.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: za Telefonite

  1. #1
    Guest

    za Telefonite

    do 6 yuni nai-kasno trqbva da si izbera telefon..pls kajete nqkakiv gotin s ekstri i sa6to i na van6no da e hubav i razbira se izdarjliv!cenata da e nqkade do 450lv maksimum :P Aide vie ste!pomagaite 4e nqma mnogo vreme!
    thanks predvaritelno!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Ем не знам, ако си момиче, май най-добре да си вземеш някакъв от тия, дето се сгъват, защото в една дамска чанта мястото е кът. Аз лично симпатизирам на Samsung. Моделите Е800, Е600, Е330 са ми любимите. Само Е800 новичък е малко над 450 лв, другите два в Германос май са под 450 лв.
    За момчета ми се струват подходящи Нокиите и Сони-Ериксон. Не съм запозната много, обаче ми казаха, че Сони Ериксон К500 бил добър телефон. И цената му е до 450 лв мисля. Но и при момчетата според мен, добре се вписват Сасмунгите (които по мое мнение са с най-добрия дизайн). Не си вземай Сименс, защото много са им бавни менютата (освен, ако не си вземеш някой от по-старите модели, или такъв без много функции). Можеш да разгледаш тук:
    www.mobilebulgaria.com
    За всеки телефон има описани функциите, разни магазини за он лайн продажба, има и мнения за всеки телефон. Мисля, че човек ако сам си избере, ще е най-доволен

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Ami trqva parvo da kajesh kakvo tochno iskash pone model!? A lichno osven NOKIA drugo ne priznavam ama o si zavisi ot choveka i ot jelanieto mu!
    Slez po magazinite s nqkoi tvoi poznat koito razbira ot telefoni i razgledaite moje neshto prosto da ti haresa!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  4. #4
    Guest
    Sony Ericsson T630! e tva e telefona nema da ostane6 razo4arovan...Ima si si4ko nujno bez nenujni gluposti,iz4isten dizain,display-q e mn dobur,polifoniqta su6to e na 6,ima bluetooth i infrared port,abe si4ko bateriqta su6to durji vij nekade info za nego...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168

    proffi

    тела който търсиш е NOKIA 6230i
    Lozenec Hills Is Where I Live


  6. #6
    Най-добре ще е да кажеш какво очакваш от един телефон и за какво ще го използваш, така ще можем по-лесно да те насочим към конкретен модел. За момичетата най-добре би паснал някой от слайд моделите (Bimper-ska е дала пример). За момчетата... тук има по-голям избор, защото може и телефон с малко по-големи размери.
    SE K500i е добро решение, като съотношение цена-качество (цената е около 250 лв.).
    SE Т630 е малко под 250 лв. (около 220 лв.), но сравнявани с K500i, определено вторият е по-добър (според мен). Веднага ще кажа защо - по-голямата вградена памет, mp3 palyer-a, записът на видео.
    Nokia 6230i е поне 100 лв. над сумата, която ще бъде отделена за GSM от човека пуснал темата. А и според мен не е най-удачният вариант, като цена-качество.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    NoKIA ruLz !

  8. #8
    Guest
    ami nqkakiv s ekstri i sa6toto vreme krasiv i ne tolkova golqm,nqmam predpo4itanie za marka samo da ne Siemens ili nqkakvi dr neizvestni i 6ibani marki!momi4e sam! :P pls aide kazvaite i drugi predlojeniq...az si padam po tel s nai-razli4ni ekstri...

  9. #9
    Guest

    Re: proffi

    Цитирай Първоначално написано от Giovanni
    тела който търсиш е NOKIA 6230i
    аз съм с такъв и съм много доволнаима си всичко-не е натруфен мп3 плеърчето е добро.... радиото също...можеш да си записваш некфи филмчета(дължината зависи от оставащата ти памет,а тя е голяма...) абе всичко си е перфектно
    ама цената немога да ти кажа..по Коледа беше 600 май сигурно са я смъкнали

  10. #10
    DeaTHroW-ReC
    Guest

    Re: proffi

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Giovanni
    тела който търсиш е NOKIA 6230i
    аз съм с такъв и съм много доволнаима си всичко-не е натруфен мп3 плеърчето е добро.... радиото също...можеш да си записваш некфи филмчета(дължината зависи от оставащата ти памет,а тя е голяма...) абе всичко си е перфектно
    ама цената немога да ти кажа..по Коледа беше 600 май сигурно са я смъкнали
    bqh az:R

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от Napu6en-Buhal
    NoKIA ruLz !
    аха

  12. #12
    аз бих си взела samsung X450-супер нежен и красив е, а и е евтин
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  13. #13
    Guest
    Е800

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]Е800
    при цялото ми уважение, аз имам Е800 и той струва 709лева, а тука имаме лимит все пак
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]Е800
    при цялото ми уважение, аз имам Е800 и той струва 709лева, а тука имаме лимит все пак
    А твоят телефон кога си го взела на тази цена? Цените на повечето телефони не се задържат, винаги има спад.
    Нормална е тази цена, ако си го взела преди няколко месеца. Ако си го взела наскоро (по цената предполагам от Германос или М-тел), то значи си се пре*бала. :P В момента средната цена на този модел е около 420 лв. с 12 месеца гаранция.

  16. #16
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]Е800
    при цялото ми уважение, аз имам Е800 и той струва 709лева, а тука имаме лимит все пак
    Втора ръка в един магазин в София (в Красно село) струва 200 лева, при това ПЕРФЕКТЕН! Но, кой, както се уреди. Лятото чак ще мисля за телефон, сега не ми е до телефони, макар да имам нужда от смяна на моя.
    Левски шампион але але!

  17. #17
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Скоро си взех Самсунг х640 и съм адски доволна от него... има си камера, много функции ... ето ти сайт да разгледаш http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=732
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Ем не знам, ако си момиче, май най-добре да си вземеш някакъв от тия, дето се сгъват, защото в една дамска чанта мястото е кът.
    KOLKO UMNO SAMO!!!Ami zamislqla li si se che ima i momi4eta kato men koito ne nosqt DAMSKI CHANTICHKI i ne se kefat na nekvi djofrilishta,lyskavo,iskrqshto i takiva selqnii?!Are molq vi predi da pi6ete mislete malko?!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Сони Ериксон К700и

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си