИТЕ.
    Вярвам това всички го знаете.Иначе-циганите са гадни...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от VirginPunk
    nqam ni6to protif nikoq rasa
    i mislq 4e rasizma e za typi i
    ograni4eni hora!!!
    тва е най-вярното и точното мнение нищо против циганите, негрите(познавам едно негърче голям сладур), жълтите(една корейка познавам много готина) и всички други. Имам против човешките пороци. Защо сте толкова ограничени? Хората не се делят на черни и бяли а на добри и лоши. Не слагайте всички под един знаменател
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  12. #12
    Cyberdyne_101
    Guest

    САМО АЗ

    Мразим всичко, що чернее и турчее в тази държава.
    България за българите. Има цигани и турци, има проблем. Няма цигани и турци, има веро и сапун

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    Protiv negri i kitaici nqmam nishto...protiv ciganite IMAM MNOGO(gadni,kradlivi sushtestva)!!!!!!
    На същото мнение съм



  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Нямам нищо против другите раси, освен циганите. Всъщност циганите изобщо не са раса или отделен етнос. Те са си номади. Скитащи племена. То хубу да си скитат ама поне да имаха малко лична хигиена, съвест и маниери. Живея точно до пазара и всеки ден трябва да им търпя нахалстовто и миризмата...
    Да си основат едн държава и там да си живеят, защо трябва ние да търпим ?

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ujasno mrazq rasizma
    nqmam ni6to protiv cigani, turci, kitaici, indqnci i kakvito i da e bilo
    hora, razberete, 4e kakto ima gadni, mirizlivi, kradlivi cigani taka ima i sa6tite beli hora...
    vsi4ko spored men si zavisi ot 4oveka, ot vazpitanieto mu, ot osloviata za jivot...ne moje6 da kaje6 "toi e lo6, za6toto e evrein" ili "toi e po-dobyr ot drugite, za6toto e bql"...kakto kaza VirginPunk,rasistite sa ograni4eni hora
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    против расизма сам...нямам ни6то против негри,китаици и там сички други нито против циганите...всичко си зависи от самия човеки от условията му на живот-не те са виновни че са такива
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  17. #17

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Po KyPoNiTe:)
    Мнения
    29
    emi kato se zamislq imam protiv ciganite no vkraina smetka i te sa xora vinovni li sa che sa takiva mojexme i nie da budem takiva!!!otnosno drygite rasi ne nqmam
    Az SuM TyK, a Ti KuDe Si?
    Az MisLq Za TeB, Ti MisLiSh Li Za MeN?
    Az Te ObiChaM, a Ti MeNe ObiChaShLi Me?
    Az Te BaZiKaM, Ti VrUzVaSh Li Se?))

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Има ли смисъл да пиша?

  19. #19
    ami kato cqlo nqmam ni6to protiv
    drugite, no ima dve ne6ta koito mrazq
    -> CIGANI I KUKI !!! taka 4e - da, donqkude
    si padam razsistka!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami nyamam ni6to protiv nikoi...
    vsi4ki imat pravo na jivot, samo 4e vseki si ima svoeto
    myasto na tozi svyat i gledam az da si jiveya
    moya jivot i "ciganite, itaicite, negrite, i t.n.) da si jiveyat tehniya
    we'll die alone like a stone ^^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си