.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Първият ви форум

    Кой беше първият форум, в който сте писали? Преди колко време е станало това? Сприятелихте ли се бързо с хората в него? С какво ще го запомните?

    "Hominem te esse memento"

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168

    Giovanni

    Mи начи първият форум в който съм писал foruma на data.bg там обаче са много скучни хората и решх че този по-ми харесва ))
    Lozenec Hills Is Where I Live


  3. #3
    Във дата.бг. И сопред мен изобщо не са скучни
    а са страхотни хора..бързо се спирияделихме но спрях да влизам изобщо по форуми

  4. #4
    Guest
    tova mi beshe purviq forum(oshte predi)...i posledniq!Izobshto ne si padam po forumite,prosto tozi mi haresva! Dori ne znam kak se zapalih...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    tova mi beshe purviq forum(oshte predi)...i posledniq!Izobshto ne si padam po forumite,prosto tozi mi haresva! Dori ne znam kak se zapalih...
    gosta bqh az,zabravih da se regna

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Guest
    Форумът на Радио Витоша. Имаше и готини хора :P

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    в data.bg
    мн готини хора..що да са скучни...но вече не влизам откакто ми скапаха акаунта

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Еми мисля,че дата.бг..ама само да питам за някои песнички
    Иначе тука пиша от 1 година и половина..в началото беше на шега,ама зе че ми хареса ...само,че преди беше по-хубаво - сега не влизам толкова често и не пиша толкова
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ами това е първият... една приятелка ми го каза и на мене ми хареса и започнах да пиша в него - първо като гост после като юзър . Хората ме кефат а дали съм се сприятелила с тях... това хората ше го кажат - аз сматам че съм се...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    първия ми форум... ах тиинпроблем.нет още помня първото си ЛС от fire_of_satan която ми беше любимата кака и още е де!!! Маи бързо се сприятелих с повечето и сега са ми много близки и много си ги обичам :P {}{}{} с тинейджЪрскИтИ си години които взеха да поотминават...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Първия беше един фен форум на Блу Ама не бях редовна... първия, в който бях редовна беше един конкурентен на този
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    В къщичка от захар
    Мнения
    118
    Това е първият форум,който посещавам,а това е първият ми пост в него. Надявам се да ми хареса и да се задържа тук,а също така да се сприятеля бързо с останалите потребители и да остана само с позитивни впечатления.
    Fuck me,i am famous!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    oo, pyrviqt forum, v koito sam pisala be6e v teenproblem. net)) liubimiqt mi forum...e, da stavat ponqkoga malko kofti ne6ta v nego, no go obojavam!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  14. #14
    На мен също това ми беше първият форум и затова се сетих да напиша тази тема точно в него. Много ми беше интересно и бързо се зарибих. Т`ва стана преди около 2 години. След него се появиха още и още... Но никога не бих го забравила, заради топлото отношение на хората тук.

    "Hominem te esse memento"

  15. #15
    Guest
    дата.бг

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157
    Еми моят беше tuning.bg няма как да се сприятелиш с някой освен ако не почнеш да пишеш през 5 мин и то не глупости а смислени работи. И сега това ми е 2-ия и аз отначалото на ташак, а сега ....

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Ами www.bigbrotherfans.info! Там спирятелих със всички!Направих доста мнения около 1900!Със старият ми ник stripped

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  18. #18
    Първият форума, в който започнах да пиша естествено, че беше този. :P Това стана точно преди 2 години... От тогава не съм спирала да влизам и да пиша, като наркотик е. Че адски много ми харесва мисля, че е излишно да казвам.
    Дали съм се сприятелила с хората тук може би. Не мога да говоря за всички, но има много потребители, с които сме в много добри отношения и се виждаме честичко, не само по срещите на форума.

    П.С. Пропуснах да кажа: МНОГО ВИ ОБИЧКАМ ВСИЧКИ!

  19. #19
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    На мен първия ми форум беше форума на сървара и там се сприятелих с бая хора след това почнах да чета първо тук по-късно се престраших да пиша, но за жалост нямам много време да пиша и затова много от форумците не ме знаят но иначе ви се кефя на всички
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  20. #20
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    ми... ся като се сетя май тва ми беше първия форум.В началото не се бях регнала,ама после нещо се зарибих и после почнах да изказвам мнения(смислени,кога безсмислени)

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    Еми 1-ят ми май беше mikistar.9.forumer.com не помня кога за 1-ви път писах там.В тоя форум хората са мн готини аз доста голяма част ги познавам.Е не мн голяма но все пак е нещо.И мисля че са ми приятели
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    това ми е първия и единствения форум,в който пиша....аз не съм много по тия неща обаче този просто много ми хареса...отначало само четях мнения,след това се регнах и така....хората са много забавни...не ги познавам обаче по мненията на много от тях си личи...особено на редовните... мисля,че е много полезен и наистина е като наркотик...като седна на компютъра първата ми работа е да си проверя пощата и след това влизам тук

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  23. #23
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    И на мен май това ми беше първото форумче Много ми харесва,всички са много печени,дори девилчето,която се прави на много лошава ,дори тя не ме дразни,просто супе р форума
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  24. #24
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    emi do kolkoto si spomnqm tova e purvia mi forum...
    emi .. kvo da kaja,mislq,4e sam se spriatelila
    s golqma 4ast ot potrebitelite,to ne moje s vsi4ki,
    6toto tuk ima adski mnogo hora..
    ammm mnogo si me radva foruma(samo,deto ima nqkoi i super MALOUMNI temi ) i mnogo si obi4kam horata tuk
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  25. #25

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ShouMen
    Мнения
    20
    ми мисля, че първия ми форум си е моя форум, дето писаха около 20 човека-приятели.закрих го заради раздялата с гаджето понеже имаше много напомнящи ми за нея неща. в момента пиша тука, в data.bg, в 3dbg.com, в 3dbuzz.com, в alias.com, в форума на едни приятели(web-tavern.bg.tf).не мисля, че съм си създал приятели тука, ама в web-tavern и 3dbg мисля, че да
    бХа... ко да напиША тука ся:
    1. проСт съм;
    2. абе проСт съм бе;
    3. нИ ма земаЙте наСериозно щот сам проСт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си