.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Guest

    Nescafé frappé

    [b][color=darkblue]Kakva e tainata na tova nescaf

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    spored men twa ne staa s razbiwane...te mai poprincip go praat na ma6ina
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    slance, slagash kafe, slagash voda i slagash dve tri buchki led i taka traskash ne samo voda s kafe! Uspeh i da kajesh dali e stanalo! AAAA i nakraq leda ne e nujno da go ostavqsh samo go izpolzvash za da razbie na pqna kafeto neznam dali pravilno sam se izrazila ama opitai!!!!!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Цитирай Първоначално написано от naty
    spored men twa ne staa s razbiwane...te mai poprincip go praat na ma6ina
    Ako nqmash mashina a v pomalkite kvartalni kafeta nqma frape se pravi i s sheikar!
    Taka che moje moje i oshte kak!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  5. #5
    ще не пробваш с мляко-велика пяна прави! с вода има вкус на пикня.

  6. #6
    недей да пълниш догоре с вода-остави място, за да може да стане пяната
    I'm different...


  7. #7
    зимаш си от магазина има едни шеикари и по 50 ст има слагаш малко кафе и захар (задължително) и малко вода 1-2 праста и почва6 да биеш. после слагаш в една чаша лед и леко сипваш кафето в/у леда за да не падне пяната и може да сипеш и мляко става по хубаво

  8. #8
    Ами взема се пакетче нескафе аз си вземам от тия за една чаша към 5 са ми достатъчни сипвам ги в някой буркан обикновенно и слагам 5 лъжици захар. Купуваш си една кока кола и сипваш малко и го разбиваш след това само доливаш кола и пожелание лед.
    Аз след като изпия 2 такива лягам да спя.
    Не ми деиства туй кафе

  9. #9
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Неочаквана комбинация! Не три, а две в едно - фелацио!
    Левски шампион але але!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Аз имам оригиналния шейкър на Нескафе (ония със синята капачка). Та вътре имаше следната рецепта:
    нижни са:
    1. Лъжичка Нескафе
    2. ПОНЕ 1 чаена лъжичка захар
    3. 2-3 кубчета лед
    4. по желание - мляко (колкото искаш)
    Значи тайната е, че се сипват захарта и кафето в шейкъра, после се слагат ледчетата и вода, около 3 пръста, не до горе. После яко клатиш! Едва след като е станало с пяна, слагаш млякото. Ако го сипеш при биенето, става само разбита вода с кафе и мляко. Просто мляко при разбиването не трябва да има изобщо. Ако нямаш шейкър, подходящ е и буркан (по-добре обаче нещо метално или пластмасово, понеже от леда поже буркана да се спраска). Става и с бутилка от Кола - 0,5 л., обаче трудно се изсипва всичката пяна.
    Успех

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  11. #11
    Guest
    blagodarq na vsichki ytre shte probvam dano stane

  12. #12
    DeaTHroW-ReC
    Guest
    а аз да питам,нужно ли е да е нескафе?:Р

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC
    а аз да питам,нужно ли е да е нескафе?:Р
    Ами да трябва да е защото само то е на гранули и се разтваря напълно пражил сум си и с обкновенно кафе и сякш пиеш пясък и пак ме кефеше


  14. #14
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Днес в Стар Академи казаха тайната, но тъй като кафе (и неговите разновидности) не пия, затова не слушах внимателно. Разбрах само, че млякото трябва да е 2 сантиметра, за да се усети вкуса на кафето. Показваха и нагледно как точно се прави, но не привлякоха вниманието ми.
    Левски шампион але але!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си