.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

  2. #2
    Ооо, отвратително! Мерси за поучителния пост, ама щях да се издрайфам...

    "Hominem te esse memento"

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    V momenta ima BUM na bolestite prenasqni po polov put i kakto vsi4ki znaem nqma nai-strashnata e SPIN-a!Za sujalenie moje bi bulgarskite teenove ne znaqt dostatu4no za opasnostta koqto ima dori pri sex-a s gadjeto,da ne govorim s nqkoi za edna nosht!I edva li nqkoi se zamislq kakvo moje da mu doide na glavata ot sex bez prezervativ!...Mislq 4e vuv vremeto koeto jiveem trqbva da se obqsnqva na decata oshte ot malki(govorq kogato stanat gotovi za da razbirat ot tezi neshta) 4e trqbva da budat otgovorni i da mislqt za posledstviqta...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  4. #4
    lele maiko
    Guest
    EEE pich chestno shtqh da povarna ama Tolkozdadno mi stana che utre shte ida na urolog ei taka na kontrolen pregled

  5. #5
    Guest
    Tova me nakara da se zamislia!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    au tezi snimki bqha meko kazani ujasni
    ama gi izgledah VSI4KITE,za da mi stana naistina
    huper mega gadno i NIKOGA,ama NIKOGA da ne si pomislq
    da prava sex bez prezervativ ne,4e do sega mi e minavalo prez akula - nqma prezervativ,nqma sex
    no sega 100 na 100 nqma da mi doide na um tazi GLUPAVA ideq
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Guest
    Az sam sashto na mnenie,che sex triabva da se pravi s prezervativ!!!No ako imash gadje poveche ot 1 godina i ste napalno sigorni edin v drug i ste se izledvali predi tva mislia che niama nikakav problem

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Az sam sashto na mnenie,che sex triabva da se pravi s prezervativ!!!No ako imash gadje poveche ot 1 godina i ste napalno sigorni edin v drug i ste se izledvali predi tva mislia che niama nikakav problem
    e tuk mai ne stava duma za takiva slu4ai ..
    smisal tuk stava duma,ako spi6 s nqkogo samo za 1 no6t
    ili ako si s gadjeto si ot skoro i ne ste sigurni edin v drug..
    no ina4e ako hodi6 s nqkogo 1 godina i dori ste si pravili izsledvania,koito pokazvat,4e ste 4isti i si imate doverie i az mislq,4e nqma peoblem,ama ina4e PREZERVATIVA trqbva da se polzva 100%
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90

    Zashto trqbva nqkoii da go kaje za da si vzemat vsichki pouka ne mi e qsno????? To ako ne beshe nujen prezervativa horata nqmashe da go izmisliat!
    Ama na...to si lichi ot teq snimki kolko se izpolzva!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Tova mai 6te nakara mnoooogo hora da se zamislqt az ne mojah da gi vidq vsi4kite samo 2-3 6tot to ne si e za gledane.Se pak umnite hora znaqt kak.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: Vajna tema-kakvo stava kat ne polzvash kaput

    ujas uspqh da vidq samo 5 ne moga pove4e,dr ne gi 6ta...t'va naistina e mn pou4itelna tema.6te povyrna sq acki mi se gadi.be6e ujasno...

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Ооо, Господи, това са най-отвратителните неща, които съм виждала! Просто не мога да разгледам всичките...ще повърна!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mnogo sa gadni,
    no as s moq priqtel sum ot mnogo vreme zaedno imame si doverie i taka nqma stra6no, za tova i rqdko polzvame prezervativi

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Tova me nakara da se zamislia!!!
    Кво те кара да се замислиш. Тва те кара да не правиш секс повече. Мамка му qdosan_M може ли да пускаш такива снимки бе. Предупреждавай вече!!!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    снимките че бяха отвратителни бяха ама ги изгледах всичките за да си взема поука и наистина това ме отказа от секса без презерватив и без това съм си патила...

  16. #16
    ujasena
    Guest
    snimkite bqha otvratitelni oba4e si struva da gi vid6. mnogo tiin4eta si mislkqt 4e nqma tochno na tqh da im se slu4i...oba4e to tva ne e vupros na kusmet a na predpazni merki. to pove4eto ot dumi ne razbirat ne se strqskat sqka6. no puk tiq snimki bi trqbvalo da otkajat vseki ot ideqta za sex bez prezervativ. az li4no o6te ne sum spala s mom4e, 6toto sum na 14 i zasega malko se otvratih ama 6t6e mi mine
    samo da ne mi mine i ujasa ot snimkite 4e da pomnq kvo moje da me spoleti. \


    UMNATA!!

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    40
    ЛЕЛЕ Ужас!!!Много поучителна тема,но лошото й е че за малко да се срещна повторно сс пицата която изядох преди час
    "Защо очите ти са толкова красиви?
    Защо ли казваш думи винаги лъжливи?
    Защо ли моето сърце така наказа?
    Защо обичам те и истински те мразя"

  18. #18
    bo}|{eCTBeHa
    Guest
    ooo izdraifax se!!!!4estno.ujassssssssssno e mnogo pou4itelno

  19. #19
    Guest
    mnogo e pou4itelno i naistina me nakara da se zamislq ..no usqh da vida edva 5 6toto naistina e mnogo gnusno ;[ dano na nikoi da ne mu se slu4va

  20. #20
    Yo-yo-yo
    Guest
    ужас, ужас е т`ва беше много много гадно. изгледах три снимки и ... а да - споменах ли че са ужасно много гадни?!? кой побликува такива снимки изобщо?
    uh, няма да вечерям заради т`ва...

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SkAtE^FeNkA
    Ооо, отвратително! Мерси за поучителния пост, ама щях да се издрайфам...
    И аз мамуууууууу лелелелел

  22. #22
    aniiiiiiiiiiiiiiii_to
    Guest

    leleleeeee

    boje tova naistina e ujastno,otvratitelno e izgledah gi vsi4kite s pritaen dahh za6toto 6tqh da povarna.eee kvo pove4e trq da vidim za da prodaljavame da praim sex sas seki sre6nat daje i bez prezarvativ,no moga da kaja 4e dosega sam polzvala 10-15 pati prezarvativi
    i po4ti vseki pat-toi se kasa e kak moje da se predpazim s tqh kato te se kasat.kak nqma da ima hora s veneri4eski bolesti.

  23. #23
    Guest
    aaaaa....... blqks......ujas prosto nqmam dumi naprao mi sa draifa

  24. #24
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    щях да се изповръщам тези снимки меко казано са отвратителни ,направо ..даже не ги изгледах сички
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си