.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    buterka
    Guest

    ne iskam bebe :((((

    xorica imam 4uvstvoto 4e sma bremenna za6toto na posleak mn qm . gardite mi ne6to porasnaha a dneska kato pu6ih po4na adtski mn da mi se gadi ... predi 2 sedmici praih seks bez prezarvativ oba4e toi ne se isprazni v men pomnq go otli4no bqh otgore i sam obedena mn vnimavahme ... 4uda se dlai e stanal nqkoi fal i ako e taka 6te umra (( .. da si kopuvam li test

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Re: ne iskam bebe :((((

    Цитирай Първоначално написано от buterka
    xorica imam 4uvstvoto 4e sma bremenna za6toto na posleak mn qm . gardite mi ne6to porasnaha a dneska kato pu6ih po4na adtski mn da mi se gadi ... predi 2 sedmici praih seks bez prezarvativ oba4e toi ne se isprazni v men pomnq go otli4no bqh otgore i sam obedena mn vnimavahme ... 4uda se dlai e stanal nqkoi fal i ako e taka 6te umra (( .. da si kopuvam li test
    естествено че трябва да си купиш тест щом не си сигурна, но не пи ли някакви прортивозачатъчни? Тва е много безразсъдно Иначе щом не ти се е изпразнил и си сигурна... Кво се притесняваш? По спокойно момиче няма нищо страшно
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  3. #3
    buterka
    Guest
    da ama ako e kapnalo malko ili of nz 6e si napravq test 4e 6e se pobarkam

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    kupuvai vednaga, ako ima6 sumneniq, makar da si mislq 4e ni6to nqma da ima, prosto ima6 nqkuv 6a6

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    ti4ai za test.kato ne ste polzvali prezervativ nema garanciq 4e ne si bremenna.

  6. #6
    buterka
    Guest
    oooooo strah me e ako se okaje polojitelen kakvo 6te pravq ((((((((((((

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от buterka
    oooooo strah me e ako se okaje polojitelen kakvo 6te pravq ((((((((((((
    пишкай бързо не мисли за нищо друго после пиши резултата и ще мислим нататък
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    и аз сега съм малко на тръни...и ще изчакам да мине една седмица и ще си купя тест...лошо е така ама понякога и такива неща стават а може да имаш по-голям апетит по много причини...може да е и от стреса...да не би скоро да ти идва и затова да са ти набъбнали гърдите? има много вероятности...вземи си тест за да бъдеш сигурна...напълно разбирам какво ти е,защото и аз съм в същото положение,обаче при нас се скъса презерватива...бъди спокойна не се притеснявай излишно щото тоя стрес е направо убийствен стискам палци да няма нищо...дано и при мен да е така иначе наистина не знам какво ще правя...ааа и още нещо...твърде рано е да ти набъбват гърдите....пък за цигарата може да е временно неразположение...само не се шашкай излишно

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    e vse pak po-dobre e da si go napravi6 testa, ako e otricatelen 6te se uspokoi6, a ako e polojitelen pone 6te rabere6 po-rano i 6te e po-lesno deistvaneto natatuk.
    Aide kato ima6 rezultat pi6i

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    някъде отвъд...
    Мнения
    381
    Abe bebeta ne se pravqt tolkoz lesno,ama znae6 li...Ti4ai za test
    Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, наивна много пъти, шарена, непослушна, но никога тиха.И ще викам докато някой чуе гласа ми...

  11. #11
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    Moqt savet e da vzemesh test i ako nesto ne e nared otidi na ginekolkog zashtoto e minalo dosta vreme i neznam kakvo hap4e moje da vzemesh...zashtoto POSTINOR DUO se pie 72 chasa sled poloviq akt..taka 4e probvai s test i vij kakvo shte stane i posle kakto ti kazah ako ima problem otidi na gonekolkog

  12. #12
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Леле,това е ужасно!Много ти съчувствам.Но знай едно-ако е било преди 2 седмици и сега ти се гади,това не значи ,че е защото си бременна.Все пак яйцеклетката се опложда до 3 дни след като сперматозоидите са навлязли в теб.Ако е така,значи си бременна от 11 дни,а аз съм чувала,че започва да се гади много по-късно от 11 дни-нялъде кам 1 месец...успокой се и си вземи тест,за да си сигурна
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90

    Re: ne iskam bebe :((((

    Цитирай Първоначално написано от buterka
    xorica imam 4uvstvoto 4e sma bremenna za6toto na posleak mn qm . gardite mi ne6to porasnaha a dneska kato pu6ih po4na adtski mn da mi se gadi ... predi 2 sedmici praih seks bez prezarvativ oba4e toi ne se isprazni v men pomnq go otli4no bqh otgore i sam obedena mn vnimavahme ... 4uda se dlai e stanal nqkoi fal i ako e taka 6te umra (( .. da si kopuvam li test
    Taka taka-to budallaka ne hodi po gorata am po horata! Revi sq revi! Pone shte se nauchish che se izpolzva prezervativ ako ne drugo!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    eee kak da ne si kupi6,ne mojem vse pak da gadaem,ne se 4udi a si kupuvai barzo

  15. #15
    Хм.... Каза Доктор Ох Боли давай още го наври каза и вратата тресна при вида на путка тесна !

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 11 от правилника!
    Благодаря!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    Цитирай Първоначално написано от buterka
    oooooo strah me e ako se okaje polojitelen kakvo 6te pravq ((((((((((((
    akos i tolkova umna, da pravi6 sex i bez prezervativ- 6te si go rodi6, 6te go gleda6 i tva e ...
    za seg si kupi test i ako e polojitelen- vie ste si vinovni !
    we'll die alone like a stone ^^

  17. #17

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    oRLanDo CiTY
    Мнения
    14
    Еее бате ква подкрепа давате на момичето.. !Найстина най одачния начин е да си купиш тест..ако вече не си го направила..
    Живей така, че когато умреш гаргите да грачат, курвите кръв да храчат а момчетата за теб да плачат!

  18. #18
    Guest
    и в крайна сметка какво стана?бременна ли си?

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    и в крайна сметка какво стана?бременна ли си?
    за кфо връщаш темата ве глей от кога е баси
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  20. #20
    Elena17
    Guest
    И при мен се е слчвало,аз от 1 година го правя без презарватив и до сега е нямало проблеми,но за по сигурно си купи тет

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Elena17
    И при мен се е слчвало,аз от 1 година го правя без презарватив и до сега е нямало проблеми,но за по сигурно си купи тет
    \


    laf test weee. Tq ako e bila bremenna trqbva ve4e da rajda

  22. #22
    Темата от одавна вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си