.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    Помощ за модове и админи

    Какво ще кажете, ако има тема или раздел за даване на инфо за разни нарушения, която да е в помощ на модовете и админите? Май разделът "Предложения,похвали, критики и въпроси" си е за тая работа, обаче почти никой не поства такива неща в него.
    Лично аз срещам доста мнения, които направо си плачат за модериране, а не се променят от модераторите. Като пример давам мненията на TupBush, който според мен,нищо смислено не казва, а само псува. Направо си плаче да го изритат от форума.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе

  3. #3
    Cyberdyne_101
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе
    Само забрави да сложиш "РЕКЛАМА"

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе
    hahah...ti osven, 4e si samohvalko si i flooder...za t'va ima6 opit... no, za da se navira6 da stane6 mod e normalno pone da si registriran ot edno izvestno vreme...a ne ot predi mesec i polovina...

    zabravih da dobavya- az sym Za .. dobra ideya...
    we'll die alone like a stone ^^

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    тва е добра идея ,но не трябва ли в тоя раздел да става това?..или просто да има такава тема ,в която да се слагат нарущенията

  6. #6
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Aми то преди имаше една тема за големите аватари и
    подпоси, която затъня някъде, предполагам че ако се направи и такава, за помощ на модовете, за не повече от месец ще загине, някъде в дълбините на сайта. Идеята си е добра, щото сайта е голям и модовете едва ли успяват да фокусират всичко...Ако темата се маркира като важна или аз не знам какво, може и да се получи...

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
    основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
    Za dobro ili za lo6o...
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
    основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
    Za dobro ili za lo6o...
    Ами ние можем да им показваме просто някои нередности. Никой няма да ги принуждава да си вършат работата по един или друг начин. Ето например днес какво мнение видях по обяд:
    Цитирай Първоначално написано от TupBush
    Еби се без капут много просто !
    А мнението е дадено в сряда на 01 юни!!! А имам сериозни подозрения, че този потребител е едновремешният NSpi4. Нямам повече какво да добавя.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429

    Re: Помощ за модове и админи

    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Какво ще кажете, ако има тема или раздел за даване на инфо за разни нарушения, която да е в помощ на модовете и админите? Май разделът "Предложения,похвали, критики и въпроси" си е за тая работа, обаче почти никой не поства такива неща в него.
    Лично аз срещам доста мнения, които направо си плачат за модериране, а не се променят от модераторите. Като пример давам мненията на TupBush, който според мен,нищо смислено не казва, а само псува. Направо си плаче да го изритат от форума.
    Ако се направи такава тема тя трябва да е важна, защото след време ще се загуби, TupBush и според мен си плаче за бан!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе
    о ако ти станеш мод направо си стягам багажа преди да си баннал половината народ с малки изклиучения( )включително и мен. Само тва остава втори ден в форума и вече мод. напрао администратор да те направят не щеш ли???
    иначе темата е добра и съм за
    [/b]
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Аз не съм съгласна... може би тема, може и на лични, но цял раздел Има къде къде по-важни раздели за правене от такъв.
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    След като прочетох мненията ви, стигнах до следните изводи:
    1. Добре ще е, да има важна тема "Помощ на модове и админи", която да е в този раздел, вместо цял нов раздел
    2. Foursquare, едва ли ще станеш модератор
    3. Трябва да се изкаже по темата някой от "ръководството"
    4. Ако не заключат или изтрият тази тема, предлагам тук да даваме линкове за теми, в които има нарушения.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  13. #13
    Zdraveite,

    ne misli ache temata moje da e samo edna, zashtoto narusheniata sa dosta za da mogat da se publikuvat v mnogo i razlichni temi. tochno tuk misli ache e miastoto za tova. Pravete temi sys zaglavie svyrzana s narushenito - naprimer "flood vyv foruma" ili "golemi avatari". Sled kato bydat fixvani temite sht ebydat premahvani za da e po-pregledno i da ne zadrystvame foruma s temi koito veche ne sa aktualni. Mislia che tova e dobro reshenie i shte svyrshi rabota.

    Otnosno TupBush - toi veche e predupreden oficialno, i negovite deistvia se dokladvat na MVR (dokolkoto te narushavat zakonite na R. Bulgaria priako ili kosveno). Vreme e da zapochne da se zpazva zakona v tazi dyrjava i razni momchenca koito si misliat che internet gi pravi nedosegaemi i imat pravo da se gavriat s drugite hora online da si poluchat zaslujenoto.

    Ta s dve dumi: podkrepiam ideiata!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Цитирай Първоначално написано от Immortality_
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе
    hahah...ti osven, 4e si samohvalko si i flooder...za t'va ima6 opit... no, za da se navira6 da stane6 mod e normalno pone da si registriran ot edno izvestno vreme...a ne ot predi mesec i polovina...

    zabravih da dobavya- az sym Za .. dobra ideya...
    миличка май не разбираш много от форуми,но не всеки се е родил научен..
    имам опит не от това ,че флууда в игрите на форума ,а това от кога си регистриран по човек ли те прави.. значи тези който са регнати от 2 години са по-умни или по опитни..кво .. ?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ами и аз п0дкрепям идеята!

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    [quote="Bimper-ska"]
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    [b]Ето например днес какво мнение видях по обяд:
    Цитирай Първоначално написано от TupBush
    Еби се без капут много просто !
    А мнението е дадено в сряда на 01 юни!!! А имам сериозни подозрения, че този потребител е едновремешният NSpi4. Нямам повече какво да добавя.
    Еми той е...познала си го..браво

    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе
    Ако беше от повечко време във форума щеше да знаеш, че не е леко да си мод. Пък ако се разровиш ще намериш темите и ще разбереш каква отговорност е


    Алекс, и ся к'во ще го правим това нащо момче "ТъпБуш"?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си