.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    дедо мраз.
    Guest

    към момичетата относно момчетата.....

    момичета,кефите ли се на момчета,които се обличат с прилепнали дрешки,блузки,ризки,пантал нки и са едни такива по-нежни във физиономията.такива на които останалите момчета им викат "педали",или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
    кажете вашето мнение.

  2. #2
    Guest
    Защо темата да не става и за момчета?

    Аз примерно нося по-широки дрехи, защото не мога да си сложа панталон по мене ... просто ми е некомфортно. Ризи ... става, макар че не не нося много ... :P

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami men ne me kefyta...
    kakto ti go kaza- prili4at si na pedal4eta...
    za da mi haresa tryabva da mu e nabodila bradata i da ima gaden pogled...

    a otnosno prilepnalite dre6ki- sme6no e da vidi6 nyakoy gyrdjav ... koja i kosmi da se nosi s takiva dre6ki
    we'll die alone like a stone ^^

  4. #4
    дедо мраз.
    Guest
    естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
    и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от дедо мраз.
    естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
    и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока
    Ти си решаваш ... никога не съм се водил по модата и никога няма да се водя по нея, независимо, че леля ми работи в центъра на модата ... просто е банално. Когато имаш собствен стил според мен може да се гордееш със себе си ... да има самочуствие и мога да ти кажа, че доста хора ще почнат да те копират ... :P

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от дедо мраз.
    естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
    и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока
    Ти си решаваш ... никога не съм се водил по модата и никога няма да се водя по нея, независимо, че леля ми работи в центъра на модата ... просто е банално. Когато имаш собствен стил според мен може да се гордееш със себе си ... да има самочуствие и мога да ти кажа, че доста хора ще почнат да те копират ... :P

    напълно те подкрепям и аз винаги съм си със собствен стил,но искам да измисля някакъв нов хибрид..

  7. #7

    Re: към момичетата относно момчетата.....

    Цитирай Първоначално написано от дедо мраз.
    момичета,кефите ли се на момчета,които се обличат с прилепнали дрешки,блузки,ризки,пантал нки и са едни такива по-нежни във физиономията.такива на които останалите момчета им викат "педали",или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
    кажете вашето мнение.
    Emi zavisi si ot 4oveka...ima na nqkoi na koito im stoi hubavo,ama mene li4no dosta pove4e me kefat smuknatite tip "sk8tur"...Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi",a pove4eto koito hodqt s prilepnali dre6ki ne sa s kecove. E ima nqkoi guzeta koito hodqt s nqkvi mnoo qki dre6ki ama sa rqdkost
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  8. #8
    абе тея с прилепналите дрехи ми приличан на някави гействени комплексарчета.според мен изискаността е за момичета.както казват мъжът трябва да е мъж

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    не ме кефят въобще
    даже може да се каже че са ми смешни

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    drazni me hubavo, negno lize i nekakvi razmaknati drehi

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от naty
    не ме кефят въобще
    даже може да се каже че са ми смешни
    аха прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва на момчетата,кво има за подчертаване?

  12. #12
    леле, като си натъпкали панталоните в боксьорски патъчки и едни женствени блузета...нямам думи, наистина!
    но най-неприятното ми е, че вече е модерно да си гей и да се правиш на пу*ка от друга страна аз си падам по по-женствени, но по възможност да не се водят по модата...като Ville Valo или тоя от подписа ми (Hayden Christensen). тъпо е да се правиш на педро..

  13. #13
    Guest
    Az si padam po takiva maje

    "или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
    кажете вашето мнение."

    No pak zashto da ne se oblichat po modata?

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Цитирай Първоначално написано от naty
    не ме кефят въобще
    даже може да се каже че са ми смешни
    аха прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва на момчетата,кво има за подчертаване?

    Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Цитирай Първоначално написано от naty
    не ме кефят въобще
    даже може да се каже че са ми смешни
    аха прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва на момчетата,кво има за подчертаване?

    Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?
    Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Цитирай Първоначално написано от naty
    не ме кефят въобще
    даже може да се каже че са ми смешни
    аха прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва на момчетата,кво има за подчертаване?

    Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?
    Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P
    hohol snimki imash li, s takav pantalon de

  17. #17
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ами аз лично не харевам момчета със прилепнали блузи ! Може би риза ... а за дънките ... също да не са прилепнали , но да не са и широки ... абе нормални дънки и панталони
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче...
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
    Ахахах, ае момичетата са мн зле.

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче...
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
    Ахахах, ае момичетата са мн зле.
    Ем :P така е ... който ходи на фитнес и яде здравословно :P

    Цитирай Първоначално написано от Сладичко_bi
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P
    hohol snimki imash li, s takav pantalon de
    Имам някъде от бала на сестра ми ... като намеря ще кача :P

  20. #20
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче...
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
    Ахахах, ае момичетата са мн зле.
    Е, това е истинско мнение. Това момичетата са странни кифли! Харесват хубави тела, а когато ги показваме и изведнъж голяма драма, било педалско, било еди какво си. Ходете в залата да видите как се прави такова тяло, и колко пот отива, за да има какво да сложиш в тая тениска, пък тогава говорете какво харесвате и какво не!
    Левски шампион але але!

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче...
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
    Ахахах, ае момичетата са мн зле.
    Е, това е истинско мнение. Това момичетата са странни кифли! Харесват хубави тела, а когато ги показваме и изведнъж голяма драма, било педалско, било еди какво си. Ходете в залата да видите как се прави такова тяло, и колко пот отива, за да има какво да сложиш в тая тениска, пък тогава говорете какво харесвате и какво не!

    Da i az sam na sahstoto mnenie!!!!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Цитирай Първоначално написано от пипс
    абе тея с прилепналите дрехи ми приличан на някави гействени комплексарчета.според мен изискаността е за момичета.както казват мъжът трябва да е мъж
    И аз съм на това мнение!
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: към момичетата относно момчетата.....

    kefq se na mom4eta koito sa majkari i se obli4at s prilepnali potni4eta i bluzki,no ne i rizki i pantaloni.

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от дедо мраз.
    естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
    и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока
    Щом ти е писнало значи не ти е идвало от вътре...
    з лично ги предпочитам с широки ("смъкнати") дрешки и кецки или баскетболни маратонки

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Hmm ak0 m0m4et0 ima hubav0 tql0 naistina za6t0 da ne g0 p0kazva ? A za dynkite nai-d0bre da sa n0rmalni 6t0t0 ina4e e mn0g0 sme6n0 k0gat0 se 4udqt kade da si pr0vrat ta**cite hahaha Ama se pak e qk0 ak0 imat qki dupenca da gi p0kazvat :}}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си