.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340

    "Малки момичета с голями батковци"

    Реших да напиша тази тема , за да вида и ващо мнение за по този въпрос "Дали е нормално момичета (13-16)да ходят с доста по-голями от тях батковци(20-25)

    За мен някакси това е ненормално,имам чувството ,че тези момчета се възползват от това ,че момичетата са малки и се хвалят тук там с какъв голям батко са и всички би дали за тях ..

    Ако ме разбрахте исках да кажа, че се възползват най кратко казано , а това мен много ме дразниии !

    Знам че тези момчета са доста по опитни от момчетата който са около 14-18, но знам ли .. някак си лудо ми стой в главата

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    ами аз ходя с 19 годишен, но само най добрите ми приятелки знаят щото не искам да го разтръбявм незнам може и да е тъпо може и да е смешно, но.... аз си го обичам
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  3. #3
    Хм,аз съм против.Защото : големите "батковци " обикновенно искат само секс.а проблема е ,че "малките момиченца" твърде много се влюбват И не ми попада приятеля ми да е по-голям от мен с 10 години.и аз какво да му говоря ?как да си пиша домашните ли ? и обикновенно интересите са различни .Това е което аз съм забелязала

  4. #4
    .



    Guess what !? Nobody cares

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Взаимно изгодно е - момичетата получават то "батковците" финансова подкрепа, която момчета на тяхната възраст не може да им осигури, а "батковците" ч..ат неопитни момиченца, което явно им доставя голямо удоволствие. Това по мое мнение си е чиста проба проституция.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Хм,аз съм против.Защото : големите "батковци " обикновенно искат само секс.а проблема е ,че "малките момиченца" твърде много се влюбват И не ми попада приятеля ми да е по-голям от мен с 10 години.и аз какво да му говоря ?как да си пиша домашните ли ? и обикновенно интересите са различни .Това е което аз съм забелязала
    Абсолютно съм съгласен с това.Но и тук както навсякъде има изключения.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    4estno kazano ne odobravqm tezi vruzki,no koi go e grija kakvo mislq az-koi sum,4e da kazvam dali tva e normalno ili ne.Kato se zamislq,tva men ne me burka,puk i seki si re6ava sam.Po4vam da go priemam za normalno-kato se ogledam iz dvora na daskalo ili po ulicite-vse nqkvi muni4ki(na godini) i do tqh nqkvi s 5-10 godini po-golemi.Ot staroto mi daskalo 2 momi4eta hodeha s 25 godi6ni!Puk i ot opit znam,4e pove4eto momi4eta si haresvat po-golemi.Az bih predpo4el da hodq s nqkoq na moqta vuzrast,a ne s po-malka

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ми имах един приятел той беше на 25 и ходеше с 14 годишно момиче....верно готина беше,но взаимно се...използваха!И кой е казъл ,че 18 годишните не са опитни нещо за мен ли искате да кажете :P :P :P :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Ми имах един приятел той беше на 25 и ходеше с 14 годишно момиче....верно готина беше,но взаимно се...използваха!И кой е казъл ,че 18 годишните не са опитни нещо за мен ли искате да кажете :P :P :P :P
    ne milo,sus sigurnost ne stava duma za teb,za6toto az potvurjdavam,4e opredeleno si te biva.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    e za liubovta nqma vazrastovi granici.koito go e izmislil e bil prav spored men 14-18 godi6nite mom4eta mislqt nai mnogo za sex i o6te nekvi gluposti,no nai ve4e za tova kak da si namerat momi4e koeto da zadovoli seksualnite im nujdi az(naprimer) mnogo pove4e haresvam batkovcite...po red pri4ini

  11. #11
    И на мен повече ми харесват батковците, но не бих тръгнала с такъв,защото знам, че няма да ме приема насериозно.В крайна сметка всеки сам решава какво да прави и останалите нямат право да го съдят.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    6toto malkite po-lesno 6te im pusnat na batkovcite, dokato edno ulegnalo momi4e na 20-25 dosta po-bano i trudno

  13. #13
    е аз разбирам разлика 2-3 години,но като видиш 14годишна с 25годишен е направо гадно!прилича ми на извращение.но както всички казаха до сега всичко опира до секса и парите

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Хаха аз пък сега ходя с един 21 гозишен а съм на 14!И със още един на 14,сега трябва да скъсам с единия ама не се знае кой...
    Мисля че е нормално...

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    Хаха аз пък сега ходя с един 21 гозишен а съм на 14!И със още един на 14,сега трябва да скъсам с единия ама не се знае кой...
    Мисля че е нормално...
    и кои ще избереш ?

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Взаимно изгодно е - момичетата получават то "батковците" финансова подкрепа, която момчета на тяхната възраст не може да им осигури, а "батковците" чукат неопитни момиченца, което явно им доставя голямо удоволствие. Това по мое мнение си е чиста проба проституция.
    Еми явно "батковците" си падат помалките момиченца, защото те си мислят, че баткото им мисли само доброто

  17. #17
    мен не ме впечатлява особено...ако ще и с 60 годишни да ходят, тяхна си работа.
    най-добрата ми приятелка (17) се подвизава с индивид на 30 и мога да кажа, че са много симпатична двойка.

  18. #18
    Баш големите фрапиращи разлики във възрастта не ми допадат много. Имам предвид около десет години. Просто не разбирам тези мъже какво искат от момичетата. Секс? Е, не знам, не съм си патила засега от батковци. Пък и най-голямата разлика с гадже, която съм имала е 4 години, която ми се вижда по-приемлива. Не знам как е във вашите очи.
    Бе не подкрепям големите разлики, когато единия от двамата е непълнолетен.

    "Hominem te esse memento"

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    hm mi shtnom sa nekade slad 13 tva ne e savsem pedofilsko, no kfo ne sam protif, moge i da sam no tva ne moge da se zabrani, na mene lichno shte mi e kofti da tragna s nekoi chichko, vapreki che e po umen opiten i tai natataka, niamam napalno sastveno mnenie

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    spored men za lubovta nqma vazrast

  21. #21
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    aми аз не одобрявам момиче да ходи с по-голям за да го използва,защото той има кола и пари.Но ако се обичат тогава вече няма нищо лошо
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  22. #22
    She-Devil
    Guest
    Chesno kazano i az ne go udobrqvam,makar che sim probvala da byda s momche na 28 - nikakyv rezultat, zarqzox go. Toi mi ugajdashe adski mnogo i ....xvana me strax, che moje da izka i sex...
    Vseki kazva che vyzrastovata razlika v lubovta ne nosi vreda, no prekalenata razlika razdelq t.nar. "vlubeni" na dva razlichni svqta! Mislq,che plus, minus 3-4 godini e v ramkite na normalnoto!!!

    LUBOVTA E NESHTO XUBAVO, NO AKO SE KONSUMIRA BLIZO DO LUBIMIQ/-ATA V GRANICITE NA DOPUSNATOTO!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Abe imam edna priqtelka k0qt0 si napravi seftet0 s nqkyf na 24 i celiq grad nau4i! I kf0 ? G0lqma rab0ta! Abe az ne bih trygnala s nqk0i sam0 6t0t0 e p0-0piten ili ne6t0 0t s0rta! Az predp04itam da si napravq sefet0 s nqk0i k0it0 si zaslujava! Ne mi puka 4e edi k0i si spal s edi k0q s 06te na 12-13 g0d! 11klas i 12klas RulzZz! haha :P

  24. #24
    DeaTHroW_ReC_F
    Guest
    PEDOFILI! PEDOFILI!

    за мене е недопустимо просто..
    вие,съгласните с това,не виждате ли че тея батковците на малките момиченца са супер грозни?прави са че само за секс ги търсат тийнчетата(щастие е ако моми4ето има 13,не мислите ли?)
    а тея малките пикли(не съм мн по-голяма де,ама не хода с "педофили") тръгват с грозниците само да се хвалят че гаджетата им са по-големи..
    което е абсолютно глупаво..

    според мене....всяко себеуважаващо се момче(тоест мъж..нали са над 20) няма да тръгне с малка..
    аз лично не съм виждала някой печен и готин да ходи с 12-13 годишна)


    между другото GIRLPOWER
    нека позная...ще избереш по-големия...защото кат напраите месец(ако напраите) щи подари плюшено мече,коет е купил с собствените си пари от денонощната му работа на която ходи,а не си е счупил касичката-прасенце за да го направи..
    не се заяждам,така направи една съученичка бивша...

    И между другото,е така да кажа...касичките прасенца ти излизат по изгодно,защото можеш да бъдеш с момчето-притежател по постоянно отколкото с приятеля ти дет бачка непрестанно..не мислите ли?

    най-голямата ми разлика с момче..беше 3 години:Р и пак искаше мн мн мн секс;Р да го духа:Д

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Имам следния въпрос: тези батковци на по 21-25 години толкова ли не могат да си намерят момиче на тяхната възраст или с една-две години по-малко, ами се хвърлят на 14-15 момиченца, които още нищо не са видяли от живота? Чудя се изобщо как им е интересно да се виждат с тях... те едва ли имат общи интереси и теми за разговор...
    Когато бях на 14 имах възможност да "ходя" с едно момче на 18, но аз не го харесвах особено, пък и четирите години разлика ми се сториха много. Не се получи нищо (по моя вина) и никога не съм съжалявала за това
    Животът е прекрасен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си