.

Виж резултатите на анкетата: смятате ли 4е живота е гаден

Гласували
52. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    34 65,38%
  • не

    18 34,62%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40

Тема: life sux

  1. #1

    life sux

    дамм истина е живота е гаден, даже отвратителен .....
    който иска може да напи6е не6то по темата аз никой не задължавам просто исках да го напи6а


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  2. #2
    Не е гаден - беше гаден до преди изжесно време ама сеа не е
    Живей така че когато умреш и дявола да плаче на гроба ти .

    No one can save you from me , even death !!!

  3. #3
    е добре де като изклю4а теб е гаден, но аз нямах пред вид само моя живот аз говорих об6то като пример : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0
    ужасно е аз наистина съжелявам за тяхната съдба и просто ре6их да го изразя с тази тема


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Bahti skapaniq, typ, sh*ban, smotan, prokajen, dolen, banalen i falshiv svqt.Mrazq kogato stava taka - a kazvat 4e ima Gospod ... nqkoi koito gleda "ot gore" ... k'vo gleda?Gleda kak se izmy4vame.Gleda kak gubim nai-cennite syshtestva za nas na tozi svqt i sigurno si qde pukankite.Gleda i se smee.
    Jivota e prosto - AD!Zashto li Ad-yt ne e pod zemqta a tuk DOLO na neq?!?Zashtoto nie trqbva da sme nai-precakanite syshtestva na taq typa bezkraina vselena.Awe za k'vo jiveem voubshte?
    Naistina mnogo syjelqvam za t'va momi4e ... awe ima li gospod voubshte?(ei sha zema da pusna 1 tema takava zeme i toi da postne v neq ) spored men - NE!Zashtoto kogato si mislish 4e vsi4ko e nared - to izvednyj se precakva.Moje bi go ima - samo i samo za da ni pre*bava jivota
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Определено живота е гаден Напоследък и от личен опит го знам... гаден и несправедлив-е тва е!
    БТВ какво прави темата в този раздел
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Bahti skapaniq, typ, sh*ban, smotan, prokajen, dolen, banalen i falshiv svqt.Mrazq kogato stava taka - a kazvat 4e ima Gospod ... nqkoi koito gleda "ot gore" ... k'vo gleda?Gleda kak se izmy4vame.Gleda kak gubim nai-cennite syshtestva za nas na tozi svqt i sigurno si qde pukankite.Gleda i se smee.
    Jivota e prosto - AD!
    az s16to mislq kato teb!nai dolnite s16testva sa 6tastlivi,a tezi koito zaslujavat 6tastie ne sa!

  7. #7
    Guest
    Mmm moga da napisha mnogo po temata, no shte se vuzdyrja ... jivota naistina e gaden, no trqbwa da go jiveem ...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Не е вярно жовотът си е хубав..за вас е гаден!
    Не мога да разбера някои хора що се някой трябва да е виновен.Хората си умират и се раждат.Така е било и тка ще бъде.Друго е вече като почине твой близък,но какво може да се направи.
    Важното е да си живял добре,щастливо!

    tedo_davis престани да говориш глупости!Много е лесно да обвиняваш Господ,който за теб дори не съществува.Живота е такъв,какъво си го направиш и това,че понякога стават нещастия не значи нищо.Ако се предаваш пред трудностите,значи си слаб,ако ги преодоляваш,значи си силен!

    Жовотът си е хубав,само трябва да не си затваряш очите и да го видиш!И за това се радвайте на него,докато сте живи
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Не е вярно жовотът си е хубав..за вас е гаден!
    Не мога да разбера някои хора що се някой трябва да е виновен.Хората си умират и се раждат.Така е било и тка ще бъде.Друго е вече като почине твой близък,но какво може да се направи.
    Важното е да си живял добре,щастливо!

    tedo_davis престани да говориш глупости!Много е лесно да обвиняваш Господ,който за теб дори не съществува.Живота е такъв,какъво си го направиш и това,че понякога стават нещастия не значи нищо.Ако се предаваш пред трудностите,значи си слаб,ако ги преодоляваш,значи си силен!

    Жовотът си е хубав,само трябва да не си затваряш очите и да го видиш!И за това се радвайте на него,докато сте живи
    Taka e, no trqbwa da si go napravish hubav :P v na4aloto vinagi e gaden ... :P

  10. #10
    Всичко е въпрос на индивидуалност, характер, психика, поносимост и т.н.! Живота ние си го правим, ние сме тези, които допускаме той да е гаден или добър! Твърде рано е да се оплаквате от него, тепърва ще се сблъсквате с трудностите в живота, научете се още от сега да ги понасяте и подминавате с лекота, защото само така ще олесните себе си Сега сте млади и не бива да се затормозявате с излишни малки тревоги
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Всичко е въпрос на индивидуалност, характер, психика, поносимост и т.н.! Живота ние си го правим, ние сме тези, които допускаме той да е гаден или добър! Твърде рано е да се оплаквате от него, тепърва ще се сблъсквате с трудностите в живота, научете се още от сега да ги понасяте и подминавате с лекота, защото само така ще олесните себе си Сега сте млади и не бива да се затормозявате с излишни малки тревоги
    Ti da ne si na pensiq ve4e :P

    Dobre go kaza po-gore :P

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    jivotut e tolkova gaden,kolkoto i dobur
    smisal lo6ite i hubavite momenti ... abe lo6ite momenti NE sa pove4e ot hubavite..prosto nie horata
    sme takiva,4e pomnim samo lo6ite ne6ta,dokato
    hubavite ni radvat,ama samo za mig i posle gi zabravqme ... puk i ako jivotut ni se sustoe6e samo
    ot krasivi i hubavi momenti,to nie nqma6e izob6to da gi ocenim.. za6toto vse pak edin hubav moment,sled ne6to gadno,koeto sme prejivqli mnogo pove4e ni radva...
    za mene jivotut izob6to ne e gaden,prosto nie horata
    ne mojem da mu se naslajdavame ..
    da,vqrno e,4e se slu4vat i ujasni ne6ta,no za vsqko
    ne6to si ima prosto obqsnenie,koeto za sujalenie
    e neponqtno za nas prostosmurtnite
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Зависи как го живееш
    живота има добри и лоши изненади
    ако ги преудоляваш лесно , за теб животът ще е хубав , ако не - съжалявам

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    айде пак редовното мрънта мрънта....бил ви гаден живота...чакайте бе хора..мислите ли,че много сте преживели...аз лично смятам че на повечето от вас(вкючвам и себе си) живота още нищо не им е показал....не всичко е легло от рози...оправдавай се с тва че е гаден живота като на теб ти е спекано....някой се разочаровал в любовта и аййде няма я любовта като понятие...тва пък е адската глупост....нито ще си първия нито последния,които поема ударите на любовта и на живота...всичко се преодолява...ако не можеш значи не си достатъчно силен,а ние трябва да се научим да сме силни и оцеляваме,щото ако позволяваме да ни тъпчат доникъде няма да се стигне....вече аман от изказвания от сорта живота ми е гаден...не можеш да се оплакваш примерно гаджето те зарязало и ай ся на всичко майната му нищо не си струва и тем подобни....то аман вече и от песимисти...по-добре ли ви става да седите и да си мислите леле колко е тъп шибан тоя живот и да се самосъжалявате вместо да прекарате тва време в много по-приятни преживявания...и на мен сега гаджето ми заминава на морето за цяло лято точно,когато ни е най-хубаво и не знам какво ще стане с връзката ни ама живота по никъв начин не ми е виновен...а пък да не говорим за тези,които казват че нямало Господ...повярвайте има има и то за всичко...винаги рано или късно ако направиш нещо мръсно си поемаш възмездието....айде моля ви се стига сте стояли и циврили колко ви бил гаден живота...като ти е гаден опитай се да го направиш по-добър...глупаво е...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Много ясно, че е гаден. Ако ти се случи едно хубаво нещо, веднага ще се намери някой, който да ти завиди и да ти направи мръсно, защото завижда. А и да не се намери, след това поне 100 кофти неща ще ти се случат.
    Обаче ако не беше гаден, нямаше да има смисъл от него.

    "Което не ни убива, ни прави по-силни".
    Ницше

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  16. #16
    Живота е всичко това което ни се случва, докато ние си правим други планове

  17. #17
    много ясно че живота е гаден!той ни прецаква винаги и от всякъде!раждаме се с болка,умираме с болка и живеем с болка-ужас!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ц-ц-ц ей сега ще си направя няколко регистрации и ще гласувам за НЕ в анкетата,че тоя отговор малко изостава
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami jiv0ta e gaden 0t edna strana ama d0kat0 si malyk ima6 4uvstv0t0 4e si4ki sa pr0tif tebe! :P
    Ama p0sle sigurn0 stafa razli4n0!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    айде пак редовното мрънта мрънта....бил ви гаден живота...чакайте бе хора..мислите ли,че много сте преживели...аз лично смятам че на повечето от вас(вкючвам и себе си) живота още нищо не им е показал....не всичко е легло от рози...оправдавай се с тва че е гаден живота като на теб ти е спекано....някой се разочаровал в любовта и аййде няма я любовта като понятие...тва пък е адската глупост....нито ще си първия нито последния,които поема ударите на любовта и на живота...всичко се преодолява...ако не можеш значи не си достатъчно силен,а ние трябва да се научим да сме силни и оцеляваме,щото ако позволяваме да ни тъпчат доникъде няма да се стигне....вече аман от изказвания от сорта живота ми е гаден...не можеш да се оплакваш примерно гаджето те зарязало и ай ся на всичко майната му нищо не си струва и тем подобни....то аман вече и от песимисти...по-добре ли ви става да седите и да си мислите леле колко е тъп шибан тоя живот и да се самосъжалявате вместо да прекарате тва време в много по-приятни преживявания...и на мен сега гаджето ми заминава на морето за цяло лято точно,когато ни е най-хубаво и не знам какво ще стане с връзката ни ама живота по никъв начин не ми е виновен...а пък да не говорим за тези,които казват че нямало Господ...повярвайте има има и то за всичко...винаги рано или късно ако направиш нещо мръсно си поемаш възмездието....айде моля ви се стига сте стояли и циврили колко ви бил гаден живота...като ти е гаден опитай се да го направиш по-добър...глупаво е...
    Ехххх...да мислеха всички така...явно не стаа...
    Половината си мислят че сега тоз живот е мнооо тъп...
    Ха...Има още ....полсе ще ми говорите...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    ОТВРАТ
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami uj jivotyt e takyv, kakyvto si go napravi6... no ponyakoga se slu4vat ne6ta, koito ne moje6 da kontrolira6... i koito mogat da svyr6at s teb... samo ne tryabva da se predavame... kakvo drugo ni ostava...
    toi e gaden, no az sym PO-gadna i nyama da mu se dam.... smeite mu se v o4ite, za da ne si smee toi na vas i tva e
    jiveite na puk na vsi4ko i na vseki i 6te vidite kolko po-lesno e
    a ina4e- gaden e... jivotyt e prostitutka i ti izliza mnogo skypo da si go prekara6 dobre
    we'll die alone like a stone ^^

  23. #23
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Животът е един водовъртеж от преживявания,различни чувства,емоции и случки.Понякога всичко е супер,много си щастлив и изведнъж судбата се птотяга и ти открадва цялото щастие,което си имал.Тогава се чувстваш ужасно празен и сам и си казваш,че животът е гаден...е,гаден е!Обаче не може винаги да сме щастливи.НЯМа на света щастливи хора,или по-точно няма хора,които да са щастливи през целия си живот,пред всеки от нас поне за малко е заставала някаква пречка,за да сме щастливи и животът ни препъва.Именно затова животът често пъти е гаден,но пък и често пъти е хубав...апък и според мен си струват всичките страдания.По-късно след мъката когато си истински щастлив,си даваш сметка,че всички сълзи са си заслужавали след като по-късно изпитваш щастие
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  24. #24
    Ест, че L1F3 SuX!!! Като се замисля - има и добри "черти", но гадните са повече...

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    home sweet home
    Мнения
    79
    Недейте да говорите така за живота - че бил гаден,жесток и т.н.Повечето от вас съм сигурна че не са видяли нищо още от него.Живейте пълноценно, за да са щастливи всички и да няма недоволни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си