.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    depresanta
    Guest

    jestoko skarvane s ba6ta mi :(((

    dnes naobed mnogo jestoko se skarah s ba6ta mi, za6toto toi me obvinqva 4e az sum vinoven za6toto sum se sblijil s personala na zavedenieto ni i zatpva praveli kakvoto si iskat.Az bqh dosta umoren i iznerven sled daskaloto i mu kazah 4e ne me interesuva i da prestane da me tormozi.toi go prie dosta navutre i mai kaza : " ti si edin bokluk...pove4e ne zna4i6 ni6to za men...opravqi se sam...ne sikai pari ot men... daje neta 6te mi spira ot ytre (( tva be6e prosto yjasno zlobno izkazvane ot negova strana.kak da postupq? da mu se izvinq li? iskam suveti do 23 4asa dnes kogato 6te se opitam da govorq s nego

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi 6te mu mine predpolagam skoro, no ako iska6 mu se izvini, ma i as nz za kakvo

  3. #3
    stasiii
    Guest
    ne se pritesniavai az sum se karala s moia bashta mnogo 4esto bih kazala 4e vsiaka ve4er se karame otna4alo i az taka se pritesniavah ama posle mu sviknah pri nas e imalo i po jestoki skandali ama na bashtite im minava edin put me izgoni subra mi bagaja i me izgoni pred bivsheto mi gadje kaza 4e pove4e nqma da mi otvori vratata da be da?!! izmislici !! sigorno taka i s tvoia bashta 6te stane ne mi se vqrva da ti spre parite !!! 6te mu mine 6te vidish vse pak vsi4ki se karame s roditelite ni!! A kolkoto do tova 4e si se sblijil s personala kaji mu 4e nqma nishto losho v tova vse pak ne trqbva da se durjish zle s rabotnicite 6toto mojesh i bez tqh da ostanesh !!! Stiskam ti palci i ako stane mnogo zle izvini mu se!! vse pak bashta ti e i nqma nishto losho v tova da se izvinish tova dori e super! v nqkoi slu4ei priznavash greshkite si!!USPEH OT MEN

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ami izvini mu se ... makar4e ne vijdam pri4ina...
    no vse pak pogovori s nego i mu se izvini
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ami izvini mu se ... makar4e ne vijdam pri4ina...
    no vse pak pogovori s nego i mu se izvini
    Ами наистина няма за какво толкова да му се извиняваш,
    просто говори с него, изяснете се, предполагам че и на него ще му мине. Обясни му че си бил уморен, че не си искал да се засяга и т.н., ще се оправите без борба.

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Guest
    vaob6te da neti puka,6te mu mine do utre,daje posle moje toi da iska da ti se izviniava

  7. #7
    Аз също не мисля,че има защо да му се извиняваш.Според мен това го е казал в момент на ярост и не е знаел точно какво да направи.Тогава хората говорят неща, които не мислят.Дори може и той да не ти се извини, а да се държи все едно нищо не се е случвало.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 7:19 pm Заглавие:
    Аз преди време имах същият проблем и знаеш ли какво направих но ми обещай че няма да казваш на МВР и на Бойко! Взех една бормашина един трион и един секач и малко човали . Докато спеше гадният урод включих Бормашината скочих върху него в леглото и почнах да му дупча главата с най-голямата бургия мръсникът издъхна след 10 мин. След това взех триона и почнах да го развасовам запазих някоя друга ръка за зимата обезкостих го със секача и един чук и след това месото го направих на кайма и нахраних уличните кучета а кокалите още ги пазя в мазето никой нищо и не разбра. После ми звъняха вкъщи от Работата му и от МВР и аз им казах че последно като съм го видял е отишъл да нахрани кучетата !!! И така си живея и до днес с мир и Любов С майка ми се случи нещо по нтересно но това е друга история......... !!!


    ти ше спреш ли с тея глупости?май май нещо вечe се оливаш!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    а колкото до скарването с баща ти,споко!извини му се дори да не си направил нищо ше му мине

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Пробвай с извинението ти не си воновен ама това мисля че ще помогне нбека си помисли че си осъзнал вината и(която ти нямаш) и така може би ще подейства даже за да е по трогателно се и разплачи
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  11. #11
    sladka{}bolka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ashley
    Аз също не мисля,че има защо да му се извиняваш.Според мен това го е казал в момент на ярост и не е знаел точно какво да направи.Тогава хората говорят неща, които не мислят.Дори може и той да не ти се извини, а да се държи все едно нищо не се е случвало.
    напълно съм съгласна спокойно на всеки се случва да се скара с родителите си и мисля че няма място за притеснение.УСПЕХ!

  12. #12
    Гледайте датите! Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си