.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1
    Guest

    НСБОП забранява всички Български "IRC" сървари

    07.06.2005 Новина : НСБОП забранява всички Български "IRC" сървари както и международните.Закона влиза в сила от 15 Юни,когато на всички потребили ще бъде отрязан достапът.Всичко това се случва поради влизането в Европейският Съюз и защитата на нашите деца.Все пак за лудите чатъри има утеха и тя е най-използвано кореспондиране в света а именно "ICQ" .
    http://phpbb.fhhost.com/viewtopic.ph...forum=panko#19

  2. #2
    ауууу, добре, че са старите НСБОП да ни опазят, че кой знае кфо може да направим, може пък да отидем на среща с някой педофил и да ни изнасили
    добре значи, че отрязват освен МП3 и IRC сървърите
    ЕИИИИ, ПИСНА МИ ОТ ТИЯ ПЕДАЛИ! къф им е проблема пък със IRC те направо да ни забранят всичко във интернет егати

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    ауууу, добре, че са старите НСБОП да ни опазят, че кой знае кфо може да направим, може пък да отидем на среща с някой педофил и да ни изнасили
    добре значи, че отрязват освен МП3 и IRC сървърите
    ЕИИИИ, ПИСНА МИ ОТ ТИЯ ПЕДАЛИ! къф им е проблема пък със IRC те направо да ни забранят всичко във интернет егати
    ari stiga be te napravo se smlqha t'va sa e**** к*********. ne 4e sym koi znae kakva po4itatelka na IRC no vse pak t'va sq si e pylna gluposto.izduhaciq.4e nie mojem i po ICQto da si 4atim s otka4enqci tai4e nikadee ne sme za6titeni.mn typi hora

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    при нас в Стара Загора май влезе в сила и ново решение...интернет залите май вече работят до 12 часа...не знам при вас как е...обаче наистина тъпо се получава отвсякъде...скоро ще махат май и ftp-тата и локалните сървъри...аз много мразя да чатя в ICQ и Yahoo....и какъв е смисъла на всички тия мерки,които се взимат...не знам малко глупаво е направено поне за mIRC...аз чрез нея си говоря с много мои приятели.....

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    ...//AnNiEeE\\...
    Guest
    tova sa pylni gluposti ne se podvejdaite!

  6. #6
    Cyberdyne_101
    Guest

    СИКИДЖААААААААААААААМ

    Аххахаха, вие сте мноооого зле. Някакъв гост пуска тази абсурдна "новина" и всички почнаха да се вкарват в лудите филми. Стига глупости....[/quote]

  7. #7
    Izprati proekto zakona i po-skoro mi kaji broia na dyrjavnia vestnik v koito e izliazal - shte te ulesnia - niama takyv broi i niama takyv zakon Ima razrabotki koito tepyrva shte se dorabotvat i predlagat za glasuvane. Do momenta ne e priet takyv zakon.

  8. #8
    а така време беше, стига с тоя чат бе хора. като толкова искате да си лафите с приятели има и др. програми, а ако държите на ирц, ми пуснете си един локален сървър и да става лаф... големите мрежи не са оферти... толкоз време загубих в тоя чат, че сега не знам щастлив ли съм или нещастен заради спирането му. А пък и на всичкото отг. ще стане като с мп3-ките винаги има начин, само трябва някой да го осъществи) стоп да чат, а за тия, които зарибяват оттам ми има и др. чатове, а пък и това е доста тъпо айде надявам се да не съм обидил или ядосал някой!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Еее тея вече се оляха! Аман от тях... мирк им бил проблема! Колко нередности има, те вместо с тях да се занимават са ни гепили нас-интернет потребителите. Ми да земат нета да спрат!... уффф ядосах се, ако е вярно... грр
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    AaxaXaxAXax aide stiga we,nevuzmojno e da vlezne
    takav zakon v sila kak taka nqkoi 6te mi kazva dali da vlizam v IRC ili ne?!
    dori maikata mi ne mi kazva kvo da prava v Internet..
    ta az sam non stop v IRC we.. ne moje da sprat surverite.. spored men tova e nekva izmislica...
    to po4naha samo prostotii da se rusqt ,a ako tova
    e istina prosto... de da znam,napulno 6te se otreka ot tazi durjava .. to biva,biva tupi zakoni,ama tqhnoto nqma granica vmesto da pravat zakoni za IRC,da izmislqt nqkoi SMISLEN
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    haha Kazaha mi 4e tfa sa glup0sti! Sq ima izb0ri i ne m0gat da se 0bsyjdat zak0ni vse pak dupetatite sa vyv vakanciq pyk i da nqma da zemat da se zanimavat s IRC :}

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    и вие се вързахте...хаха тва са пълни глупости
    не могат да ни причинат и това
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Vqrno e sled 15-16 iuni nqma da ima irc ve4e

  14. #14
    K
    Guest
    abe hora q se opraite malko be, kak shte zabranqt irc serverite? i kakvo obshto ima vlzianeto ni v evropeiskiq syiuz sys spiraneto na irc serverite, az sym vyv franciq, franciq e vyv evropeisiq syiuz i tuk syshto 4atqt v irc sys frenskite si serveri i az kak po dqvolite da govorq s priqtelite si i roditelite si ako sprat irc serverite, e da ima Yahoo messenger, vsi4ki koito polzvat yahoo da me izvinqt no yahoo e mnogo smotana programa za 4at, icq biva, za sega MSN messenger stava, no trqbva da imash zadyljitelno poshta v hotmail ili msn, a ne vseki razbira tolkova mnogo ot i-net i 4atove, a IRC e nai lesniq vid programa za 4at... tiq hora hora ot ministerstvoto syvsem sa izkukali, da hodqt da se pregledat!!!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Ами да!Те освен че спират IRC сървърите ще въвеждат и вечерен час до 8h който не си е в къщи до тогава ще го пращат каторжник.Не знаете ли?И има разпоредба всички под 18 да са си в леглата след лека нощ деца.Забранбяват също и "Приятели" заради сцените с насилие в сериала-вредял на крехката тинейджърска психика
    НСБОП да дойдат да ми дръпнат чурката!!!

  16. #16

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    79
    Абе квот ще да става аз без IRC и skype не моа...ама нали казаха, че лъжа...дано да е..че не знам вече

    Ден без думи...миг без красота...живот без теб...Това е реалността!!!

  17. #17
    Офффф, един казва едно, друг друго И аз не знам на кое да вярвам, но искренно се надявам да е лъжа, защото не виждам нищо общо на IRC с Европейския съюз, та нали точно за международни комуникации е излислено ICQ-то За сега не вярвам, пък и нали надеждата умира последна :P
    Аз за мирката нямам никакви пристрастия, против нея съм даже, но ай си кюто си го искам!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    не знаех, че е имало чак толкова прости и ограничени хора в тоя форум, които да се вързват на тия глупости и чак до такава степен да не могат да мислят логически.
    в топла нощ през юли

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    lele, dano tova da e izmislica!!!
    mamka im, ako e vqrno..tova sa naistina basi glupostite...kak 6te mahat IRC
    napravo mi se reve kato si pomislq...
    no i az ne sam mnogo ubedena, 4e e istina
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  20. #20
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    abe kakvi sa tiq prostotii druga rabota si nqmali 4e irc 6teli da spirat
    kade drugade v evropa ste videli takova ne6to?! nedeite se vrazva absurdno i nelepo e... te nqmat smetka ot tova ne6to. ne e kakto da se uveli4i prodajbata na diskovete poradi spiraneto na mp3kite i t.n.
    ama ako stane ne6to takova nz mnogo 6te se qdosvam 6toto 4atq ve4e ot 5 godini i tes hora deto mi trqbvat si gi namiram v 4ata kato naprimer poznati ot drugi gradove, rodnini i t.n. i nz napravo...
    6te otida i oniq samo na Bop 6i mi stanat
    HardC0re and BDSM forever

  21. #21
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    4etete tuk,kvo pi6e,posle sporete
    http://forums.unibg.org/showthread.p...1360#post71360
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от tra^la^la
    Ами да!Те освен че спират IRC сървърите ще въвеждат и вечерен час до 8h който не си е в къщи до тогава ще го пращат каторжник.Не знаете ли?И има разпоредба всички под 18 да са си в леглата след лека нощ деца.Забранбяват също и "Приятели" заради сцените с насилие в сериала-вредял на крехката тинейджърска психика
    НСБОП да дойдат да ми дръпнат чурката!!!

    Даммм
    Абе чудя ви се как се хванахте на тоя тъпак дет пусна темата...???Видяхте ли това да го пи6е в някой сайт...НЕ!!!тогава не се ядосвайте...все о6те няма такива изгледи...!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    E ako sprat i forumite - nai ve4e toq - da ne me tyrsqt - bloka ni e ot 12 etaja - shte me namerqt dolo na plo4kite
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Aide stiga inrigi!! Nqma da mahat IRC ludi li ste ??

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    ama 4aite malko ... IRC samo ili i mIRC !?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си